Pro chlapy - jaká ženská vás zaujme?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod osobne 7. 3. 2007 09:21

Tak jestli je tu více chlapů, tak si tady můžeme zdrbnout o ženskejch. Jaký typ ženy se vám líbí, co vás na ženě nejdřív upoutá a tak dále. A také, co na ženách nesnášíte.

Kdo chce, může poskytnout foto, video, ....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 7. 3. 2007 09:48

Když se hezky směje...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne 7. 3. 2007 10:29

... na kamarády.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 7. 3. 2007 10:42

Na zenach (slecnach) mam rad, kdyz se usmiva. Nejdrive se asi divam na oblicej - do oci - z toho clovek hodne pozna - jestli je namyslena,..... Pak asi na postavu.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne 7. 3. 2007 10:49

Nejdřív se chlap musí podívat na prsa, aby bylo jisté, že to je vůbec ženská a ne chlap. A pokud to ani pak není ještě stoprocentně jisté, tak se musí podívat ještě jinam ...
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 7. 3. 2007 10:52

Ja jsem zjistil, ze pro dlouhodoby vztah je dulezite, jestli holka umi varit... :hm
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne 7. 3. 2007 10:56

Ťuhýk: To jde spíš o to, jak je chlap v jídle rozmazlený od maminky.
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 7. 3. 2007 11:08

vzhled, intelekt, vzdělání, morálně-volní vlastnosti..........to vše je u mě na prvním místě :wink:
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 7. 3. 2007 11:22

Podobně jako Pick.. Vzhled, inteligence, celkové vlastnosti - vše na prvním místě.. Nemám rád namyšlené a přehnaně naivní slečínky..
Anonymous

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 3. 2007 11:30

Já už ani nevím čím mě zaujme to funguje tak nějak samo, vzhled dělá hodně na první dojem, ale pokud někoho poznám víc už to o vzhledu není.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod tark 7. 3. 2007 13:24

Stejně jako Jersey. A vařit musí umět :-)
tark
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 3. 2007 13:53

rozhodně nemusím takové ty nafintěné opálené blondaté "diskotékové" paničky s tenkou vypracovanou postavou a přehnaně zmalovaným xichtem co pravě vystupují z luxusního mercedesu od bohatého (hodně staršího) milence nebo vedoucí na vodítku takové ty malé psíky v oblečcích... :x

zbylých 80% ženských je v pohodě, nejdřív mě na pohled zaujme zdálky postava (nesmí byt vychrtlá či naopak těžká nadváha), a zblízka smějící se obličej se šibalskýma očima :wink: prostě veselá holka :-P
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 7. 3. 2007 15:59

měla by být usměvavá, heská (to je hrozně relativní), neměla by být hubená (zase ne nejakej bagr) a trošku cáklá jako já
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 7. 3. 2007 16:50

určitě nesmí bejt protivná jak prášky na blití, nemusí umět nic. jen se bavit a sexovat :-) průměrnější postava nevadí, nesnesu ale holku s nějakou větší nadváhou :-( ale zase ať je za co chytit :D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 3. 2007 16:52

Kluci, hoďte sem fotky, co je pro vás tak zhruba těžká nadváha? Každý to totiž vnímá jinak :)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků