!!!Jste spokojeni s nynějším stavem na pauze?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jak jste spokojeni se zdejším stavem na pauze ?
ano, naprosto 13 %  13%  [ 13 ]
spíše ano 29 %  29%  [ 29 ]
spíše ne 21 %  21%  [ 21 ]
vůbec ne 21 %  21%  [ 21 ]
je mi to jedno 14 %  14%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 98

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 5. 2007 17:58

A mně to přes to všechno, co jsem napsal, nedá.. Přemýšlel jsem a pročítal příspěvky, které se týkají tohoto fóra a naprosto jsem se ztotožnil s MgX.. Napadlo mě tedy jen ještě udělat malý průzkum, jak to tady vlastně je.. Mám pocit, že pár lidí není také se zdejším stavem úplně spokojeno, ale z nějakého důvodu nechtějí názor uveřejnit - možná se ale pletu a vyhovuje jim to.. Právě proto je zde toto hlasování, které může být anonymní, tj. stačí kliknout a není to třeba komentovat. Nemusíte se bát, moderátoři ani administrátoři nevidí, kdo jak hlasoval.. Samozřejmě bude ještě lepší, když k tomu bude připojen komentář, ale není to podmínkou.

// Michal P: přidáno hlasování
Anonymous

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 5. 2007 18:04

A já mám samozřejmě "povinnost" hlasovat první. Dal jsem tedy vůbec ne, mé důvody jsou uvedeny v tématu vzkazy a přání.
Anonymous

Odeslat příspěvekod christian 4. 5. 2007 18:15

Jersey II. píše:[b]Nemusíte se bát, moderátoři ani administrátoři nevidí, kdo jak hlasoval.. o/b]


A i kdyby tak neni duvod nikoho za nic stihat. Takze se nebojte vyjadrit svuj nazor.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 5. 2007 18:28

Vidím, že toto téma navštívilo již celkem velký počet lidí, ale stále nepřibývá moc hlasů.. Prosím Vás, přistupujte k tomu zodpovědně.. Pokud je Vám to jedno, kliknětě na je mi to jedno. Je třeba, aby hlasovali úplně všichni, kteří sem chodí!
Anonymous

Odeslat příspěvekod Pafffi 4. 5. 2007 19:33

dala jsem, že ne...poslední dobou je pro mě nejzábavnější sekcí Vztahy a sex :D no nejsem tu zrovna nejaktivnější pisatel, ale přesto se taky ztotožňuju s názorem Mgx a některých dalších...ale to už jsem sem taky napsala.tak asi tak :wink: :nenapadne
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 4. 5. 2007 20:19

ja jsem dal ze je mi to jedno, me staci ke stesti filmovy koutek

kdysi jsme se tady snazili o neco podobneho, ale to je marny
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 5. 2007 20:32

ESO a ostatní nebojte se napsat otevřeně jestli jste nebo nejste s pauzou spokojeni, proč myslíš že je to marný ?
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 4. 5. 2007 21:01

Dobrý večer,

můj názor zná asi každý - tedy pokud byl ochoten přečíst některý z mých příspěvků :)

Omlouvám se vám touto cestou, že jsou opravdu dlouhé, ale nedokážu a nechci, nějakým způsobem ,,komprimovat" mé myšlenky a názory.

Dal jsem hlas na vůbec NE.

Děkuji Jersey II., že se vrátil a s pomocí (zřejmě) Michala P, uskutečnil tento zajímavý průzkum.

Teď je opravdu třeba, aby každý kdo sem chodí a chodit chce, hlasoval. Později bude zbytečné ,,remcat" nad tím, jak to tu vypadá a chodí. To zda hlasování a jeho výsledek k něčemu bude, či nikoliv, je momentálně věc druhá - důležité je hlasovat.

Děkuji
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 5. 2007 21:08

Já se přiznávám jestli vám to nevadí že sem dal Spíše ano... Je to prostě tak napůl, není to podle mých představ ale dá se to...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 4. 5. 2007 21:14

Když se řekne se zdejším stavem, tak se myslí dřív upjatá Pauza nebo ta současná, kde se už nechává místo pro volnější diskuzi? Protože říct ne může v současnosti vypadat , že se nelíbí současné uvolnění Pauzy. Mám pocit, že ta otázka není položena jednoznačně :hm . Ale možná to nějak nemůžu pobrat jen já, tak to klidně pusťte z hlavy.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 5. 2007 21:31

Ally, otázka je položena podle mého zcela jasně.. Nynějším stavem se myslí nynější stav, tedy ten, co je zde teď.. O uvolnění pauzy zde nebyl žádná řeč. :wink:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 4. 5. 2007 21:33

Myslím si, že to neni až tak směrodatné hlasování... Předpokládejme, že jsou jen dvě skupiny lidí: ano (líbí) a ne (nelíbí). Ti (líbí) nebudou chodit do sekce "o tomto fóru" a už vůbec ne do topicu "!!!Jste spokojeni s nynějším stavem na pauze?"

Kdyby tohle hlasování bylo třeba v některém z topiců Hry, jsem přesvědčen, že by poměr hlasů byl opačný....

Trochu mě překvapilo, kolik lidí ze skupiny "ano" čte takovéhle topicy, ale to je jedině dobře:-)
Johny[CZ]
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 4. 5. 2007 21:41

Na tom něco bude. Ať už jde o cokoli, tak ten kdo je spokojen se většinou neozývá, ale nespojení se obvykle ozvou.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 4. 5. 2007 21:41

asi nikoho neprekvapi ze jsem dal ne, muj nazor je ve vlakne vzkazy a prani
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 4. 5. 2007 22:55

hlasoval som za - skor nie...

neviem totiz co presne mi tu chyba ale proste to nie je ono :?

snad na to aj vdaka diskusii ktora sa na tuto teu rozbehla pridem...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků