Máte blog? Co si myslíte o blogování?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod a 25. 8. 2005 06:27

osobne blogy ma moc neohurili. tech a sci blogy precitavam rad. osobne povazujem za najlepsiu sluzbu internetu fora
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bigdoc 25. 8. 2005 09:46

blog je ale široký pojem. Někdy je to vlastně regulérní médium - u nás třeba Marigold.cz, a vlastně i Neviditelný pes je takový Neffův blog. To dělají profíci, novináři, spisovatelé, experti - nevidím rozdíl mezi těmito "blogy" a různými jinými internetovými časopisy typu třeba ISDN server. Je ISDN server časopis nebo Merunkův blog?

No a pak jsou takové ty exhibicionistické výlevy jako je Pooh.cz, ze kterých je na blití.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 8. 2005 09:59

Tak jsem se mrknul na POOH.CZ a mi příjde naprosto v pohodě.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 25. 8. 2005 18:43

a: nj jenze forum a blog je celkem rozdil :-)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 25. 8. 2005 19:17

IcemanCZ: a hovorim nieco ine? :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AndrewJ 8. 9. 2005 08:06

Mě zajímají, spíš menší blog, bloogy popsiující každodenní realitu jednotlivců. Narazil jsem kdysi na jeden skvělý blog jedné mladé ženy, uměla skvěle pracovat se slovy, byla to fakt zábava číst, kdybych byl vydavatel, tak jí to okamžitě vytisknu.. :) A přitom to byl jen takový malý blog
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrix 8. 9. 2005 17:01

Nečtu, raději zkouknu na větší servry ze kterých to po pár dnech sosají i ty blogy tak proč se nedovědět informaci dřív :)
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Goci 15. 9. 2005 07:32

Taky jsem si nedávno zřídil svůj blog. Bylo to z budy a v budoucnu se rád podívám co jsem dělal v minulosti a pár věci si tím připomenu. Zatím nevím co do něj psát, ale pár článků už tam mám.
Největší chyba na Internet Exploreru je ta, že jde spustit
Goci
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 16. 9. 2005 21:48

yhuuv blog :-) ... ci jak to vysklonovat ... je to hrozne sympatickej chlapik a obcas zavitam na jeho strankach jakpsatweb :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod DarkLady 8. 2. 2007 20:31

Ctu rada blogy. Hledam takovy ten typ, kteremu se rika osobni blog, nekdy take denik. Neznam moc lidi, kteri by tyto blogy radi cetli. Sami autori ani necekaji, ze by jejich blog pravidelne nekdo cetl. Ja sama mam takovy denik, obycejny denik, naprosto nicim zajimavy, jen je v elektronicke podobe, protoze v te papirove jsem ho po sobe nemohla precist:-)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 2. 2007 21:18

Když se řekne Blog, tak si představím takový ty nejvíc trapný růžový od pubertaček třeba o té německé kapele buz***...

Ale když sme se tak bavili s kámošem, že bych si chtěl udělat WWW stránku, jenže sem nevěděl o čem, tak on říkal že na začátek je dobrý si udělat nějaky ten blogík....
No já bych radši ten normální web ale žádný nápad... :o
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 2. 2007 21:47

S-Tony píše:Kdybych si založil blog, tak to by byl ten nejtrapěnjší a nejnudnější blog na světe. s/quote]

uz jsem to udelal za tebe ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 8. 2. 2007 22:11

neni blog jako blog... treba kamos ma blog a ma tam spoustu linuxovejch zajimavejch veci podanych pro debily:)

jinak ja uznavam blogy, kdyz se jedna o psani o vecech, s kteryma ten clovek dela a je to necim zajimave, ne blogy, kde ukazuje fotky kamosu a kde se kdy ozral... nebo jaky sexy pradlo je vhodny
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 8. 2. 2007 22:14

Já se většinou chodím po náročném dni pobavit na hulana... :lol:
svůj vlastní blog nemám, nemám na to čas a ani bych neměl co psát... :lol:
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caesar.UO 8. 2. 2007 22:18

Vetsinou na blogach hledam pouze filmy ke stazeni :D
Caesar.UO
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků