Battlestar Galactica

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 29. 3. 2007 21:03

Obrázek
uz se tu o tomto serialu mluvilo, ale nema vlastni vlakno, no a jelikoz s kazdym dalsim dilem se mi libi vic a vic, tak to tady zakladam abysme o tom mohli nerusene debatovat :)

http://www.scifi.com/battlestar/
cesky
http://cs.wikipedia.org/wiki/Battlestar_Galactica

(kdo videl ted posledni paradne psychoidni dil 3x20 :arrow: :arrow: NADHERA )
Obrázek

zpocatku byl ten serial nic moc, spousta nudnych scen, zvlaste rozhovory Baltara ale s postupem casu to rozhodne nabyva na sile :wink: - tim nemyslim v akcnosti, te je tam dostatek, ale kolikrat tam maj skvele vybrousene dialogy, zapletky hodne podobne soucasne realite
Naposledy upravil ES0 dne 23. 5. 2007 21:19, celkově upraveno 1
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 13. 4. 2007 12:37

zdá se mi to nebo tady řádí někdo kdo maže příspěvky? Jaktože je battlestrar galactica bez odpovědi :)... tenhle seriál mě přesně jak píšeš nechytl hned od začátku ale čím víc ho sleduju tím víc mě baví ted sem zrovna u 3x11 a momentálně je to asi jedinej seriál kterej sleduju páč všechny maj pauzu :)
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 13. 4. 2007 15:52

Proc mam pocit na vsech tech upoutavkach a plakatech jsou rozestaveny hlavni osoby jako u (The) Lost? (I kdyz to predvadi hlavne Prima TV)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radspyder 23. 5. 2007 21:50

protoze tak je to vsude a rika se tomu promo :-P
radspyder
Čtenář

Odeslat příspěvekod LuGr 12. 6. 2007 08:31

Battlestar mě chytla hned od začátku pěkna změna ze Stargate.Je to trochu syrovější , ale třetí řada na mne působíí ,jako zbytečné natahování.Už aby doletěli na tu Zem :lol:
LuGr
Čtenář

Odeslat příspěvekod Hitomi 12. 6. 2007 15:36

no 4. rada ma byt posledni ,, je to spravne sci fi ,,, stargate je dobra , ale co do vztahu a zapletky ma do BSG co dohanet,,
Hitomi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 3. 2008 21:03

Tak jsem dneska dokoukal ten pilotní nultý díl a docela se mi to líbilo.. a už se chystám na první epizodu
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 24. 3. 2008 21:10

vynikajuce sci-fi telenovela :). najviac sa mi paci realisticke stvarnenie - lode nemaju stity, vo vesmire sa len tak odstrkuju, skratka pastva pre oci. A uplne najlepsie su uber-pro zoomy kameramana :D
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 3. 2008 21:58

Jo ta technika mi občas připomíná vesmírné lodi z Aliena (Vetřelce) :) Žádné štíty, všichni mimo službu chodí jen tílkách, je to dobrý :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bedikk 5. 5. 2008 17:36

Je to super seriál, už když jsem viděl předfilm, tak jsem byl nadšen :) vřele doporučuji
Indian-tv.cz --- pacin-hra.cz --- bedikk.cz
bedikk
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 7. 2008 22:00

Seriál se vyvíjí zajímavě a doufám, že čtvrtá série bude poslední, jak bylo původně plánováno.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků