Nejoblíbenější značka obleceni ?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fahrman 23. 5. 2007 08:14

Noovo píše:kosch: taky bych to tak tipovala :lol: ..jednou jsem videla pani v teplakovce a pres rameno Vuittona :shock: rekla sem si...hmmm pani si umi vybrat :lol:


taky takove znam ... ale v pravde, ono se staci zajit podivat na Holesovickou trznici ;)

...zrovna to logo Vuittona je velmi drobne a tudiz snadno zamenitelne, cili ho napodobuji ve smyslu LV -> XV ... s pritelkou tomu rikame Xuiton (jen v jednom stanku meli kopii se spravnym logem, cili regulerni padelek)
fahrman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 23. 5. 2007 21:06

Ja bych teda na sebe od tamanů nic nevzal, měl bych asi blbej pocit.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 24. 5. 2007 17:30

kwak: ale vzal a jeste rad...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 5. 2007 17:46

kwak proc bys nevzal? nezda se ti to kvalitni, nebo proste to jen neni znacka?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 24. 5. 2007 18:38

2 Tuhýk a Noovo: kdyš sem s kamarádama a vidíme neco fakt na tuty vod tamanů máme z toho ohromnou *****, to že by si ji nikdo dělal ze mě by mi radost nedělalo. Kdyš sem byl malej měl sem věci od tamanů co si pamatuju nic moc to nebylo, třeba šustáky Biwang :) ta sítovina vevnitř byla hned v hajzlu, ale toje fakt dost dlouho třeba je to dnes nepsí.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2007 19:08

Ha ha to je fakt sranda dělat si srandu z někoho že má věci od číňanů! Chce to třeba pochopit, že ta daná osoba si nemůže dovolit značkové věci! Jako dělat si srandu z toho, že má někdo věci od číňanů je imho fakt trapnárna největší!
anonymni

Odeslat příspěvekod kwak 24. 5. 2007 19:42

2 Lukas[CZE]: No jsou věci který nepoznáš ze sou do činanů a věci ktrerý sou prostě trapný třeba
fahrman píše:...zrovna to logo Vuittona je velmi drobne a tudiz snadno zamenitelne, cili ho napodobuji ve smyslu LV -> XV ... s pritelkou tomu rikame Xuiton (jen v jednom stanku meli kopii se spravnym logem, cili regulerni padelek)
těmhle věcem se fakt směju.
Ty věci ktery nic nekopírujou proti tem nic nemam, ale stejně bych si je asi nekoupil.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 24. 5. 2007 19:47

Alpin, Kenvelo
vaclavbarak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 5. 2007 21:18

Lukas to dobře vystihl, fakt né každý má tolik peněz aby si kupoval značkové oblečení... Takže to není moc pěkny se posmívat

ale zas je pravda jestli někdo nosí extremně ružové botky s falešnýma třpytkama a kdoví co ještě nevkusného, pak je to ale o tom člověku ................ :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johnz5 24. 5. 2007 21:53

Jde o to co od těch vietnamců nosí. Já ve většině nosim značkový oblečení, ale lidem co ne se nesměju. V žádným případě. Jo, ale pokud si od těch ťamanů vybere něco fakt nevkusnýho, tak nějakou poznámku utrousim.
Zdraví Jan Musil aka Johnz (a ta 5 je tam přebytečná :-))

---------------------------

Nejsem moderátorem žádného diskuzního fóra.
Johnz5
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2007 22:24

Tak ono je kolikrát hezčí vidět člověka co má věci od ťamanů a vypadá dobře, než toho co a sobě musí just mít něco značkového za každou cenu a pak vypadá jako klaun ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod kwak 24. 5. 2007 22:31

Vyznělo to ze se smeju všem to samozřemě ne, protože vetšina hadru od tamanu dnes už nesou kopie ale nejaká pochybná značka proti tomu ani nic nemam. Ale ty padelky na kterejch je velkej nápis Dolce & Gabana mi fakt přijdou vtipný.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pafo 24. 5. 2007 22:36

Mám nejradši výstroj made in czech army..pohodlne vzdušné, ideální na cestu po Praze
Pafo
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2007 22:57

kwak píše:Vyznělo to ze se smeju všem to samozřemě ne, protože vetšina hadru od tamanu dnes už nesou kopie ale nejaká pochybná značka proti tomu ani nic nemam. Ale ty padelky na kterejch je velkej nápis Dolce & Gabana mi fakt přijdou vtipný.j/quote]
Vždyt OK, uznávám moje reakce byla trochu nevhodná, ale já si myslel že se směješ každému.. Takto ok :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 5. 2007 06:25

Je fakt, ze s timhle to tamani moc nevychytali a kdyz znacku znam, tak me to taky prijde usmevny, ze lidi si to koupi jen proto, aby jim druzi zavideli... ze oni "na to maj". Maji si to prece kupovat proto, jestli se jim to libi... uznavam, ze moje rifle maji na zadku zprznenou znacku, ale kdyby me to segra nerekla, tak sem ani nevedela, ze takova znacka existuje... ovsem tilka a halenky na sobe zadne znacky nemaji a od pohledu to proste ani poznat nejde, ze to je od vietnamcu.

A ruku na srdce, kdyby znackove obleceni nebylo tak drahe, tak tem vietnamcum se urcite nedari... vzdyt v nemecku vietnamce nemaj... proc asi?
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků