Jak získávají děti cigarety?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod petr70 12. 6. 2007 21:51

Dnes je bohužel celkem běžné, že kouří školní děti.
Ale kde získávají cigarety? O dodržování zákona si sice nedělám iluze, ale skutečně je tak jednoduché koupit cigarety?
A kde mohou děti snadno koupit cigarety? V trafice? V supermarketu?...

A kde na to berou peníze?

Setkali jste se s tím, že by dětem kupovali cigarety rodiče?
petr70
Čtenář

Odeslat příspěvekod OS 12. 6. 2007 21:59

Koupí je kdekoli, když vypadají na málo let, tak řeknou staršímu kamarádovi. Brácha takle kupoval cigaretky kamarádům, kteří vypadali moc dětsky. Brácha samozřejmě nekouří. A snad dnes každé dítě dostane od rodičů nějaké penízky, ne? Tak zbyde pár korun na kusovku.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 12. 6. 2007 22:03

penize taky muzou ukrast rodicum, hodne se to rozdava po kamaradech. dalsi vec - zkus prijit ke kurakovi na nadru a zeptat se ho jestli nema cigo.... vetsinou nic nerekne jen ti jedno da...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 12. 6. 2007 22:05

Znám člověka který šetří, kupuje si levné jídlo, pití, aby si mohl koupit cigarety. Místo kvalitního jídla si koupí kvalitní cigarety.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 6. 2007 22:05

Je to jasný. Vemou si penízky na svačinku do školy a pak řeknou starším kamarádům případně spousta lidí je prodá i malým dětem ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod blino 12. 6. 2007 22:17

peniaze nie su problem :wink:

a to kde ich kupuju?

najjednoduchsie je to v nejakej mensej samoobsluhe kde popri mlieku,chlebu a masle vypytate aj cigarety "pre otecka"...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 12. 6. 2007 22:42

Kedze dnes 13tky vyzeraju starsie ako podaktore 20tky, nevidim problem v kupe cigariet... a vzdy sa v bande takychto exotov najde "starsi", ktoremu ich predaju bez akehokolvek podozrenia...

Je to malo postihovane, takze si z toho hlavu nikto nerobi... a peniaze nie su najmensi problem, ked pocujem, ake vreckove niektore decka okolo mna dostavaju, uz vidim crtajuci sa problem s najdenim si prace, lebo nikto nie je taky stedry ako rodicia... bez namahy take prachy... kde sa hrabe mojich 20 korun...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 6. 2007 22:44

Penize se sezenou od babicek, z kapesneho... to neni problem. A koupit nakonec taky ne, protoze spousta trafikantu to proste proda i detem, penize jako penize. Mozna jen ti blizko skol jsou vyjimky, protoze jsou na ocich, ale jinak si nedelam iluze
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 13. 6. 2007 06:29

no v dnesnej dobe zohnat cigarety fakt nie je problem :?
napr. u nas v skole je diler staci ti ist zaplatit a fajcis :!:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2007 06:48

bombul píše:no v dnesnej dobe zohnat cigarety fakt nie je problem :?
napr. u nas v skole je diler staci ti ist zaplatit a fajcis :!:
Tak to bych šel za ředitelem a prásknul ho. Já vím že se to dělat nemá, ale tohle je :|
anonymni

Odeslat příspěvekod madeleine 13. 6. 2007 07:01

A napriklad v mestach uz stoja automaty... tam to nikto nestrazi...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2007 07:05

madeleine píše:A napriklad v mestach uz stoja automaty... tam to nikto nestrazi...
To by mě zajímalo kde. U nás v Praze, žádný takový automat sem neviděl :) Ano, automaty jsou ale v hospodách, a tam stejně malé děti mají vstup bez doprovodu zakázán ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod bombul 13. 6. 2007 07:50

LukasKoudak píše:
bombul píše:no v dnesnej dobe zohnat cigarety fakt nie je problem :?
napr. u nas v skole je diler staci ti ist zaplatit a fajcis :!:
Tak to bych šel za ředitelem a prásknul ho. Já vím že se to dělat nemá, ale tohle je :| /quote]


amyslis ze riaditel o tom nevie len s tym nemoze nic robit dokazy nie su anikdy ani nebudu :pozor2
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2007 08:01

bombul píše:
LukasKoudak píše:
bombul píše:no v dnesnej dobe zohnat cigarety fakt nie je problem :?
napr. u nas v skole je diler staci ti ist zaplatit a fajcis :!:
Tak to bych šel za ředitelem a prásknul ho. Já vím že se to dělat nemá, ale tohle je :| /quote]

amyslis ze riaditel o tom nevie len s tym nemoze nic robit dokazy nie su anikdy ani nebudu :pozor2
Nejlepší by to bylo se trochu odvázat a nahrát to na kameru :?
anonymni

Odeslat příspěvekod bombul 13. 6. 2007 08:09

to nie je take jednoduche oni to maju velmi dobre vymyslene teda ja osobne do toho moc nevidim ale som si ista ze ak by ich bolo tak lahke odhalit uz by sa todavno stalo
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků