Tahaky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod spage 9. 8. 2006 11:52

oni uz se nevyrabej, nebylo moc uspesny, staly okolo 4k, ale on je dostal od strejdy, kterej si je koupil a pak se mu nehodily
I'm gonna fight 'em all
A nation army couldn't hold me back
They're gonna rip it off
Taking their time right behind my back
spage
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanmilanmilan 27. 1. 2007 23:40

muze mi nekdo vysvetlit, jak potom je mozne, ze hodnotej lidi, o kterych vedi, ze opisujou z tahaku (napominaj je, ale testy jim nechaj dopsat dal) s lidma, kteri nemaj ani zapotrebi si nejaky trapny tahaky psat? a ted nemluvim o jednom predmetu na jedne fakulte.
milanmilanmilan
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 1. 2007 23:53

u nás jeden učitel říkal že blbec je ten kdo má možnost opisovat, ale neopisuje... takže prostě učitelům taháky nevadily, ale je nesměli najít.
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 28. 1. 2007 08:51

To zadnemu ucitelovi nejak nevadi tahak, dokud ho nenajde, protoze dokud ho nenajde, tak nevi, jestli nekdo nejaky ma. Sice je docela vysoce pravdepodobne, ze aspon par studentu si ten tahak vzdy udela, ale ucitel nevi kdo .....
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 28. 1. 2007 09:28

MarkFX píše:u nás jeden učitel říkal že blbec je ten kdo má možnost opisovat, ale neopisuje... takže prostě učitelům taháky nevadily, ale je nesměli najít.s/quote]


to u nás říkal taky, pak mě ještě jednu teorii: když si ten tahák děláš, tak si shrneš všechno do kompaktního rozměru a tím pádem se to i naučíš, takže pak ten tahák nepotřebuješ... :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2007 12:52

marz píše:To zadnemu ucitelovi nejak nevadi tahak, dokud ho nenajde, protoze dokud ho nenajde, tak nevi, jestli nekdo nejaky ma. Sice je docela vysoce pravdepodobne, ze aspon par studentu si ten tahak vzdy udela, ale ucitel nevi kdo .....


no u nás ten učitel věděl že skoro všeci měli tahák... Další učitel zrovna v těžkým předmětu před písemkou posbíral sešity, to je to nejhorší co može udělat, protože tam bylo hafo moc schémat a obrázků. Takže všeci si tahák připravili předem a učitel když ho našel, tak sebral, ale písemku nechal psat dál... :wink:

Já sem většinou míval tak 3 taháky a ještě barevný, bo na jeden se to fakt nemohlo vlíst...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 1. 2007 14:21

Já si posl. dobou dělám ruční taháky, které napíši přímo na podrážku pantoflí (musíme být ve škole přezuti) a pak jen nenápadně otočím botu a mezi lavicí a židlí prokouknu na tu botu :) ... zatím na to nikdy nikdo nepřišel :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanmilanmilan 28. 1. 2007 19:33

no dobre, ale porad by me zajimalo jak muze byt hodnocena skupina lidi, kteri vedome opisujou (tj proste podvadej) spolecne se skupinou lidi, ktera rozhodne nema zapotrebi neco odnekud opisovat (kdyz neco nevim, tak proste priznam, ze to nevim a svet se kvuli tomu nezbori, doucim se na priste).
milanmilanmilan
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 28. 1. 2007 20:32

Jo, doucim se to na priste, tak ja mam treba zitra zkousku a ze bych to chtel nechavat zrovna na priste, tak na to ti zvysoka ...... Protoze dalsi pokus uz byt nemusi nebo muze byt mnohem hnusnejsi. A proto jsem pred chvili dopsal a vytiskl tahak :-) Jeden nikdy nevi, jen tak akorat do ruky. Vetsinou si ho polozim na lavici, dam pres nej ruku a nikdo na to neprijde. Teda clovek musi byt opatrny, ale kdyz se na nej diva, tak nedela zadne napadne pohyby a na konci ho proste seberu a skrcim.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2007 22:09

[quote="milanmilanmilan":*****]no dobre, ale porad by me zajimalo jak muze byt hodnocena skupina lidi, kteri vedome opisujou (tj proste podvadej) spolecne se skupinou lidi, ktera rozhodne nema zapotrebi neco odnekud opisovat (kdyz neco nevim, tak proste priznam, ze to nevim a svet se kvuli tomu nezbori, doucim se na priste).[/quote:*****]
tak nevím, test píšete všichni stejný a jestli si někdo pomůže tahákem tak je to jeho věc... Myslím že kantoři to dělají v pořádku
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanmilanmilan 28. 1. 2007 23:21

tim ale nehodnotej, co ten clovek s tahakem umi nebo jak porozumel latce, ale hodnotej to jak umi neco opsat. tohle ma byt potom inzenyr?
milanmilanmilan
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 28. 1. 2007 23:25

Jo. Ja treba kdyz opisuju z tahaku, tak opisuju uplne blbosti, co se nedaji zapamatovat a nemyslete si. Kdyby se to naucil, tak po zkousce to mam hned zase venku. Takze nez to dotahnu na nejakeho inzenyra, tak si stejne nebudu nic pamatovat.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 1. 2007 00:30

milanmilanmilan píše:tim ale nehodnotej, co ten clovek s tahakem umi nebo jak porozumel latce, ale hodnotej to jak umi neco opsat. tohle ma byt potom inzenyr?

jim je to bezktak u pr*ele... vylezeš tu školu, vylezeš!!! :!:
tak to neřeší, takových jim pod rukou prošlo už tisíce :shock:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tamasha 29. 1. 2007 00:41

Já mám ted na jednech džínech takový prvek, kdy je tam kapsa... taková, ale že vypadá, že tam není kapsa, ale ona tam je... někdy třebas vyfotim ;ú, ale jde o to, že tam ten tahák prostě strčim ;)
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 29. 1. 2007 09:03

ted me pri zkousce nastvalo, ze zenska prohlasila, ze koho chytne s tahakem, toho vyhodi... nevyhodili nikoho a az pri opakovanem nacapani mu pouze sebrali tahak... at zije spravedlnost:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků