kopirovani omluvenky

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod itchyk86 28. 5. 2007 21:46

Budte pozdraveni, potreboval bych z vyplnene omluvenky udelat novou, istou nevyplnenou :) zpusoby prichazeji v uvahu dva:
bud naskenovat se zakrytymi vyplnenymi udaji, a pak vytisknout - je otazka jetli to nebude poznat ... jakoze bila nebude bila atd...
NEBO...naskenovat s vyplnenymi udaji a pote nak vymazat v nakem programu..bohuzel sem vzivote skener nevidel a nepracoval s nim, proto netusim, zda to pude..tak poradte ;)
itchyk86
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 28. 5. 2007 21:51

jeee, má zlatá školní léta :D normálně jsem měl bílou A4 a tam se to psalo, jsem to naskenoval, a v obyčejným malování vystřihl to co bylo popsané :D poznat nebylo nic
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod M. 28. 5. 2007 21:51

Staci jen oskenovat a na zbytek postaci obycejne Malovani ve Windows ;)
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itchyk86 28. 5. 2007 23:09

takze naskenovat vyplnenou omluvenku, v malovani vyjebat to co nehcci at tam je a pak vytisknout a vpohode to de? neni nic poznat? :) to by bylo super :))
itchyk86
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itchyk86 28. 5. 2007 23:36

tak dekuju :) snad dostuduju :D
itchyk86
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itchyk86 28. 5. 2007 23:46

jen jeste..na jaky papir ji tisknout? opmluvenky prece byvaj na takovem "spesl" mekkem papiru...?
itchyk86
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 29. 5. 2007 07:04

no u nás sa to robilo scanom a v PC sa pomazali data... co sa papiera týka, závisí od toho, či sa k nemu môžeš dostať... ak nie, prosto použi čo možno najpodobnejší...

ak ho ale nevydáva priamo sama škola, tak to nerieš, ospravedlnenku ti prosto mohol dať niekto na inom papieri... ;)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 5. 2007 18:03

itchyk86 píše: ... jakoze bila nebude bila atd...


"Persil - aby bílá bílá byla" :mrgreen:

Se přiznám, že to moc nechápu...my jsme prostě šli k doktorovi se záminkou čehokoliv, nebo nám někdo ten podpis zfalšoval...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 5. 2007 20:30

kdybys tu školu neflákal tak to nemusíš řešit...

néé, sranda - konec moralizování 8) My sme spíš měli razítka, nastavil sis tam nějakyho fiktivniho doktora a všechno v klidu :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Benjamin 29. 5. 2007 20:34

MrkFX: U nas na gymplu jednou jedny holce presne na tohle prisli, kdyz se jedna ucitelka rozhodla na cislo fiktivniho doktora zavolat.
Umělá inteligence není soupeř pro přirozenou hloupost.
Benjamin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 29. 5. 2007 20:39

Benjamin: no ono kdyz clovek prijde ve dvanact od doktora a kouri se mu z huby a vrazi do futer a po hodine odejde k doktorovi... strasne nenapadny :) ale asi si mozna sezenu razitko kvuli telocviku, ten docela nemam rad ( i kdyz z nej budu mit asi jen 2 nebo 3)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itchyk86 29. 5. 2007 21:07

nj, to je secko moc hezke :) ALE doktorku zadnou znamou nemam, takze omluvenku sehnat nemuzu, ALE muzu sehnat aspon vyplnenou omluvenku, kerou vsak musim "vyprazdnit" a vyplnit na moje jmeno :)
no zkusim naskenovat, vycistit, vytisknout, snad to vyjde :)
a MarkFX: skolu neflakat...ale dyz clovek na koleji jen pari CSko a Age of Empires 2, tak najdi si pak cas na uceni.. ;)
itchyk86
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 29. 5. 2007 21:11

zmackni Alt+F4, magicka kombinace napomahajici uceni :))
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 5. 2007 12:05

suk píše:zmackni Alt+F4, magicka kombinace napomahajici uceni :))

ty si ***.. Ja už sem zapoměl co ta kombinace dělá a musel jsem ju zkusit.......... :o :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 30. 5. 2007 13:45

Naskenovat na 600dpi, vycistit, vyvazit bilou, zmenit na 300dpi a vytisknout, nemelo by to byt poznat :) (300 dpi je standartni tiskove rozliseni, vetsina domacich tiskaren ho pouziva)

MarkFX: klid, ja vim co dela dost dlouho, a asi rped dvema lety jsem se ptal jak shodit mirandu do traye, tak mi odepsal alt+f4 a uuuplne bez rozmyslu jsem to zmackl :mrgreen:
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků