Nosíte u sebe nůž?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vody 9. 1. 2007 20:28

ConPower píše:
Vody píše:o nozi uvazuju, da se stim otevrit treba lahvac coz s pistoli neudelam

Lahváč se dá otevřít i o lavičku. :nenapadne
d/quote]
řekněme že dávám přednost něčemu praktičtějšímu než otvírání o lavičku, zuby, futra, klíče a podobně. Nůž je podle mě celkem praktická věc nejen na otvírání škopků :wink:
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baron Prášil 15. 1. 2007 02:21

mam victorinox 11cm s kleštičkama a nosim ho.přítulkyni sem chtěl koupit nějakej holčičí,ale chtěla ten co mam já,tak ho má,s nůžkama :)
nosí ho v kabelce,tak bacha :lol:
Baron Prášil
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 1. 2007 13:48

jak vypadá holčičí nožík?? asi se zrcátkem a šminkama že??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 15. 1. 2007 14:48

MarkFX píše:jak vypadá holčičí nožík?? asi se zrcátkem a šminkama že??a/quote]


Tak treba moje byvala pritelkyne nosila jako "holcici" nozik tohle :) :

Obrázek
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 15. 1. 2007 15:04

Tak to je pekny kuchak, s tim by rozparala i Jacka Rozparovace. Pripomina mi to drap Velociraptora.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 15. 1. 2007 15:14

muj holcici nozik je 5... http://www.noze-nuz.com/muela/tactical.php

jinak v kapse nosivam porad ten zaviraci a tenhle jen kdyz mam bagl...
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 15. 1. 2007 19:23

:mrgreen:
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baron Prášil 15. 1. 2007 19:48

uf,uf koukam,že je na ulicích víc nebezpečno,než jsem myslel :D

jinak nože pro holky
http://www.kapesni-noze.cz/inshop/pro-zeny/
Baron Prášil
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 15. 1. 2007 19:50

Calhoun píše:Tak treba moje byvala pritelkyne nosila jako "holcici" nozik tohleObrázek
Co je to přesně za Spyderco?
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 15. 1. 2007 19:54

K nám do práce přišla jedna študentka si něco zjistit a v zadní kapse kalhot měla:ObrázekCRKT M21
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 15. 1. 2007 20:57

krtenek píše:Co je to přesně za Spyderco?o/quote]


Model C08 - Harpy. Puvodne nadesignovany pro poloprofi/profi rybare (coz potvrzuju pac na kuchani ryby je skvelej :) ) ale hodne instruktoru sebeobrany ho doporucuje jako vhodny SD prostredek, hlavne pro uzivatele s minimalnim nebo zakladnim vycvikem. Neda se s nim bodat ale pri instinktivni sebeobrane funguje jako "drap" a zpusobuje velice bolestive rezne/trzne rany. Zoubkovana cepel ma lepsi rezne vlastnosti nez hladke ostri a hladce projde i odolnym oblecenim.

Docela znamej tenhle model udelala role v Hannibalovi kdy zabil hned dva lidi... jednoho vyvrhnul a druhymu podrizl hrdlo :)
Obrázek
Naposledy upravil Calhoun dne 15. 1. 2007 21:12, celkově upraveno 1
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 15. 1. 2007 21:01

o zaviracim uvazuju, ten kapesni se mi zda moc malinkej a ten normalni se zas neda nosit v kapse:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 16. 1. 2007 17:55

Calhoun píše:Zoubkovana cepel ma lepsi rezne vlastnosti nez hladke ostri a hladce projde i odolnym oblecenim.
Má, ale pouze v případě lan, provazů a podobných hrubě vláknitých materiálů. S tou průchodností oblečením :oboze nesouhlasím. Kromě toho, nabrousit takový nůž vyžaduje speciální brousící sadu a větší praxi.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 16. 1. 2007 18:30

krtenek píše:Má, ale pouze v případě lan, provazů a podobných hrubě vláknitých materiálů. S tou průchodností oblečením :oboze nesouhlasím. Kromě toho, nabrousit takový nůž vyžaduje speciální brousící sadu a větší praxi.
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 16. 1. 2007 18:37

No já vycházel z toho, že nůž používám spíš na jemnější řezání. Nepotřebuju nijak porcovat silné kartóny, PET flašky apod.

A ta průchodnost: představil jsem si to na bodné technice: nůž s hladkým ostřím a příslušnou špičkou bodne nez problémů - nedokážu si představit, že by nůž se stejně tvarovanou, ale zubatou čepelí měl lepší průchodnost. A to tvoje Spyderco, použito k bodnutí jako hák - tak to je jasné, spíš rve a trhá, nebodá.

Já zkrátka zubaté ostří nemusím. :pozor2 :D
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků