Lahvoví kamarádi

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 1. 2007 20:37

pojďme si povídat o co všechno jdou otevřít lahváče, vaše vychytávky a o pivních sklinkách všeobecně... :-P
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 9. 1. 2007 20:44

Kamarádi otevírají lahve o zapalovače a sem tam i zubama :D ... já používám hranu stolu :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vody 9. 1. 2007 20:48

Můj tata to umi otevřít o futra a o druhého lahváče. Mě to nějak nejde, holt nemam ta leta praxe jako on
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 9. 1. 2007 20:48

já nepiju... ale brácha si teď pořídil takový pěkný poivní prstýnek... ;) možná to někdo znáte: http://gadgets.cz/?q=node/618
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 9. 1. 2007 20:50

Vody píše:Můj tata to umi otevřít o futra a o druhého lahváče. Mě to nějak nejde, holt nemam ta leta praxe jako on /quote]


znám lidi, který to otevřou i kuličkou... jinak lachout o lachout je klasika ;)
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 1. 2007 20:57

hej ten prstýnek je drsnej.. o tom sem nevěděl... :-)
o další lahváč je to nejpraktičtější, ovšem musijou být v base další... jo o basu to jde taky v pohodě...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 9. 1. 2007 21:02

snazim se otevirat lahvace vzdycky nejakym novym zpusobem.

Otvírák jsem nepouzil ani nepamatuju... Nepouzivam zapalovace (nekourim) a zuby (mlecne uz nemam)

lahvac o lahvac je klasika. Prvni otevres o druhy a ten druhy otevres vickem toho prvniho :-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 1. 2007 21:19

jojo, taky vždycky vyhledávám něco novýho o co sem ho ještě neotevřel, už ze mě bude "otvírák na tisíc způsobů" :-P
Ale fakt že za svůj život sem jich vypil určitě víc jak tisíc...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 9. 1. 2007 21:31

cokoli je pobliz, hlavne aby to bylo rychle :mrgreen:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 9. 1. 2007 21:33

čepované je lepší :D:D:D
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 9. 1. 2007 21:36

vo kliku :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 1. 2007 21:45

r.polasek píše:čepované je lepší :D:D:D:/quote]

Ale né na akci kde máš 4 bečky pro 10 lidí někde na chatě... To pivo je takové "mrtvé" bez bublinek, uležené...
S lahváčem se ti to stát nemůže, bo při výrobě tam dávají nějaký ten plyn, prostě ti otevřený lahváč pár hodin vydrží čerstvý...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 9. 1. 2007 21:59

jinak v pátek po florbale to kámoš vždycky otvírá o radiátor, věšák, lavičku, sprchu, ...

jde to vpodstatě skoro vším ;)
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 9. 1. 2007 22:21

Třeba včera jsem otevíral o lžičku - člověk si holt musí poradit nějak alternativně v ne příliš ideálních podmínkách, resp. na koleji, že... :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 9. 1. 2007 22:28

O cokoliv ostreho, co je pobliz. Ale na toto tema jsem videl takovou hezkou reklamu: V baru se sejdou nejake dva gangy, prvni chytne lahvac, otevre myslim zuby, z druheho gangu bradou, z prvniho celem, z druheho ......, pak z prvniho o pupek, prijde zenska, chytne lahvac, da si ho pod pult a jen to cvakne, a vynda otevreny lahvac. Nejak tak to je, nevim presne, jestli to nekdo mate, tak to sem hodte.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků