Doporučte hudbu, nejspíš metal

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 2. 2007 19:29

Na torrenty kasli, tam to je vetsinou spatne otagovany... Jinak mohla by se ti libit i Suidakra, to jsou pekny pohodovky... DT maj hodne specifickej sound a proto je mam rad, jinak mi cela ta skandinavska scena zacina strasne splyvat dohromady...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 10. 2. 2007 23:38

Fuck8r píše:doporučte něco podobného skupině Nightwish :mrgreen: /quote]


zkus třebas: Leave's Eyes, The Gathering, The Rays of the Sun, třebs i Therion, ...
z českých pak: Dying Passion, Memoria, Silent stream of godless elegy, ...

a hlavně Ahumado Granujo, Exhumed a Kataklysm ;)
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 11. 2. 2007 15:17

ConPower a mas Slaughter of the Soul od At the Gates?

kurcatovium no hlavne Ahumado, to jsou celi najtviš :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 2. 2007 16:47

Ne, to nemám. Přiznám se, že o At The Gates jsem jenom četl (resp. tam byla zmínka) v tom rozhovoru s Amon Amarth ve Sparku. :) Jinak když už se mě takhle ptáš, předpokládám, že mi to doporučuješ...? :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 11. 2. 2007 16:51

No jej, Slaughter of the Soul byla jedna z desek, ktery odstartovaly tu melodic death vlnu :) Spolu treba s Heartwork od Carcass (na ty ale pozor, stary desky jsou cistej grind, to by se ti asi nelibilo)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 11. 2. 2007 19:28

[quote="Ťuhýk"tkurcatovium no hlavne Ahumado, to jsou celi najtviš :D>/quote]

no šak ;) :D ať si taky poslechne něco z jinýho soudku :D
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 11. 2. 2007 19:33

To posledni CD od At The Gates me taky k tomuhle zanru privedlo... ale starsi CD by se asi nelibily...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 12. 2. 2007 09:57

Ja jsem nikdy moc black/death metalu na chut neprisel, to spis gore-grind si obcas poslechnu : ) Ale kazdopadne, ted sem docela vymeknul, protoze sem zacal poslouchat japonsky Visual-Kei kapely jako treba X-Japan, Luna Sea, Animetal, Spread Beaver, Yokosuka Saver Tiger apod. :)
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod van vren 12. 2. 2007 10:41

ConPower: Zkus album (N)Utopia od Graveworm. Na to že to je atmosférickej black je to hodně líbivý a tohleto album mě dovedlo k black metalu. Možná by se ti mohlo líbit.
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 2. 2007 11:17

Díky za tip. Takže teď ještě budu shánět ty At The Gates, Graveworm a dotáhnu Dark Tranquility. Jinak co Slayer nebo Sepultura?
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 2. 2007 11:21

Od Slayer si sezen Reign in Blood a uvidis jestli se ti to bude libit. Ja mam radsi stary alba (do Season in the Abyss - 1990) a pak se mi docela libi Christ Illusion. Ty alba mezi tim jsou dost slaby. Stejne tak Sepultura je dobra maximalne do alba Roots (hlavne Beneath the Remains), pak odesel Max a je to nic moc.

EDIT: Ale u Sepultury pozor, hodne se vyvijeli. zacinali jako death metalova kapela, pak na Schizophrenii uz hrali cisty thrash, a na Roots uz to byl skoro HC/metal
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F3nd3r 17. 2. 2007 18:33

Zkus Dope a Soil. Od Soil nejlíp Scars.
F3nd3r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 17. 2. 2007 19:29

nedávno jsem stáhl Trivium a taky je to docela ucházejícné.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 2. 2007 21:52

pokud nekdo chcete trosku deathu tak zkuste britney spears. ukazka: http://youtube.com/watch?v=nypusXmF5BI
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 2. 2007 19:49

[quote="Bobroněnko";nedávno jsem stáhl Trivium a taky je to docela ucházejícné.c/quote]
Jáj, zrovna jsem chtěl napsat, že jsem ve středu ve smršti na Óčku viděl Trivium a určitě seženu. Tady už mám jenom potvrzení. 8)

Taky mám stažené Ill Nino, není to špatné, ale trochu měkčí, možná i komerční, něco mezi Stone Sourem a Slipknotem (o Taylorovi vím :potichu ).
ConPower
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků