Jaké kvantum učiva?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michee 16. 6. 2007 02:22

Pickun píše:
michee píše:[size=134]Množství učiva - studijního materiálui/size]

Ted zrovna se učím na státnice c/quote]
Ser na to, bez chlastat


Teď už na to seru...mám to za sebou :oboze a již čtvrtý den tak lehoučce slavím....
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 16. 6. 2007 11:50

Tak mam tak 4 dny abych se naucil cca 700 stranek ucebnice Anglicka gramatika na pozadi cestiny... no, s chuti do toho... :roll:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Minuska 24. 6. 2007 14:21

hmm můj rekord je zatím asi něco okolo 200stran fyziky za jednu noc , ale kdo zná Siegera z FELu tak ví , že znát fakta nestačí (dobře, vidím,že to umíte.. tak teď mi řekněte jak by jste vypočítala kapacitu Země... a jak by to vypadalo s indukcí napětím kdyby dt byla nulová s vyjímkou pro dynama... byla jsem ráda,že jsem prošla za tři.. ale z celé té skupinko prošla ani ne půlka lidí :mrgreen:
Life is a one huge war with the human stupidity... Get ready to fight!
Minuska
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podrzpapir 13. 12. 2007 20:36

Tak samozřejmě, naučil jsem se 200 stránek plnejch grafů, který jsem musel chápat a ne jen reprodukovat asi za 4 dny (ale to nebylo od rána do večera - tak max. 6-7 hodin denně).

Ten největší extrém byl asi ještě na střední - 7 stránek A4 asi za 30 minut jízdy vlakem. Samozřejmě si kolem mě povídali a mě nedalo je neposlouchat
podrzpapir
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 13. 12. 2007 20:55

Jedna otazka? Proc to nechavate na posledni chvyli? Je to asi dulezita zkouska, kdyz je zaverecna, ne?
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 13. 12. 2007 21:26

na poslední chvÍli to většinou nechávám proto, že předtím prostě nemám čas kvůli seminárkám a podobnejm blbostem
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 13. 12. 2007 21:34

skor by som povedal, ze to aj tak clovek zabudne a pod tlakom sa uci lepsie :P

Inak zboznujem, ked niekto place nad tym, ze sa musi ucit niekolko stoviek stran skript. Lenze ked sa na tie skripta pozrem, tak sa daju citat ako noviny. U nas na skole mame pomerne tenke skripta. Lenze ked nad par riadkami sa da rozmyslat aj pol hodinu a stale nic.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 15. 12. 2007 13:27

aquarkko: tak nějak (akorát, že já teď nemám žádné seminárky a jiné povinnosti, takže zbývají jen ty blbosti).
Teď ve středu budu dělat zkoušku, ale jako vždy mám v úmyslu se začít učit v úterý večer :-D a doufám, že bude za A max za B :-D
Ale třebas velice ráda se učím něco, z čeho nebudu dělat zkoušku...to mě baví mnohem více - teď je to např fyziologie člověka.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 15. 12. 2007 14:38

Minuska :D LOL Ja mel Pichala.:) Ten takhle tvrde nezkousel, ale zato laborky hodnotil opravdu priserne...
Jaky delas\delalas obor?;)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků