Reklamace bot u Baťi

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod szkandi 21. 11. 2006 17:41

Hoj lidi,
chci si koupit nove zimni boty a vypada to na Baťu, nejake zkusenosti s nimi ohledne reklamaci?

Diky.


// mbing : Opraveno ť.
* Futurama 4ever!
szkandi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 21. 11. 2006 17:48

reklamace v pohodě. fakt. Samozřejmě najdou se i tací, kteří spokojeni nejsou, ale z výrobců bot patří Baťa k těm lepšíma serióznějším.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 21. 11. 2006 19:47

Baťaje v tomhle ohledu nejzlatější - nikdy mi boty nespravoval, rovnou mi řekli ať si vyberu nové
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 22. 11. 2006 18:13

mně je spravovali, ale trvalo to pár dní a bzlz to jen jednz y cca 5 párů, které mám.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 22. 11. 2006 18:59

Já se reklamace u Baťi nebojim; když mi před lety krátce po záruční době doslova upadly obě podrážky, zlomil jsem nad dnešním drahým a nekvalitním Baťou hůl.

Pardón, že jsem lehce vybočil. :wink:
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 22. 11. 2006 19:48

lehce?...spis tezce...

Jinak reklamace neni problem u Bati, jednou a vybral sem si novy..
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 23. 11. 2006 09:44

S Baťou mám ohledně reklamací dobrou zkušenost, rozpadl se mi šev na botě a na reklamacích se na to jen podívala a už mi vracela peníze.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod szkandi 23. 11. 2006 11:22

Teda tak jak se tak koukam... jdu do Batě :D
* Futurama 4ever!
szkandi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek_trefny 10. 12. 2006 10:52

ono je možná nasnadě si položit otázku, proč je tolik reklamací. za poslední rok mám třetí boty a dvoje jsem reklamoval (úspěšně). i když mám k samotnému procesu trochu výhrady - nejprve mi je tam nesla žena, byli na ni nepříjemní, boty vzali do opravy a po týdnu (odlepila se podrážka) se stalo totéž. to už jsem je nesl já, sice arogantní paní nebyla, ale měla připomínky, že jsem boty vůbec nosil (prý jsou opotřebené, aby ne, po asi půl roce), ale vrátila mi peníze a tak jsem si koupil u nich boty jiné, ale jen z důvodu relativně snadné reklamace. nicméně o kvalitě u bati si myslím své, u jedněch bot se mi propadla klenba tak, že mě z nich bolelo chodidlo a pata, řekl bych, že byly boty až nebezpečné a kvalitou si nezadaly s nejlevnější obuví z tržnice, kterou si zpočátku 90. let pamatuji, kdy jsem byl ještě nucen tuto nosit :)
Marek_trefny
Čtenář

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 10. 12. 2006 11:11

reklamaci je tolik, protoze je tam ta reklamace tak snadna. Jednu dobu jsem si tam kupoval boty jen kvuli tomu, ze dali tak snadno reklamovat. Reklamoval jsem tam asi 7x a nikdy zadny problem s tou reklamaci nebyl. Popravde ani ty boty nebyly tak poskozene, ale proc je nereklamovat, kdyz to bylo tak snadne.
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 8. 1. 2007 00:25

ja mam jednu negativnu skusenost s reklamovanim v Bati, po asi 8 mesiacoch sa odlepila pata od podrazky a opakovane mi to neuznali...

ale myslim ze sestra nemala nikdy problem, a to mala uplne z mojho pohladu chybicky krasy...
quasimoto
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 10. 1. 2007 17:02

reklamoval sem s odlepeno špičkou a pak s odlepenou patou a vše OK
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sašetka 30. 5. 2007 08:29

no ja už si u Baťi nikdy žádné boty nekoupím.S reklamací jsou velké problémy. Většinou je neuznají. Já si koupila u nich boty Etnies, po 2,5 měsícíhc mám prošlapanou podrážku a jsou vevnitř celé roztrhané. Jsou mi akorat, netlačí mě, o půl čísla by mi byli velké a oni mi jako důvod neuznání rklamace napsali, že jsem zvolila nevhodonou velikost obuvi. co jsem četla na příspěvcích na netu, tak nejsem jediná. Jesli ti můžu doporučit, zvol jiného prodejce, popřípadě si tam nech napsa t nějaké potvrzení,že ti ty boty nejsou malé. většině lidí totiž rávě tohle napíšou jako důvod neuznání a proti tomu se nedá nijak moc protestovat...jinak hodně štěstí. :pozor2
sašetka
Čtenář

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 5. 2007 09:30

boty si kupuju hodne od Bati, jsou fakt kvalitni a s reklamaci u nich opravdu neni problem, nemaji zapotrebi si vymyslet ruzne klicky (ale vy jste je asi spatne pouzivala atd.)... je fakt, ze jednou mi dali boty na opravu...coz jsem necekal, sla jsme tam s tim, ze si odnesu novy model:)))
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 5. 2007 09:32

[quote="sašetka";no ja už si u Baťi nikdy žádné boty nekoupím.S reklamací jsou velké problémy. Většinou je neuznají. Já si koupila u nich boty Etnies, po 2,5 měsícíhc mám prošlapanou podrážku a jsou vevnitř celé roztrhané. Jsou mi akorat, netlačí mě, o půl čísla by mi byli velké a oni mi jako důvod neuznání rklamace napsali, že jsem zvolila nevhodonou velikost obuvi. co jsem četla na příspěvcích na netu, tak nejsem jediná. Jesli ti můžu doporučit, zvol jiného prodejce, popřípadě si tam nech napsa t nějaké potvrzení,že ti ty boty nejsou malé. většině lidí totiž rávě tohle napíšou jako důvod neuznání a proti tomu se nedá nijak moc protestovat...jinak hodně štěstí. :pozor2T/quote]

samotna znacka Bata je neco jineho nez co prodavaji primo u nich v obchode pod zastitou, treba Diesel, Puma, Adidas a jine...oni tyhle boty jen nabizeji, neni to jejich znacka, takze se nedivim, ze s timhle maji problem...nevim, jestli Etnies je samotna znacka obuvi a nebo je to druh znacky Bata...ale pokud je to samotna znacka tak viz. výše...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků