Koušete/kousali jste si nehty?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Strikero 7. 1. 2007 21:24

ja som si nechty kusal do 15 prestal som ekd som spravil prijmacky na gympel :D
Co mas urobit zajtra odloz napozajtra, co mas urobit dnes na to sa vyser a mas dva dni volna.
Strikero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andy 7. 1. 2007 21:54

robil som to asi do 15.. potom to samo prestalo a ani som si to neuvedomil...
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 7. 1. 2007 23:11

stale si je v nervozite okusuju, kdyz zjistim, ze sou delsi nez maji byt... a ne a ne se toho zlozvyku zbavit
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 7. 1. 2007 23:33

Kusem, je to hruza. Strasny zlozvik, NON stop. Ako sa povie "az do masa" ... Hruza ... Ako ja som uz vynasiel taktiky ako lupanie ... Proste si ich okusem a potom este milimeter tak olupnem ... Hruza, urcite keby som dociahol tak si okusem aj nohy ... Som uplne posadnuty a keby to bolo trestne tak ma obesia ... Ako, kusem nechty a aj kozu ... Raz som si prstennicek (4 prst) okusal tak ze sa mi bok zapalil lebo rastol do masa, mi to zhnisalo a narastlo na dvojnasobnu velkost ... Som s tym behal po lekaroch a jeden zajebal ze uz je neskoro, ze ak nezabere to co mi dava tak ze papa clanok prstu, lebo ze takeko zapalenia velmi zle koncia. Som si povedal uz nikdyyy nebudem kusat ak to zabere !! Zabralo .. Nastastie po 2 tyzdnoch som mal prstik ako novy ... Ale po tych dvoch tyzdnoch narastol aj nechtik ... BOZE JA SOM TAK SLABY! Som si povedal ze ho len "zarovnam" .. zarovnal som .. ale este kratsi byt moze to je ok ... no este trosku ... Kriste! Zase! Neeee ... omg okusal som ho ... a vsetky k tomu ... Mam asi vazny problem, ja sa vzdy rozhodnem ze si ich okusem a potom sa pristihnem ako som sa rozhodol si ich okusat a kusem si ich .. Si kupim ten vas lak na kazdy prst jeden a vylejem to na to ze ked zas okusem nech uz zdochnem ... Omg ...
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 1. 2007 23:51

nehty nekoušu, ale vždycky si škrábu na palcích kolem nehtů... hrozný zlozvyk!!
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 8. 1. 2007 17:47

já taky nekoušu nechty, ale tu kůži okolo nich a pod nima :D ale dokážu se udržet, tak to tak hrozný není ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 10. 1. 2007 16:34

nehty jsem si kousal a už nekoušu. Přestal jsem tuším ještě na základce. S tou kůžičkou to je horší...
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 16. 1. 2007 02:29

Taak .. moje predsevzeti a zatim to vychazi =)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 2. 6. 2012 05:45

Nie nekúšem ... nič na tom nevidím.
Najesť mi dajú doma aj mimo domov, nervák nie som, tak nač takéto pošetilosti a roztopáše?
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků