!!!Jste spokojeni s nynějším stavem na pauze?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jak jste spokojeni se zdejším stavem na pauze ?
ano, naprosto 13 %  13%  [ 13 ]
spíše ano 29 %  29%  [ 29 ]
spíše ne 21 %  21%  [ 21 ]
vůbec ne 21 %  21%  [ 21 ]
je mi to jedno 14 %  14%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 98

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 5. 5. 2007 18:07

Zero ... polopate budes muset .. vsichni maatersky psychonesmyslove se snazej objevit princip a puvod vseho :-) ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 5. 5. 2007 18:11

Asi je těžké pochopit, že například Jersey i já můžeme oba hlasovat vůbec ne, ale každý z jiného důvodu :hm :hm
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 5. 2007 18:12

ally píše:
MgX píše: Z Tvých výroků mně kromě jiného vyplynulo, že opravdu jsi ve svých myšlenkách a pohledu na fórum, velmi konzervativní.
r/quote]
Poslední dva dny tu mluvím o tom, že je třeba najít zlatou střední cestu, kde nebude přemoderováno, ale ani zmatek ve kterém by se vyznali jen ti, co ho dělají, ale Ty budeš pořád mlet jen o konzervatismu. A dokud se tu Jersey nerozloučil, tak už jsem do nikoho nerýpala a snažila jsem si zvyknout na nové návštěvníky a jejich náhled na fórum.
j/quote]


Ano, musím uznat, že po svém příspěvku ze včerejška, kde jsi v závěru uvedla .... že se k tomu dále vyjadřovat nechceš ... , jsi nějakým způsobem naznačila ochotu hledat jakýsi rozumný kompromis pro všechny. ,,Melu" o tvém konzervatismu, protože trval velmi dlouho. Tvůj dnešní postoj, je krátkodobý a nelze z něj jednoznačně ,,vyčíst", jak to myslíš.
O ,,rýpání" do Jersey II. a některých dalších o jisté dávce nadřazenosti, zde momentálně nechci hovořit. Ani o Tvých určitých problémech zvyknout si na nové uživatele, na jejich potřeby, nálady.
Pro mě jsi, řekněme dnes, naznačila ochotu ,,jít" trochu jinou cestou, což je určitý příslib (snad) ,,lepších časů" ve Tvém pohledu na fórum.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 5. 5. 2007 18:12

MgX píše:Ale i oni mohou přispět, a to výrazným a nezanedbatelným způsobem ke zlepšení stavu. I oni a jejich předchůdci z jisté části mohou za současný stav ...
a/quote]
Z jisté části ano, ale stejně si myslím, že je vina na nás, diskutujících. Doufám, že nejde pořád o ten jeden Jerseyho zamčený topic. Že je tady nuda, za to podle mě moderátoři nemůžou.

rquote="MgX"]Johny, tys mé myšlenky tak trochu pojal po svém, a to se mi nelíbí!
b/quote]
Nechtěl jsem, aby to tak vyznělo.


quote="MgX"]
Pokud Ti vadí, že tu chceme více vláken zaměřených na humor, nechápu Tvůj postoj k životu. Vždyť humor je jeho nedílnou součástí a ,,kořením". Já se sem chodím hlavně pobavit, pokecat, přijít na jiné myšlenky. Pokud Ty tu hledáš něco jiného, protože humor a zábava Ti v ,,reálném" světě nechybí, nebo dostačuje, pak hledej, já Ti v tom nebráním, ale Ty se také chovej korektně k ostatním.
/quote]

Máš pravdu, snad je to tím, že jako student mám humoru až až a na pauzu kvůli němu nechodím.

Myslel jsem, že se chovám korektně, protože píšu své názory do topiců k tomu určených. Neříkám, že se mi líbí počet humorných témat, ale netvrdím taky, že by se ta humornější témata měla zamykat.
Johny[CZ]
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 5. 5. 2007 18:16

2MgX - Na Pauze jsem přes rok, takže nečekej, že najednou změním názor ze dne na den. Byla jsem zvyklá na jinou Pauzu. Také se nedá říct, že se mi tu nyní vše líbí, ale uznávám, že větší volnost může být.
Navíc jak vidím, jsou tam hlasy (snad) spíše spokojených, takže tu nejsme se Zerem asi jen dva konzervativci, ale vypadá to, že ostatní jen nejsou ochotni se o tom s nespokojenými dohadovat. Ale punc konzervativců jsme dostali jen my dva.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 5. 5. 2007 18:30

spíše ne ... hyperaktivita módů a to, jak berou pravidla fóra smrtelně vážně (ve vztahu k OT příspěvkům) mě někdy i odradí od přispívání ...

48% lidí je nespokojeno :hm
Naposledy upravil Fuck8r dne 5. 5. 2007 19:34, celkově upraveno 1
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 5. 2007 19:19

Zero_Cool píše:[color=blue]MgX: Diskuse s Tebou skutečně není jednoduchá. Zřejmě budu nucen vysvětlovat Ti polopatě každý můj příspěvek.
K první části: Píšu v první osobě, z čehož vyplývá, že já bych to tak udělal. Do podniků, v nichž se mi vůbec nelíbí prostě nelezu.
Za prudiče Tě nepovažuju, to byla jen řečnická otázka. Kdyby ano, řekl bych Ti to "face to face".

A s tím hlasováním to prostě je tak, jak jsem to popsal, stejné tlačítko mohou stisknout i uživatelé s naprosto rozdílnými cíli. Nespokojenost má prostě mnoho podob v jakémkoli směru.N/color]


Vzhledem k tomu, že spolu diskutujeme i v jiné části tohoto fóra, kde jsem Ti zase já musel cosi vysvětlovat, myslím, že si nemáme co vyčítat. V každém případě způsob Tebou napsaného, jeho styl a spojení, pro mě naznačovalo to co jsem napsal. Otázkou je, zda tyto dvojsmyslnosti používáš záměrně, abys mohl jednodušeji ,,smést ze stolu" protinázor.

A s tím hlasováním určitě víš, jak jsem to myslel. Pokud někomu vadí, jaké je znění otázky, navrhněte její úpravu. Myslím, že minimálně většina ví, o čem se hlasuje, jak je to myšleno. Ti, kdo jsou nespokojeni ať popíšou i to, s čím jsou nespokojeni, aby bylo možno diskutovat dále na toto téma.
Michal P ,,vyštrachal" toto vlákno http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?t=18 ... c&start=60 , kde se každý může vyjádřit. Díky Michale.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 5. 2007 19:24

Johny[CZ] píše:
MgX píše:Ale i oni mohou přispět, a to výrazným a nezanedbatelným způsobem ke zlepšení stavu. I oni a jejich předchůdci z jisté části mohou za současný stav ...
a/quote]
Z jisté části ano, ale stejně si myslím, že je vina na nás, diskutujících. Doufám, že nejde pořád o ten jeden Jerseyho zamčený topic. Že je tady nuda, za to podle mě moderátoři nemůžou.

rquote="MgX"]Johny, tys mé myšlenky tak trochu pojal po svém, a to se mi nelíbí!
b/quote]
Nechtěl jsem, aby to tak vyznělo.


quote="MgX"]
Pokud Ti vadí, že tu chceme více vláken zaměřených na humor, nechápu Tvůj postoj k životu. Vždyť humor je jeho nedílnou součástí a ,,kořením". Já se sem chodím hlavně pobavit, pokecat, přijít na jiné myšlenky. Pokud Ty tu hledáš něco jiného, protože humor a zábava Ti v ,,reálném" světě nechybí, nebo dostačuje, pak hledej, já Ti v tom nebráním, ale Ty se také chovej korektně k ostatním.
/quote]
Máš pravdu, snad je to tím, že jako student mám humoru až až a na pauzu kvůli němu nechodím.

Myslel jsem, že se chovám korektně, protože píšu své názory do topiců k tomu určených. Neříkám, že se mi líbí počet humorných témat, ale netvrdím taky, že by se ta humornější témata měla zamykat. /quote]


Díky za vysvětlení a přesnější popsání Tvých myšlenek.

Dovolím si říct, že dost lidí na pauze.cz hledá právě i humor, právě protože se rádi baví, nebo jim humor chybí, nebo si zde chtějí oddechnout při čtení něčeho veselého. Neříkám, že všichni. Chápu, že když si student, asi máš pořád ještě jiné ,,starosti" a tak humor zde tolik nehledáš.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 5. 2007 19:32

ally píše:2MgX - Na Pauze jsem přes rok, takže nečekej, že najednou změním názor ze dne na den. Byla jsem zvyklá na jinou Pauzu. Také se nedá říct, že se mi tu nyní vše líbí, ale uznávám, že větší volnost může být.
Navíc jak vidím, jsou tam hlasy (snad) spíše spokojených, takže tu nejsme se Zerem asi jen dva konzervativci, ale vypadá to, že ostatní jen nejsou ochotni se o tom s nespokojenými dohadovat. Ale punc konzervativců jsme dostali jen my dva.n/quote]

ally, já nečekám, že najednou změníš své názory. Vím, že jsi tu zažila ,,jinou pauzu" - chtěl jsem, abys připustila onu variantu, kterou nyní konečně naznačuješ, že by se tu něco změnit mohlo a dalo.

Pakliže jste byli se Zerem největší a ,,viditelní" zástupci konzervativního směru, byli jste tak označeni. Na ostatní, kteří nereagují nebo nereagují ,,viditelně", nemohu reagovat, to jistě uznáš.
Navíc i spíše spokojený člověk, je ochoten přijmout jisté změny k vylepšení současného stavu, neboť jeho spokojenost, není tzv.99%ní.


S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 5. 5. 2007 20:10

MgX píše:
Ledni_Medved píše:Zero ... polopate budes muset .. vsichni maatersky psychonesmyslove se snazej objevit princip a puvod vseho :-) ...


Ani vtipné, ani k věci, ani zřetelné - prostě k ničemu.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 5. 2007 20:42

Zero_Cool přiznávám, že je vidět, jak Ti docházejí argumenty a síly a tak zkoušíš mít alespoň poslední slovo - nevadí.

Reagoval jsem na Ledni_Medved, ne na Tebe.
Momentálně zde neřešíme Jersey II., ale pauza.cz, to si laskavě a to DEFINITIVNĚ uvědom.

Myslím a mám pocit a také lidé lidé ,,kolem" mě, že patřím k těm, co se opravdu poctivě a objektivně snaží ohodnotit, konkrétní situaci a konkrétního člověka. Ale to je zcela vedlejší, o tom se zde přeci nebavíme.

Momentálně děláš to, co nechceš sám od druhých. Vzal sis moji reakci na jiného uživatele - Tebe se to netýká a jisté ,,myšlenky" mně vkládáš ,,do úst".

Tvůj spor s Jersey II. je osobní, a to je více než jasné. Myslím, že i mnoho dalších má tento názor, jen Ti jej prostě otevřeně nenapíše.
Jersey II, zřejmě napsal něco, co se Ti opravdu nelíbí a tak se mu to stále snažíš vracet. Bohužel to někdy přeháníš a on ,,vítězí". Což Tě rozčiluje, tak to zkoušíš dál a dál.
Prosím, abys mě z této vaší soukromé ,,války" vynechal, jinak bych se musel začít, a to radikálním způsobem, bránit.

Má odpověď na Tvoji hloupou otázku je, že se snažím být objektivní a nezávislý.

BTW: navíc jsem si nevšiml, že bych Jersey II. nějak zásadním způsobem obhajoval, bránil apod. Skutečně vtipný může být každý, pakliže na to má. Ale jak sám jistě uznáš, to nebyl pokus o vtip, ale o urážku, či vyvolání flame.
Jestliže, patříš mezi tzv.: nekonfiktní uživatele, tak se prosím Tě zdrž podpory podobných výpadů.

EDIT: Jersey II. je momentálně mimo dění paza.cz - odešel. Tvá reakce je poměrně dosti neférová. Zvláště pak proto, že jistě tušíš, že Jersey II. odešel částečně i kvůli Tobě, Tvým výpadům a názorům

EDIT: opraveny chyby
Naposledy upravil MgX dne 5. 5. 2007 21:02, celkově upraveno 2
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 5. 5. 2007 20:58

Michal P píše:ESO a ostatní nebojte se napsat otevřeně jestli jste nebo nejste s pauzou spokojeni, proč myslíš že je to marný ?m/quote]


je marny se snazit neco vnucovat uzivatelum, nejaky to chovani, kazdy sem leze kvuli volny chvili atd. no a posledni co potrebuje jsou nejaky pravidla... nejaky pravidla jsou nutny to je jasny napr. nemluvit sproste treba nebo sem nedavat hambaty obrazky :)

a ja jsem treba zastancem hodne volneho OT aspon ve smetisti, tady byly doby kdy se zaclo mluvit o voze a skoncilo to debatou o koze :)

nemyslim ted ze by nekdo prisel s prispevkem uplne zmatenym, ale kdyz si precet zacatek diskuze, vzpomnel si treba na nejakou souvislost nekde jinde a uz to jelo a bylo to prima

a proc ne zejo?

ono to totiz ani jinak nejde, zakladni dotaz-tema je vycerpano-zodpovezeno na prvnich strankach( pokud prvni prispevovatele nejsou uplne blbi) a pokud se striktne mazou prispevky ot tak se tam pak treba i na 10., 20. strance mele o tom samym a to nikoho nebavi a tak neni divu ze vedouci temata jsou slovni fotbaly
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 5. 2007 22:04

ESO : spráávně pane... :tleskani:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 5. 5. 2007 23:33

Souhlasim s ESO. Na odborna fora clovek proste MUSI jit jestli chce nejake informace. Sem MUZE jit, a prijde pouze jestli se tady bude dobre citit.

Podle mne aby doslo k oziveni fora musi se zvolnit moderovani a Smetiste by se melo moderovat jen kdyz to bude nutne. Proto se znovu ptam, jaka je predstava vedeni o budoucnosti tohoto fora. Jestli se blizi k variante B, tak je takove zvolneni nepruchodne a bude se dal konzervovat soucasny stav.
Naposledy upravil Jeffe dne 5. 5. 2007 23:36, celkově upraveno 1
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 5. 5. 2007 23:35

Vedení už sem několikrát napsalo, jaká je jeho představa, použilo i písmenka A a B. Pokud myslíš jiné vedení, tak se omlouvám.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků