Gay vs. lesbicka

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod elit 18. 1. 2006 20:07

Nekolikrat se uz kazdemu na ulici podarilo potkat kluka, o kterem by se dalo rict, ze je Gay a urcite jim i byl. Uz se Vam toto podarilo poznat i u holky? Pomineme-li, ze by se zrovinka s nejakou drzela ci jine veci delala? :mrgreen:
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod _peper 18. 1. 2006 20:08

Jo, tak to ne. U holek je to nejspíš těžší ;)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 18. 1. 2006 20:10

Joo :) parkrat jsem se uz trefil teda 2x z 4pokusu :D
poznat to nejde tak lehce ale po tom co se pozoruje chvili apod tak by to jit urcit melo
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndraFF 18. 1. 2006 22:27

jo, taky jsem jednu takhle poznal, ale u holek je to fakt tezsi, no, to u chlapu to poznas hnedka (říkej mi žorži a kup mi ružovyho pežota, brouku :-))...
OndraFF
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jozko3275 19. 1. 2006 09:43

No mne sa to este nepodarilo rozoznat. :-D
Jozko3275
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 1. 2006 10:29

noooo ... pokud se vezme ze zakladu to, ze zensky sou nachylnejsi k lesbickem zalezitostem .. a spolecnost to vi ... vychazi to, ze je to hur rozpoznatelny .. ale lesbicky se daj poznat podle par odlisnosti .. a pak uz sou jenom skupiny lesbicek trideny podle nebezpecnosti :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod elit 19. 1. 2006 13:04

Vetsinou jsou prej lesbicky osklivy a jedna z nich vypada vic drsnejc....neco jako chlap.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ES0 19. 1. 2006 13:22

vetsinou se staci podivat do nejakeho zenskeho vrcholoveho sportu, zvlaste kdysi, kdyz se ty hormony braly temer jako nahrada jidla,
treba takova Navratilova
vetsinou take jako chlap vypadaji jak psal elit, to jsou ty muzske hormony

takze si myslim ze najit skutecne krasnou zenskou a lesbu, ktera to nepredstira(nepochytila to z nejake modni vlny, bravo apod nebo nehraje v pecku) je prakticky nemozne
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 20. 2. 2007 14:07

elit píše:Vetsinou jsou prej lesbicky osklivy a jedna z nich vypada vic drsnejc....neco jako chlap.

Naštěstí jsem ještě neměl tu zkušenost ani smůlu se s něčím takovým setkat :wink:
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 20. 2. 2007 15:02

O dvou spoluzackach jsem slysel, ze sou lesbi. Jedna z nich to rekla klukovi, kdyz se s nim rozchazela :potichu Nevim jestli tomu mam verit no. Je fakt, ze bejt homosexual je dneska moda... :hm
Podle me se chovaji docela normalne, takovy ty dobry kamaradky, neustale spolu. To ale dela spousta holek. Ale teda osklivy rozhodne nejsou :-D :twisted:
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 20. 2. 2007 15:46

Tak ja jsem jeste nic takoveho nezpozoroval... Nejak mi to unika. Gaye neresim a lesbicky zase neresi me, takze nic :lol:
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 20. 2. 2007 15:58

Lesby nepoznám. Gaye tipovat můžu jak chci, ale nikdy nevim jestli správně. :) I já jsem často tipován ...
Naposledy upravil mbing dne 20. 2. 2007 16:42, celkově upraveno 2
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 2. 2007 16:40

o pár gayích se to v mém okolí říkalo, ale jestli fakt sou, to se asi jen tak nedozvím... Vlastně od bývalé slečny jeden kamarád byl regulérní, ale navenek to normální v pohodě chlap...

A 2 kamarádky (hooodně pěkné) o sobě říkají že jsou Bisexuálky, takže se milují ale i s chlapama... Patří to mezi Lesby jak si představujete? :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morganne 20. 2. 2007 17:08

elit píše:Vetsinou jsou prej lesbicky osklivy a jedna z nich vypada vic drsnejc....neco jako chlap.


je videt ze nevis o cem mluvis :lol: ja se na tehle brnenske scene obcas pohybuju (taky nejsem nevinna :oops: ) a mnoho krasnych zen a divek se mezi nimi najde... co se tyce toho rozeznavani tak je to snadny u tech co vypadaji jako chlap nebo trochu jako blahe pameti Sanny z Vyvolenych... u tech co se vypadaji zensky a moc jim to slusi to na prvni pohled nepoznam...

u chlapu je to snadnejsi - staci kdyz promluvi :)

mbing píše:I já jsem často tipován ... ./quote]
:lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil morganne dne 20. 2. 2007 17:11, celkově upraveno 1
My life sucks, but the special effects are awesome!
If I had balls they would be bigger than yours!
Mary was only a virgin. If you don´t count anal.
morganne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 20. 2. 2007 17:08

jedneho gaya poznam z videnia, ale je to fakt panak a spozna to na nom kazdy :roll:

mno lesbicky nepoznam ziadne ale zato kopu peknych bisexualnych zien, ktore pri sexe nerobia velke rozdiely medzi muzom a zenou :tleskani (ale neviem ci sa to tiez pocita? :) )
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků