gilette vs. wilkinson sword vs. ??

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Forsaken 12. 5. 2007 17:32

jelikoz nejsem uplne spokojen s kvalitou sveho holeni, uvazuji o zmene holiciho strojku (nez zacnu hledat chybu v nespravne technice :) ). zatim mam gilette mach3, nedavno jsem videl wilkinsony (snad se to pise takhle) ve srovnatelnych cenach, jak gilette, ovsem rad bych si nejprve nechal poradit.
mate nekdo zkusenost s obouma/vice typy holicich strojku? mam docela huste a hlavne tvrde vousy - je vyslovene pro me urcen nakej model/znacka?
o elektrickem zatim neuvazuji, holim se jednou za 2-4 dny.

dik
E66, uz nikdy vic jak 1 telefon!!; T60; outdoors lover...

It's better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
Forsaken
Návštěvník

Odeslat příspěvekod van vren 12. 5. 2007 17:33

No, já mám Wilkinsona a plně mi vyhovuje, ale nikdy jsem neměl nic jiného, takže nemohu porovnávat.
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 12. 5. 2007 20:24

Zatím mám Gilette Mach3 a zatím nejlepší oholení, co znám, předtím jsem měl jen jednorázovky, ale i když měly 2 břity, tak to bylo k ničemu. Holím se až když mám vousy delší, tak jednou za 3 dny. A Mach 3 to bez problémů oholí. Ale nepopírám, že Wilkinson může být lepší.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 12. 5. 2007 23:42

Ono také záleží na pěně/gelu na holení. I ta IMHO přispěje k lepšímu, či horšímu oholení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 12. 5. 2007 23:50

hehe :mrgreen: ja mam penu Gilette a strojek Willkinson. a som spokojný . žiletky skôr uprednostnujem od Willkinsona. ale pena je myslím si asi najdôležitejšia . Mal som jednu dobu Palmolive jeej fantastická bola žiadne svrbenie žiadne vyrážky a po holení si drisnem taku neakú srandu od Orifflame. sorry fakt neviem jak sa tieto veci presne volajú :mrgreen:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pafffi 13. 5. 2007 09:02

Forsaken: Venus od Gillete :mrgreen: ale s účinkem na obličej nemám moc zkušenost, vousy mi nerostou :D
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 13. 5. 2007 15:21

já jsem měl možnost srovnat wilkinsona i mach3 ve stejné kategorii a zůstal jsem u Mach3, naprostá spokojenost, nic není lepší. Až teď jsem přešel na nástupce Mach3 a to Fusion a opět spokojenost. Gilette bych těžko měnil. A když jednorázovky [třeba někde na cestě náhodou] tak Gilette BlueIIExcel. Myslím, že přechodem na Wilkinson by sis moc nepomohl ;)

(hodně dělá to bateriové pohánění těch vibrací, i fusion jsem si koupil s těmi vibracemi a pohodička)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod droopy 13. 5. 2007 16:46

Kupovat hocico drahsie ako za 29 korun Tesco ziletky je vyhadzovanie penazi z okna. Uvedomujete si, ze z ceny 300 korun platite 250 za reklamu?
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 5. 2007 17:02

droopy

máš pravdu, že cena je nadhodnocená ,,reklamová" ;-) ale ....

když jsem si koupil (z nouze na dovolené-zapomenul jsem si strojek) ,,obyčejnou" žiletku, tak jsem byl po holení totálně poškrábaný/pořezaný. Netvrdím, že všechny levnější žiletky na holení jsou špatné, ale toto byla zrovna katastrofa.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 13. 5. 2007 17:28

toto se nedá naprosto srovnávat, a navíc jak dlouho vydrží břit v mach3 a žíletka za 29Kč? :pozor2
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod suk 13. 5. 2007 19:46

normalni ziletka (tzn tohle: http://www.czechblades.cz/images/ziletka_intro.gif ) je nejlepsi... sice obcas se clovek poreze (ja se jednou trefil trosku do prstu ale je to levny, pohodlny a rychly... a kdyz se to umi tak to jde aj na sucho :) )
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 13. 5. 2007 19:49

suk

jj ale taká poctivá britva to je už problém zohnať a je to to najlepšie čo môže bejt
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 5. 2007 19:54

No mozna pokud chces spachat sebevrazdu... ja nedam dopustit na elektricky strojek
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 13. 5. 2007 19:56

Tuhýk


:mrgreen: :mrgreen: ale vážne . čím sa holí Charles princ of Walles ? :wink:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 13. 5. 2007 19:59

zapalovacem
tuhyk: na sebevrazdu to neni. ruce my levy jsou, presto jsem se jeste nepodrziznul :) asi to bude tim ze se jeste nemusim poradne holit, jsem nejakej zaostalej :oops:
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků