u_cz8' => '
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Důchodová reforma počítá s nižším zdaněním pracujících důchodců
Důchodová reforma počítá s nižším zdaněním pracujících důchodců
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745105762, 'reklama19_webu_cz4' => 1713573412, 'reklama19_webu_cz10' => 1713573392, 'reklama19_webu_cz6' => 1713573366, 'reklama19_webu_cz5' => 1713573383, 'reklama19_webu_cz7' => 1713573394, 'reklama19_webu_cz3' => 1713573396, 'reklama19_webu_cz8' => 1713573407, ) ?> Metal a vše kolem; škatulkování, debata - Pauza.cz

Metal a vše kolem; škatulkování, debata

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 3. 2007 15:11

No ne, z ConPowera je teda metalak :mrgreen: O Dimmu Borgir a Cradle Of Filth jsem kdesi pochytil zajimave prirovnani - Linkin Park a Limp Bizkit black metalu. Osobne me tyhle kapely nikdy nebraly, v soucasny dobe jedu hlavne na deathu, trashi, obcas blacku a mozna trochu na grindu (Macabre). Jinak v posledni dobe jsem si vsiml ze stale vic lidi posloucha kapely typu Soilwork, In Flames a podobne, necekal bych ze Skandinavie bude tak popularni... Ohledne Kornu, ti u mne momentalne jedini, ktere z nu-metalu uznavam. Zpevak je perfektni a skladby jako Falling Away From Me maji poradnej feeling...

Mimochodem, podle gore stylizace a podobne bych charakter muzikantu nesoudil, napriklad Cannibal Corpse tvori uplne normalni, inteligentni lidi (narozdil od ultramegadrsnejchpyco retardu Slipknot), silenci myslim byli treba Mayhem...
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 16. 3. 2007 15:30

o mayhem jsem jednou neco cetl, uz jsem to dokonce psal i do fora a bylo tam cosi o tom ze se kdosi zastrelil a pak uz si nepamatuju co s nim udelali jestli ho snedli nebo snad si vystavili mozek. nevim. ale vim ze to nebylo zrovna nejchutnejsi :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 3. 2007 15:37

hot_spot píše:No ne, z ConPowera je teda metalak :mrgreen:

:nenapadne :eh :D A co na tom? Nebo ironie? A napamatuješ si, co jsi poslouchal Ty tak před 2-3 rokama? Asi to, co já. :D Bych ještě našel naše chvalozpěvy na LB. :potichu :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod decried 16. 3. 2007 15:39

Zevraj kusok usmazili a jedli to ale neviem co je na tom pravdy... :D Z kuskov lebecnej kosti vyrobili nahrdelniky a rozoslali ich clenom niektorych BM skupin. Historia Mayhemu je velmi zaujimava, odporucam si to precitat.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 3. 2007 15:54

Dani-Filth píše:
Kód: Vybrat vše
Tedy vzhled jak zombie, cim hur vypadaj, tim je ta hudba prece "drsnejsi."
Nevim, proč to tolik lidí takhle řeší.. V metalu je takový image a třeba v hip hopu zase nosej kalhoty u kolen, trička dlouhé nad kolena, řetězy kolem krku a rovné kšilty a to mně osobně přijde zase bláznivé.. z/quote]
Nemam rad jakoukoliv hudbu, jejiz soucasti je takto vyrazna image. Treba punkovy kapely co posloucham ani nemusi mit ciro a nosit punkovy obleceni a nikdo nepochybuje o zanru hudbu, ktery delaji.
[quote="Ťuhýk"tlu.kas metalove texty. Ber je s nadsazkou. Dovedes si predstavit ze ty kluci budou drhnout kytary az budou mit prsty od krve a budou zpivat o tom, jak se s nima rozesla holka, ze je svet na prd, skola je nebavi a podobne? Ano, hodne kapel bere brutalitu jako urcitou formu reklamy, neco ve smyslu hele my zpivame o tomhle, to jsme drsnaci. Ale to neni zalezitost jen metalu, protoze pozeri jsou vsude.

Dovedu. Kapely, ktere posloucham ja maji klidne lovesong, ve kterym mlati do bubnu jak sileny. A zpivat o "ze je svet na prd" je prece vyborna moznost, jak ukazat vztek, ktery z toho prameni.
[quote=Ťuhýk"kNavic metalisti uznavaji trochu jine hodnoty nez jine skupiny lidi a proto tak casto temna lyrika, plna temnoty, smrti, utrpeni, zoufalstvi a podobne.[/quote]
Tohle mi taky prijde jako soucast toho "hrani na drsnaky." Co na tom uctivaji? Satanismus?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 16. 3. 2007 16:11

Nerekl jsem neco o uctivani. Rekl jsem o uznavani hodnot a to ma na mile daleko k ucitivani neceho. Mluvim o jinych hodnotach, pro nekoho neni vrchol zivota a kariery objevit se v televizi a aby o nich psal bulvar. Nekomu staci, ze zpiva o spatnem svete, nekoho zajima "temna strana" (tohle ber s nadhledem) a zpiva o necem jinem :wink: A kdyz uz mluvis o satanismu, tak pravych satanistu je HODNE malo, naprosta vetsina lidi co se oznacuje za satanisty tak maximalne precetla kasparka LaVeye a tim to pro ne konci... Za opravdoveho satanistu povazuju jen Jona Nordtveidta z Dissection.
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 3. 2007 17:32

ConPower: Poslouchal jsem a nestydim se za to, jen mi prijde ze se snazis bejt za drsnaka, jak se tu omlouvas ze jsi poslouchal pred rokem neco nemetalovyho... BTW. Od LB se mi doopravdy libilo jen album The Unquestionable Truth, kde uz pritvrdili a melo to punkovejsi sound, ale to uz je jedno :D Jo mimochodem, jak jsi resil ten styl In Flames v prvnim postu... Prvni alba byla jasnej melodeath (pozdeji napodobovanej lavinou kapel), a ty novejsi jsou... jiny. Napriklad ve Sparku to obechcali skatulkou "moderni melodicky metal" :D

A lidi, dejte uz pokoj s tim satanismem, je to proste image. Nebo si snad myslite ze ma kazdej hiphoper zastupy rostenek v bazenu jen proto, ze je maj v klipech?
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 3. 2007 17:58

Rekl bych, ze je to snem kazdeho hip hopera. Teda aspon tech, co je maj i v klipech.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 16. 3. 2007 18:04

Já tedy hiphoper nejsem(díky bohu) ale takovej zástup by mi občas nevadil :)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 3. 2007 18:21

hot_spot píše:ConPower: Poslouchal jsem a nestydim se za to, jen mi prijde ze se snazis bejt za drsnaka, jak se tu omlouvas ze jsi poslouchal pred rokem neco nemetalovyho...

Já se ani tak neomlouvám, jako spíš normálně konstatuju, že to byly kapely, které prošly vývojem mojeho hudebního vkusu. A za drsňáka se nesnažím "bejt". :nenapadne Já jím jsem. :mrgreen: Ne, sranda, to ti asi fakt jenom přijde. Jak Tě to vůbec napadlo? :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 3. 2007 18:41

ConPower píše:Začlo to před 3 lety LP (pardon :oops: :mrgreen: ), pak to přešlo až na dnešní Children Of Bodom (BTW včera jsem si koupil tričko s COB).o/quote]


No neres to :) To mi pripomnelo jak jeden spoluzak v buse poustel nahlas SOAD a ptal se kazdyho: "Taky poslouchas METAL??" Pustil jsem mu do ucha Deicide a radsi sklapnul :D
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 17. 3. 2007 13:08

Tak tohle? :D Nevím, jak může někomu přijít, že se snažím být za drsňáka tím, že se omlouvám, co jsem poslouchal dřív. To pardon mi tam přišlo trochu vtipné, no, nakonec to mělo jiný efekt. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod metla23 17. 3. 2007 15:09

[quote="Bobroněnko";Dimmu mě až tak neberou, už je to spíš sportovní výkon než hudba.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 17. 3. 2007 15:14

HEHE - CO? o HUDBĚ? :-) jazz je o hudbě! :D
ne, promiň, neberu nikomu to, že metal je o hudbě, taky to tvrdím, ale co se ti líbí na tatatatatatatatata bicích? aneb syndrom "rychlej, šíleněj, neuspořádaněj" - ať všichni vidí, jak na svojé nástroje umíme! :mrgreen:
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 3. 2007 15:15

metla23 videl jsi Dimmu vloni na Brutalu Assaultu? ja je teda vubec nemusim, ale vetsinou me alespon zivej koncert bavi. Ale nenadchli me ani na zivo. V porovnani treba s Mayhem to bylo jako nebe a dudy
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků