Máte domácího mazlíčka? Zažíváte s ním srandu?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 9. 4. 2007 11:38

takto vypada muj pes, kdyz je utahany povikendovych prochazkach :lol:
Obrázek
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 16. 4. 2007 21:42

Noovo

je zlatý, perfektný :tleskani

môjho psíka by som tiež odfotil, ale neviem asi je krížený s antilopou bo je stále v pohybe . priemernou rýchlostou 40 km/hod :mrgreen: :mrgreen:


ale ji milý a vdačný, bral som ho z útulku, celou cestou v aute ma držal za krk , somárik :wink: :wink:


editujem: ááá predsa sa mi podarila jedna fotka. svietia mu oči ale slubujem nič nepil :mrgreen:
Obrázek
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 16. 4. 2007 22:01

Jak mu hezky svítí očička.
My jsme měli kdysi německého ovčáka a byl celý černý. Tak když běžel ve tmě, tak mu buď byli vidět zuby a oči (když běžel proti vám) nebo jen bílé (co měl kolem zadku - když běžel od vás). Ale taky s ním byla sranda. Jednou jsem jel s ním na kolečkových bruslích a on uviděl na poli zajíce, já jsem měl vodítko ovázané kolem ruky, tak jsem jel chvíli za ním a pak už jsem spíš plaval, jak jsem jel po rypáku. Ale chybovat je lidské a odpouštět božské (nebo tak nějak se to říká)....
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pafffi 17. 4. 2007 06:22

Noovo: ten můj spinká přesně takhle...taky klíďo na polštáři,akorát je o trošku menší no... :lol: ten Tvůj vypadá takhle kouzelně :wink:
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 17. 4. 2007 08:59

Pafffi: jooo kouzelnej to on dokaze byt, kdyz chce jako kazdy pes, ale to jiste dobre znas :wink:

chemistry: ten tvuj se mi taky libi, protoze je to orisek a ty mam nejradsi, co orisek to original a hlavne jsou pekelne chytri...lidi, kteri si berou psy z utulku si vazim :) Ten muj madar je taky peknej podes, je to muj prvni pes s PP, ale chovam se k nemu jako ke kazdymu z nasich psu, mam na vsechny stejny metr :mrgreen:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 21. 4. 2007 10:24

hehe zase vyviedol lotrovinu ten môj "útulkový" starka nasadila zeleninu, všetku vyhrabal a poukladal nabok. asi nebude vegetarian :mrgreen:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 21. 4. 2007 10:39

s naším mazlíčkem - psem - srandu zažíváme, naposled když se očkoval proti vzteklině:-(
nejdřív se šíleně třepal, už dlouho předem to nějak vytušil, potom se třepal na stole a po zákroku na doktora strašně zuřivě štěkal.
no je malý a nijak nebezpečný, tlamu jsem mu držela, takže se to obešlo bez úrazu :-)

a než jsme zavedli přísná bezpečnostní opatření, tak s oblibou utíkal a lezl cizím psům do boudy, miláček :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 7. 5. 2007 10:09

Mame kotatka! Jsou majovy, narodili se presne 1. kvetna :)

Obrázek

Obrázek
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 5. 2007 10:15

Hazellee píše:s naším mazlíčkem - psem - srandu zažíváme, naposled když se očkoval proti vzteklině:-(
nejdřív se šíleně třepal, už dlouho předem to nějak vytušil, potom se třepal na stole a po zákroku na doktora strašně zuřivě štěkal.
no je malý a nijak nebezpečný, tlamu jsem mu držela, takže se to obešlo bez úrazu :-)

a než jsme zavedli přísná bezpečnostní opatření, tak s oblibou utíkal a lezl cizím psům do boudy, miláček :mrgreen:r/quote]


To náš pes měl kolem vánoc očkování proti vzteklině a měl na něj šílenou reakci. Třepal se celou noc, nemohl ani chodit - hrůza.
Bylo to zřejmě tím, že mu veterinář aplikoval najednou očkování proti vzteklině a ještě nějaké další. Takže se negativní účinky zvětšily.

Za dva dny už byl celkem v pohodě, ale moc dobře mně z toho nebylo :(
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stratovarius 7. 5. 2007 10:47

Tak já mám doma Hroznýše a psa , jinak ještě koníka ale ten není doma. 8)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Stratovarius

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 5. 2007 16:17

[quote="Ťuhýk"tMame kotatka! Jsou majovy, narodili se presne 1. kvetna :)

Obrázek

Obrázek[/quote]

gratulace :tleskani , i kdyz kocky moc nemusim....
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 7. 5. 2007 17:25

Noovo píše:kocky moc nemusim....

pochybuju o tom ze jsi to vubec nekdy ochutnala. tak to nejdriv ochutnej a az pak neco rikej :roll:
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 7. 5. 2007 17:49

Noovo diky, byl to nervak, rodili jsme doma v krabici v primem prenosu :-D Jsou to prdolove malinkaty, ale nadherny..
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 5. 2007 18:21

nemas zac, zazitek dobrej verim :)
prihazuju fotku sveho psa pri hokeji CR s Kanadou byl to taky nervak fakt :lol:
Obrázek
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 5. 2007 15:19

He he :) Budeme mít asi pejska :) Chodského :) Už se těšíííím :) :) :)

Tenhle pátek se maj narodit štěnátka :) Tak snad na nás vyjde řada :)))
//Michal P: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžeš Obrázek
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků