už to není jako dřív

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod xy 27. 5. 2005 13:25

Nejprve se s někým seznámíte, pak se do sebe zamilujete, všechno je krásný a vy se třeba bláhově myslíte, že to vydrží navěky. Jenže jak čas utíká zamilovanost postupně odchází (zamilování je chemická reakce, která prostě NEMUŽE trvat navěky) a zůstává "jen" láska, pozorumění, pochopení a kdo ví co ještě. Ale ptám se; neštve vás to? Nevadí vám to vědomí, že už to nikdy nebude takový jako na začátku? A jak to řešíte? Snažíte se ten cit znovu nějak vyvolat (jak), najdete se náhradní zdroje uspokojení (tím myslím např. různé koníčky, workoholismus, přátele v hospodě, kamarádky na nakupování a co já vím ještě)? Rozejdete se? Snažíte se na to zapomenout?
xy

Odeslat příspěvekod TOMBY 27. 5. 2005 19:29

Myslíš uspokojení= náhrada??? To snad né. Když jsi s tím člověkem něco prožil, takl to pak jen plynule přejde dál do soužití ( můj názor).
Nikdy nebude nic jako dříve!!!! A člověk by se měl dívat směrem kupředu a ne vzpomínat, někdy to není to nejlepší.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shelly(smazano) 27. 5. 2005 19:38

každá fáze lásky je něčím hezká (pokud nekončí rozchodem) - jen se nesmí zabřednout do stereotypu
***shelly***
shelly(smazano)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 27. 5. 2005 19:45

shelly píše:každá fáze lásky je něčím hezká (pokud nekončí rozchodem) - jen se nesmí zabřednout do stereotypuo/quote]

Ten ale většinou přijde a s tím se musí člověk vypořádat a bojovat s ním:-)
Někdy přijde brzo, někdy třebas za několik let.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shelly(smazano) 28. 5. 2005 16:58

vždy se proti tomu dá něco dělat, jen musíš mít fantazii :wink:
***shelly***
shelly(smazano)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 28. 5. 2005 21:43

xy píše: A jak to řešíte? e/quote]

najít si jinou partnerku?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shelly(smazano) 29. 5. 2005 12:03

tak to by si ty partnerky musel měnit pokaždé když tě omrzí
***shelly***
shelly(smazano)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zamilovaná 31. 5. 2005 14:15

Jo tak s tím taky bojuju, potřebuju být pořád Zamilovaná... To je těžká nemoc.
Zamilovaná
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rmk 10. 6. 2005 09:34

A ako sa ti to darí "být pořád Zamilovaná"?
Nie je v tom len sex?
rmk
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 10. 6. 2005 14:38

Stereotyp přichází s pohodlím. Pokud ti dva k sobě opravdu patří, najdou způsob, jak ho odbourat. Fajn jsou společné zájmy: není nic lepšího, než sdílení nějakého zážitku s někým blízkým; sám si člověk nic tolik neužije. Ať je to sex, umění, cestování nebo dobré jídlo. A potom problémy a krize - při jejich společném překonávání partneři vypadnou z obvyklého stereotypu a uvědomí si, jak jsou rádi, že se mají.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zamilovaná 12. 6. 2005 07:01

Jasně, je v tom láska, touha, vášeň a taky nenaplněná láska....
Je v tom spousta věcí ale ne hlavně sex.
Zamilovaná
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 5. 5. 2007 22:01

Sex taky. A i když v tom není ta prvotní zamilovanost, je to krásné. Spojují vás společné zažitky, děti, záliby. Dokonale se znáte a víte, že v tom druhém máte oporu v dobrém i zlém. Souhlasím s Asspennem.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 5. 2007 00:08

je to složité, je potřeba najít určitou míru společných zálib a určitou míru těch ostatních. hodně společných zase může časem omrzet, je to o šikovnosti najít společnou hráz a mez
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Anik 6. 5. 2007 09:15

Tak presne tohle se mi stava taky a pokazdy. Strasne moc se zamiluju a kdyz jsme spolu delsi cas (cca 2-3mesice) tak to pak strasne slabne a slabne a zacinam na nem videt to co pred tim jsem nevidela a zacina mi to vadit a vetsinou to tedy konci rozchodem.
Ted mam neco pres rok pritele a vsechno OK. Neda se rict,ze bych byla zamilovana jako na zacatku,ale jsem moc spokojena.
Samsung Galaxy S23
Anik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 6. 5. 2007 09:19

nikdy to po case neni jak na zacatku, ale proste ta zamilovanost a euforie z pritomnosti toho druheho casem vymizi, ale nahradi ji zas neco jineho... to je pak ten pravy vztah, kdyz spolu ste i bez te euforie a porad je vam spolu dobre, i kdyz jinak a misto, aby byl clovek nadsenej z toho, ze prolibal cely vecer, je nadsenej z toho, ze mu partner pochvalil vyborny obed, pomohl na zahradce... proste je to jine. A kdyz ted zazivam "zamilovani" do jednoho kamarada, vim, ze muj pritel proste nestoji za to, abych kvuli nejakemu prechodnemu citu, co za pul roku prejde, o nej prisla
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků