Nejnáročnější sport

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod nadia.v 10. 7. 2006 22:15

Navrhovala bych sportovní šerm, protože je v obou bodech(fyzicka i psychika) velice narocny. Clovek aby delal sportovni serm musi mit dobrou fyzicku a sakra rychle nohy k tomu je musite mit porad pokrcene a taky rychlou ruku.Pri sportovnim sermu se zadychate po prvnim zapasu a po takove ciste hodince sermovani jste naprosto zlity potem.Po psychicke strance je to taky dost narocne,vlastne kdyz uz zvladate kondici atd. tak se musite naucit ovladat psychiku.Pri treninku to neni tak dulezite,ale na zavodech je psychika strasne dulezita a o tom mluvim z vlastnich zkusenosti.

Jestli se chcete neco malo dozvedet o sportovnim sermu, mrknete se na muj blog, jsou tam i nejake clanky ze zavodu.
http://www.sermcz.blog.cz
nadia.v
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 10. 2006 18:56

morpheus_cz píše:Hodne narocny je treba veslovani. Jinak zavod Iron Man kde se nejdriv plave asi 3,5 km, pak se jede na kole 180 km a pak jeste maraton muze byt taky dobra drina.(ty vzdalenosti nevim presne)

Ano správně, konečně sme objevili nejnáročnější sport a tím je Triatlon!!! už vidím kdo z nás by si dal 4 km plavání, pak těch 180km na kole a hned nato běžet maraton (42 km)... Tyhle lidi obdivuju!!! :!:
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 12. 10. 2006 20:28

:lol: paragáni to taky nemají lehké
Obrázek
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Godoy 15. 10. 2006 14:01

Nejtežší sport je válení se s noťasem v postely :lol: :wink:
Godoy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 15. 10. 2006 15:34

:lol: Nic ve zlým,ale tu postel máš moc tvrdou.Ve slovech v neděli,v pondělí,v posteli a v pr..eli se píše vždycky i . :hm
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Godoy 16. 10. 2006 08:47

nazdar píše::lol: Nic ve zlým,ale tu postel máš moc tvrdou.Ve slovech v neděli,v pondělí,v posteli a v pr..eli se píše vždycky i . :hm /quote]



:lol: jn mám tvrdou matraci :lol:
Godoy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 16. 10. 2006 09:07

Jako ultra tezky sport ti muzu doporucit plavani na strahove v ramci telocviku. Je to fakt tvrde. Ta zenska nam dava pekne zabrat.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tobe.9 17. 10. 2006 13:40

jako zavod je nejtezsi urcite IRONMAN
Tobe.9
Čtenář

Odeslat příspěvekod Polo21 18. 10. 2006 10:13

a co taky ladovy hokej?
vyuziva sa vlastne kazducky sval v tele + mozog, clovek ma na sebe o 20kg naviac (vystroj) a pri zrazke s dalsim 100 kilovym chlapom zapraskaju kosti v celom tele
Polo21
Čtenář

Odeslat příspěvekod salex 18. 10. 2006 14:18

Tobe.9 píše:jako zavod je nejtezsi urcite IRONMAN

Suhlasim tento zavod je to najtazsie, ak sa toho zucastnis a dokoncis tak kazdy vies, co si zac a potom este aj maraton v behu je tazky
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 18. 10. 2006 17:27

podle mě je nejtěžší silově i dechově vytrvalostní věc. to prostě vyplivnete duši. ale pak ste našlapaný borci :-) zvedat závaží to je v cajku, to se lehce zadejcháte a hodně zpotíte a to je všechno.... bojový umění sou některý hodně krutý na absolutní zítěž... ale třeba rychlobruslení je taky moc namáhavá věc.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JozefV 1. 12. 2006 16:20

Podla toho pre koho co, napr bolo tu 50km beh, to by pre mna nebol problem (nie vyhrat, ale obhenut v poho).
Dalej: bike, v pohode si najazim kolko len chcem, jednoducho ma to nezatazuje :lol: ale zase ja mam, som mal, kym mi neukradli bike, klasicky horsky za 7000sk, na nom 30km/hod na rovine neni problem aj 5 hodin v kuse, ale zase to neni ako tour de france :)
Lenze pochybujem ze by som tam nieco dokazal :lol:
Ale napr ma napadol tennis neni az tak lahky, myslim hlavne fyzicky, alebo tie co uz tu su spomenute, no potom maturita co ma coskoro caka :lol:
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Freebitch 18. 2. 2007 13:38

badminton je tezkej druhej den sem se nemohl ohnout :?
Nokia 6288 + Nokia 6300
Freebitch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 18. 2. 2007 16:24

já ho dělal závodně. to je procházka růžovou zahradou a čajovej dýchánek oproti 50km běhu nebo ironman....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 2. 2007 20:01

No, triatlon.. Ale že tu nikdo ještě nezmínil tenis. :eh Nejnáročnější asi není, ale vemte si, že často v něm bývají pětisetové zápasy, které trvají i přes čtyři hodiny. A na turnajích se obvykle hraje každý den.

Jinak po mé včerejší zkušenosti bych měl zmínit snowboarding, nebo spíš jízda na vleku s prknem. :mrgreen: Měl jsem samostudium jízdy na boardu, protože ta sjezdovka, kam jsme chodili byla moc mírná (vyhovovala zbytku rodiny...), tak jsem si řek, že aspoň zkusím prkno. Teď mě bolí celý člověk, zadek, nohy, ruce... Zezačátku jsem pořád padal, pak jsem na to přišel, i udělal několik těch oblouků za sebou, občas jsem najel na jinou hranu, než jsem chtěl, ale nevadí. :) Každopádně jezdit jsem se naučil docela slušně (sám jsem se sebou spokojený :D ), ale na té pomě to bych děs. Furt se mi to vysmýkalo, stopa byla plná zledovatělých kousků, děr (na lyžích v pohodě, ale jak stojím první den na prkně, děs běs), tak jsem ani jednou nedojel na vršek.. No srandá.
ConPower
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků