Znate neco spolehliveho proti lupum?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 27. 3. 2007 10:48

se neomlouvej cikani jsou prasata, ale oni za to chudery nemuzou, on jak je to ten kocovny narod :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 27. 3. 2007 19:19

Head & Shoulders :-P , alebo žihlavový šampón :wink:
glider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 27. 3. 2007 20:22

co je to takovy zihlavovy sampon? :hm
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 27. 3. 2007 20:23

kopřivový
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 3. 2007 10:37

já zkoušel Nizoral (docela fungoval - moc drahý) ... potom nějakej hnědej s přírodníma dehtama (fungoval - páchnul - moc drahý) a teď mám H&S modrej pro citlivou pokožku (docela funguje - voní - přijatelná cena) + po umytí řepy ti do (5 mm - skoro skinhead) vlasů vmasíruju kopřivovou vodičku :mrgreen:

ale po umytí šampónem mě to vysuší i xicht ! ... a mám tam šupinky (lupénku ? :o ) tak si musím na ten xicht dávat hydratační krémy (jako homouš) různý typy ... ach jo :roll:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 28. 3. 2007 11:22

V reklamě na H&S říkají něco o tom, že zlikviduje 100% viditelných lupů (ale zabrání jejich tvoření?)... Aha, to by mohl dokázat i jakýkoliv jiný a levnější prostředek (zhruba tohle jsem chtěl říci svým předchozím příspěvkem). Nehledě na to, že doktorka tátovi proti lupům doporučila jedině Nizoral, žádné tyto megareklamní záležitosti...
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 28. 3. 2007 11:23

Na lupy je nejlepší holící strojek :D

// Michal P: nepleteš si lupy s chlupy ? :mrgreen:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Jirk4 28. 3. 2007 12:48

To chce asi zkouset, u kazdyho funguje neco jinyho :)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 28. 3. 2007 13:53

Lexx píše:V reklamě na H&S říkají něco o tom, že zlikviduje 100% viditelných lupů (ale zabrání jejich tvoření?)... Aha, to by mohl dokázat i jakýkoliv jiný a levnější prostředek (zhruba tohle jsem chtěl říci svým předchozím příspěvkem). Nehledě na to, že doktorka tátovi proti lupům doporučila jedině Nizoral, žádné tyto megareklamní záležitosti...d/quote]


je pravda, ze ty reklamni samponky jsou na dve veci, to pomaha mozna lidem, kteri nemaji lupy v tak pokrocilem stadiu...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 28. 3. 2007 20:00

Fuck8r hele ten xicht ja mam taky suchej, myslis ze je to tim H&S?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 28. 3. 2007 22:08

Jirk4 píše:To chce asi zkouset, u kazdyho funguje neco jinyho :)


Tak u mě toto platí. Když mám lupové období, koupím šampón na lupy ;-) Ale až se mně lupy objeví znovu, musím koupit jiný - jinou značku.


OT: nejspolehlivější na lupy je gilotina :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 3. 2007 15:05

[quote="Ťuhýk"tFuck8r hele ten xicht ja mam taky suchej, myslis ze je to tim H&S?[/quote]

já jsem si o těch vyschlejch xichtech teda něco zjišťoval: suchej xicht -> olupující se pokožka je způsoben nadměrnou produkcí kožního mazu (takzv. mastný xicht a mastné vlasy) a bylo mě na to doporučeno:

Konopný krém 50ml (145,0 Kč) Zklidňuje atopii (co to je ? :D ), ekzém, lupénku, akné, odsraňuje příčinu lupů a šupení kůže, bez psychotropních a návykových látek :cry:

Pitival 40ml (297,0 Kč) Krém proti seborrhoické deratitidě (nadměrná tvorba kožního mazu a olupující se pokožka)

Obrázek

nejvíc mám ten xicht vyschlej po umytí řepy šampónem (jak mě šampón stejká přes xicht při umejvání), taky po normálním umytí xichtu a nebo ráno po probuzení ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 31. 3. 2007 16:53

No když máš hodně lupů. Tak doporučuju hlavu pořádně namazat nějakým dobrým krémem proti suché kůži. Nechat působit tak dvě hodiny. Pak hlavu umít šamponem Hed&Šouldrs a po umytí zase pořádně namazat hlavu krémem.
Tenhle postup opakovat tak tři dny za sebou a pak stačí už jen používat pravidelně ten šampon a lupy jsou pryč. Jednom měsíčně pormazat neuškodí.

Jinak na lupy je zakázané jíst sladké a pít alkohol :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 31. 3. 2007 19:11

Zakazane sladke a alkohol? Kdo to vymyslel? To se toho v tom pripade nikdy nezbavim :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků