Co má dělat cyklista v zimě ...

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 7. 1. 2007 20:28

Taky jsem si dneska dal patnáctku... Po několika měsících. Ale asi půlku cesty doukal silný protivítr a lehce pršelo. Nebylo to dvakrát příjemné. Ale jsem rád, že jsem pro sebe něco udělal a doufám, že mi to pomůže dneska (v neděli) konečně relativně brzo usnout. Většinou totiž v neděli nic nedělám, jenom lenoším, a pak usnu obvykle až v pondělí ráno. Není to nejhorší, ale nemám moc rád dvouhodinové převalování se.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 7. 1. 2007 20:53

Jo to je pěkně na prd když fouká..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 1. 2007 22:34

jo joo, taky sem pulku cesty jel v protivětru, ale zpátky sem se zase krásně svezl... (sice s deštěm, ale jinak luxus)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 1. 2007 09:20

heh ... já když jedu v protivětru a potom se otočím a jedu zpět - tak se otočí i vítr a jedu zase v protivětru - a co z toho plyne ? ... že vítr je hajzl ! :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 1. 2007 13:10

já nezapomenu jak loni o prázdnínách sem si valil 30km s větrem v zádech průměrnou rychlostí 55km/h... to sem si fakt užíval :-P
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czxtec 29. 1. 2007 21:26

ještě v úterý jsem udělal 50ku, teď je to na nic :-( kdyby aspoň mrzlo


xtec
czxtec
Čtenář

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 1. 2007 21:33

teď se nevyplatí trápit se venku :| ... takže -> trenažérek 8)

Pá: Cvičení + 30 min.
So: 110 min. (u koncertu Nightwish)
Ne: Cvičení + 60 min (u Láska nebeská) a ještě dalších 120 minut (u Piráti z K. 2)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czxtec 30. 1. 2007 18:09

to je pravda, navic kolo bylo tak zasvineny :( a to jeste silnicari nesypali, ted by to bylo jeste horsi
trenazer neni :( tak zbyva jen ten joggingggg :-O


xtec
czxtec
Čtenář

Odeslat příspěvekod Fuck8r 30. 1. 2007 18:57

trenažér mám tento : http://www.kupkolo.cz/product_info.php?products_id=1806 ... za 3,5 no nekup to :wink: ... a jezdím na něm opravdu brutálně a to i ze sedla takže je dost kvalitní !
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 4. 2. 2007 19:00

tak ten domácí trénink na tom trenažéru funguje ! :o ... dnes jsem měl závod a rozsekal jsem je jako prase :twisted: 8)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 2. 2007 19:36

jaký závod?? v pokoju při sledování záznamu z lonské Tour de France že? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 4. 2. 2007 20:15

ne dneska jsme vyjeli ven na horským po silnici a já jim všem (no teda byli jsme dohromady 3 :lol: ) ujel 8) ... dorazil jsem do cíle (hospoda) tak o 30 minut dřív a když tam přijeli - už jsem měl 2. pívo (z celkových dvou - víc jsem si nedal) a nazpátek to samý - to už jsem je neviděl po 1. kopci :o :lol: ... a to mě dávali na podzim na prde* ... jo trénovat potají v zimě se vyplatí :twisted:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 14. 3. 2007 21:48

MarkFX píše:já nezapomenu jak loni o prázdnínách sem si valil 30km s větrem v zádech průměrnou rychlostí 55km/h... to sem si fakt užíval :-P
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Narcissus 6. 11. 2007 08:20

Fuck8r: Jak to teď po roce vidíš s tím koloinštrumentem? Plánuju, že si ho na zimu taky koupím. Ničí to hodně pláště? Vidíš nějaké opotřebení trénažeru? Nebo nějaké další problémy?

EDIT: A co psychicky - když to valíš, dá se vůbec soustředit na film nebo na hudbu, nebo je to spíš kulisa?
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 11. 2007 09:48

já kdybych měl ten trenažer tak bych si musel před sebe dat nějaky mega větrák, jinak bych se asi uvařil když bych se nechladil rozrážením větru jako venku...

Ja se při sportu brutálně potím :(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků