Jste kuřák nebo nekuřák? (20.9.07 - nové hlasování)

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jsem ...
Kuřák, který bere ohledy na nekuřáky 39 %  21%  [ 39 ]
Kuřák, který nebere ohledy na nekuřáky 9 %  4%  [ 9 ]
Nekuřák, který nikdy nekouřil 58 %  31%  [ 58 ]
Nekuřák, který vyzkoušel kouřit 57 %  31%  [ 57 ]
Nekuřák, který se odnaučil kouřit 19 %  10%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 182

Odeslat příspěvekod Wracker 10. 1. 2007 22:19

Janda3 píše:mě to chutná! a nedělám to abych zapad do party(byl sem z nich první s kouřením)..většina lidím z okolí to zavrhuje takže abych by cool to taky neni a navíc nejsem závislej..vydržim tejden bez cigarety bez přemáhání a pak třeba během nějaký pařby dám 10.....j/quote]
neboj..zvynes si a zavislej budes a ani si toho nevsimnes...mno 10 to mas vpodstate jeste panensky plice :P ja sem daval i 40 ale ted uz omezuju :)
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.paulie 12. 2. 2007 20:17

Já kouřím dýmku. Do ní přírodní tabáky nebo latakie. Pak taky doutníky. Koukněte na fórum http://www.dymka.net
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 12. 2. 2007 20:45

nekuřák, na kterého kuřáci neberou ohled :-(
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mae-geri 13. 2. 2007 14:57

Takovych je nas bohuzel mnoho...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 13. 2. 2007 15:01

Jo, a docela casto mne to docela dost se**. Neco by se s tim melo udelat. Vsude dat cedule - zakaz koureni, jen by bylo vzdy vyhrazene misto pro kuraky - teda pro ty, co si chteji zakourit. Sice kuraku asi zacina byt posledni dobou vic nez nekuraku, ale ja bych to tak udelal.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 13. 2. 2007 15:06

jj, taky bych je omezil... A uz by mohli zavest nejake ty nekuracke hospody. Kdyz se vratim po nejake akci dom, tak nam obleceni zasmradi cely byt...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Courten 18. 2. 2007 11:53

všechny kuřáky bych poslala do plynu plnýho dehtu, nikotinu a oxidu uhelnatého, sobecký svině! že jim neni s tím cigárem trapně, když někde stojí jako tvrdý Y a blejou na nás ty svý splodiny!! Kuřáci jsou jedni z mála věcí, který mě dokážou bezpodmínečně *****
!
"světlo na konci tunelu může být reflektor protijedoucí lokomotivy"
Courten
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Freebitch 18. 2. 2007 13:53

at si dela kazdej co chce
Nokia 6288 + Nokia 6300
Freebitch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.paulie 18. 2. 2007 14:24

Courten píše:všechny kuřáky bych poslala do plynu plnýho dehtu, nikotinu a oxidu uhelnatého, sobecký svině! že jim neni s tím cigárem trapně, když někde stojí jako tvrdý Y a blejou na nás ty svý splodiny!! Kuřáci jsou jedni z mála věcí, který mě dokážou bezpodmínečně *****
!
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Courten 18. 2. 2007 14:47

nevím kde jsi vzal to, že to VĚTŠINĚ lidem voní. hele já jsem tolerantní až až, ale tohle je věc, kterou nesnesu. jdu do restaurace nebo na pivko, a domů přijdu zasmraděná, že je mi ze sebe na blití. bundy všechno vyprat, nadejchaná splodin jsem až až.
už na to pivko ani tolik nechodím, nestojí mi to za to a jdu radši na procházku nebo na párty někam kde není nahulíno


Když jsi takovým zastáncem v kouření, řekni mi jeden jediný argument, proč je kouření fajn a mělo by se podporovat!!

(ku**a, zase jsem se nas*ala:-( ...)


//editace vulgarismů.ally
"světlo na konci tunelu může být reflektor protijedoucí lokomotivy"
Courten
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.paulie 18. 2. 2007 15:07

Dobrej aromatickej dýmkovej tabák voní jako františek nebo vonná tyčinka.

Kouření je fajn (pro mě) protože mi chutná tabák. Je těžké to pochopit?

Že by se kouření mělo podporovat si nemyslím a nikdy jsem to neřekl, jen myslím, že by se nemělo tolik potlačovat, se spotřební daní souhlasím, nečím se léčení "cigareťáků" zaplatit musí.

Pokud jsi si přečetla co si myslím o bezohledných kuřácích tak bys mě mohla pochopit. V kuřáckých hospodách je samozřejmně jasné že přijdeš domů zakouřená, ale existují i nekuřácké podniky, nesmíš chodit do knajpy XVII cenové skupiny bez odvětrávání.

Jinak alkohol je celkem podobná neřest jako kouření. Myslím že opilci zabili víc lidí než kuřáci, ale to samozřejmně není argument.
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Courten 18. 2. 2007 15:46

podle mě jsou všechny argumenty alibistické nic. to se týká i alkoholu, všeho. jenže kouření je věc, která (teď nemám na mysli fajnšmekry, kteří kouří drahé kvalitní doutníky, protože jim to chutná, ale lidi co si kupujou levný cigára, protože bez nich nemůžou žít a ještě ke všemu bezohledně hulí druhejm do ksichtu - pže se nedá generalizovat, to bychom museli zakázat úlně všechno) je návyková. alkoholiky posílají do léčeben, pže jsou hrozbou pro svoje okolí, ale kuřáky, kteří také nemohou přestat a ohrožují zdraví ostatních si nikdo nevšímá. jen kvůli tomu, že zrovna lidem nerozbíjí flašky od vína o hlavu. však ten nevinný obláček jen trošku *****í, no ne? rozesmálo mě, že jsou cigarety dražší, aby se mohla léčit rakovina..přitom by stačilo, aby ti lidi kouřit přestali. ušetří jim to vyhozené peníze za zabijáka a taky za léčbu, v lepším případě na to nechcípnou. Trochu mi to přijde na hlavu jako třeba tvrzení - "budu utrácet tisíce za tučná a nezdravá jídla a budu se přežírat a tloustnout i když nemusím, přispěju tím vědě, až si uženu srdeční a cévní problémy, tak z toho možná tak rychle neumřu, když budou nové přístroje." ..já nevim ale já si tu připadám jako v blázinci:) půjdu si dát led na hlavu a ovážu si jí obvazem, kdyby mě náhodou za chvíli začala bolet a pro jistotu cestou rozsypu mouku na koberec, abych měla v neděli co vysávat :P
"světlo na konci tunelu může být reflektor protijedoucí lokomotivy"
Courten
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.paulie 18. 2. 2007 15:55

Mě osobně by neublížil zákaz cigaret, protože já jsem, troufám si říct, jeden z těch fajnšmekrů které jsi zmínila. Ovšem principialně by mi plošný zákaz vadil. Na některých místech není správné kouřit, jsou i místa, kde bych za kouření byl schopen někomu jednu vrazit, ale říkat že kouření je špatné a nepřipouštět jiné argumenty je poznávacím znakem nýmanda. (úplně stejně jako říkat že kouřit by se mělo povolit všude a že to není návykové)

PS: Mysli. Je to to jediné, co tě nikdy nezradí. (duševní choroby v to nepočítaje)
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 4. 5. 2007 15:28

zapřísáhlý nekuřák. Netolerantní ke kuřákům.
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hazellee 4. 5. 2007 18:02

mr.paulie píše:Mě osobně by neublížil zákaz cigaret, protože já jsem, troufám si říct, jeden z těch fajnšmekrů které jsi zmínila. Ovšem principialně by mi plošný zákaz vadil. Na některých místech není správné kouřit, jsou i místa, kde bych za kouření byl schopen někomu jednu vrazit, ale říkat že kouření je špatné a nepřipouštět jiné argumenty je poznávacím znakem nýmanda. (úplně stejně jako říkat že kouřit by se mělo povolit všude a že to není návykové)

PS: Mysli. Je to to jediné, co tě nikdy nezradí. (duševní choroby v to nepočítaje)n/quote]



a kde by ti zákaz kouření nevadil?
Hazellee
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků