Jak začít posilovat?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 1. 2007 20:49

posilování snad není nijak věkově omezený... To je blbost největší...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 10. 1. 2007 21:04

neni to blbost.Posilovat by se mělo, až člověk přestane růst, jelikož může mít problémy s páteří a dokonce zastavení růstu.Sám to vim asi 6 měsíců jsem intenzivně posiloval a nevyrostl ani milimetr.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ostrava.777 11. 1. 2007 17:21

Nebát se a zajít do fitka, poradit se s trenérem, v dobrém máš njaké lekce zadara, říct mu, o co ti jde a čeho chceš dosáhnou, popř. jaké máš zdravotní omezení, pak njakou dobu si můžeš platit trenéra, on s tebou projde stroje a ukazuje ti jak na to a napíše ti trénink a pak jdeš na to sám. Ideál cvičit 3 x týdně, já ted cvičím 2 x týdne, bo nestíhám
ostrava.777
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 11. 1. 2007 19:09

scater píše:neni to blbost.Posilovat by se mělo, až člověk přestane růst, jelikož může mít problémy s páteří a dokonce zastavení růstu.Sám to vim asi 6 měsíců jsem intenzivně posiloval a nevyrostl ani milimetr.v/quote]

Tak já už nerostu (19 let), ale co to nejsilnější dítě, jak bylo včera v TV? ten by teda už ani o cm neměl vyrůst :hm

ostrava.777: dobrá rada, cením si toho
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 11. 1. 2007 20:04

jj já to taky viděl ale škoda že nikde neřikali nic o tom růstu.Dost by mě to zajímalo.Každopádně jesi už nerosteš tak hurá do posilky.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aurellman 11. 1. 2007 20:28

S tím, když nekdo zacně posilovat v utlem věku a pak preštane rust, na to něco bude..I kdyz myslim kdo ma rodiče dva metry tak to stejně nezastavi :)..
V jeden trening v posilce bych videl tak max na 1:20h, my to tak s kamosem stihame (kazdy si odjede svoje).. Prostě žádně zdržovaní..
aurellman
Čtenář

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 1. 2007 21:17

Dneska jsem posiloval pravačku tím powerbalem, myslím že mi brzo upadne.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod koss81 15. 1. 2007 09:58

Idealni je chodit zadara do skolni posilovny :D Ja sem chodil s par kamosama ze tridy skoro kazdej den. Za dva mesice to uz musi byt videt, pokud to neflakas. Nejdulezitejsi je motivace, pokud se do toho clovek musi dokopavat (jako ja ted :? ), tak je to k nicemu.
BMW Forever
koss81
Čtenář

Odeslat příspěvekod crashpc 15. 1. 2007 17:51

až bude kára a prachy (do měsíce) tak z práce nebudu jezdit domů ale do posilovny :-D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aurellman 15. 1. 2007 19:29

koss81 píše:Idealni je chodit zadara do skolni posilovny :D Ja sem chodil s par kamosama ze tridy skoro kazdej den. Za dva mesice to uz musi byt videt, pokud to neflakas. Nejdulezitejsi je motivace, pokud se do toho clovek musi dokopavat (jako ja ted :? ), tak je to k nicemu.
JJ ve dvou se to dycky lip tahne.. Kdyz se jednomu nechce tak ten druhy ho dycky dokope, muzes si nalozit vic, druhy te kdyztak zachrani, a to nejduležitejší, že te vyhecuje...
aurellman
Čtenář

Odeslat příspěvekod James_ 15. 1. 2007 20:57

jako obvykle většina lidí o tom ví prd ...

zajdi na http://www.f-sport.cz tam se dočteš vše důležité a případně se v diskuzi můžeš zeptat lidí, kteří opravdu cvičí
James_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koss81 15. 1. 2007 21:16

James_: jasan, jedine lidi okolo http://www.f-sport.cz opravdu cvici... :tleskani :tleskani :tleskani :roll:
BMW Forever
koss81
Čtenář

Odeslat příspěvekod salex 15. 1. 2007 21:40

To je skvelé, len škoda, že na pláne ako cvičiť, je pár vecí, ktorím neorzumiem.
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 16. 1. 2007 02:13

taky hledam nekoho kdo by chodil ( vyresil sem to tim ze sem si stroj jeden koupil domu =( ).. jo lidstvo je cim dal vic lenivejsi.. Jinak to s tou hspodou a pak s tim ze pujdes do posilky.. to bych falkt nedelal=).. mel bys pred posilovanim tak 45 minut nejist =) a pivko taky neudela dobre pred cvicenim=)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 18. 1. 2007 14:32

Věci se daly do pohybu. Zavolal jsem, domluvim jsem se, a v úterý du poprve do fitka. No ze začátku si zaplatím trenéra. Hodina za 280,- není zase tak hrozná. Jsem zvědav jak to dopadne :lol:
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků