LifeDream 40 000 Kč/měs.: věřte - nevěřte

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 13. 11. 2006 11:42

to mmaaggiicc: Nemáte pravdu. To co tvrdíte jako fakt cituji: "možnost rychlého výdělku, za cenu investice, která se ti 100pro vrátí" je přinejmenším VELICE nejisté. O snadnosti, rychlosti a 100% návratnosti investice si mnoho lidí nechává jen zdát. MLM (multi level marketing) je velice zrádný a v konečném důsledku je výnosný pro ty, kteří jsou "nahoře" a pro ty, kteří se zapojí pozdě a trh je již nasycen je v drtivé většině ztrátový. Dealeři kamuflují až nestydatě lžou a snaži se zapojit nové ovečky mnohdy za (skoro) každou cenu.

MLM je sice legální, ale pro ty, kteří se do systému chtějí nechat zapojit, nabádám, aby nevěřili slibům a malováním snů a přečetli si výhody a nevýhody MLM, zvážili své možnosti, schopnosti a byli velice obezřetní.

A k pyramidě (letadlo) vs MLM. Oproti pyramidě je MLM opravdu legální, ale svými praktikami se ji v některých případech VELICE blíží...

Bungo
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 11. 2006 12:17

mmaaggiicc píše:...MLM...je to možnost rychlého výdělku, za cenu investice, která se ti 100pro vrátí.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slávek 14. 11. 2006 02:57

Se divím, že v dnešní době se dá na takovou hovadinu nachytat tolik lidí a ještě si třeba na to půjčit.
Slávek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 24. 12. 2006 02:47

zde:
http://stop-herbalife.szm.sk/

byla spousta informaci a zazitku s podobnymi zlodeji, take tam psali ze je permanentne nechavaji vymazavat z webu, no ted uz asi sidli na jine adrese :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 27. 12. 2006 14:44

Hm.. ja to poviem len jednym slovom : PODVOD, sice som necital cely topic, ale pyramidy su totalne kraviny, na com zarobi len ten prvy a co su hore, napr ak tam je uz 1000ludi a aj ked sa ti podari zohnat 5 ludi co by tam dali, aby si ziskal spat investiciu, tak sa do brat ako neuveritelne stastie, lebo ta pyramida potom musi rast stale rychlejsie a rychlejsie, v podstate sa kazdym levelom s 5 nasobit, co je prakticky nemozne v case, ked tam je 1000 ludi, a aj z tych 1000 ludi podla mna je skuipnka, co zarobila X-krat viac ako tam dali a niekomu sa ani nepodarilo pod seba niekoho zohnat, MLM nepoznam tak dobre, ale ani nepotrebujem. Tieto triky su uz stare a sluzia len na to aby sa nabalil ich majitel, to ze si zarobia aj ti druhy (teste pod najvyssim) je len take aby sa nepovedalo, ale ten "prvy" ma aj 36 500 - 7 300 - 5 300 = 23 900 - nejake poplatky, tak za jedneho noveho clena moze mat ak 20 000 CZK , co je pri 1000 ludoch pomerne dost :D

To je len moj nazor, na tieto "firmy" ved mam aj ja skusenosti s takymto typom investicie, ale hlavnu rolu tam moze hrat aj to, ako idu na ludi psychologickou cestou, kecaju ze ako zle sa mame a tak... a ako sa mozne mat. a v tom momente, ludia co nie su informovany tak naletia, to je uz tak, ved ja som tiez nebol informovany a tak som naletel, ale nasiel som cestu von a tak som bol v profite, ale to bolo len stastie :D :lol: :D
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Andrew_R 1. 1. 2007 16:58

Skoro po roce jsem tento thread objevil...
Řeknu to takto. Jsem rád, že jsem do toho nešel. Pro každého, kdo by do toho rád šel - nechte si to projít hlavou. A za měsíc vám to bude připadat jako úplný nesmysl.

-Je to na hranici. Zákonné - nezákonné, nikdy nevíte kdy to skončí a majitelé si zabalí svoje BMW a zdejchnou se.

-Nikdy nevíte, jestli seženete lidi k vám. Tohle je fakt těžké. Pokud jsou to vydělávající lidé tak je to lepší. Pokud jste student a chcete namočit vaše kamárády, tak na to zapomeňte. Tolik love nikdo do té věci nedá.
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 1. 1. 2007 20:18

Nechcelo sa mi to tu čítať celé... Ale niektoré príspevky ma zaujali. Nikdy som do žiadneho multilevel marketingu nešiel, ani by ma to nebavilo. Ale nemyslím si, že je vhodné to nazývať zlodejinou alebo podvodom.. Každý, pokiaľ nie je analfabet a poradí sa s inými, pozisťuje si o tom informácie, a prečíta si zmluvu, si je predsa vedomý, do čoho ide. Ak je niekto šikovný, baví ho otravovanie známych, je schopný na tom zarobiť, a dostať sa na vyššie levely, prečo by to mal byť podvod? Tieto firmy sú normálne firmy a nevidím tam žiaden znak podvodníkov... Navyše niektoré majú dobré školiace programy na zdokonaľovanie sa v obchodnom styku..

A na zamyslenie - Keď niekomu dám podpísať zmluvu, že mi musí zaplatiť milión, lebo by sa mi zišiel, a on to zaplatí, tak som podvodník?
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 1. 1. 2007 20:23

Andrew_R píše:nikdy nevíte kdy to skončí a majitelé si zabalí svoje BMW a zdejchnou se.
/quote]

Keď si tým zarobili na BMW, tak to znamená, že v budúcnosti na tom istom zarobia pravdepodobne oveľa viac než to BMW, to vyplýva z tej pyramídy. Ak teda z právneho hľadiska majú všetko v poriadku, boli by blbí, keby niekam zmizli. Čiže toho by som sa nejak moc neobával. Ale je to len môj názor, nepozeral som si históriu takýchto firiem, a dôvody, prečo v minulosti takéto firmy zmizli.
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 1. 1. 2007 20:25

Andrew_R píše:-Nikdy nevíte, jestli seženete lidi k vám. Tohle je fakt těžké. Pokud jsou to vydělávající lidé tak je to lepší. Pokud jste student a chcete namočit vaše kamárády, tak na to zapomeňte. Tolik love nikdo do té věci nedá.o/quote]

Tak ak sa niekto do niečoho takéhoto pustí bez toho, aby si rozmyslel, či sa mu oplatí tým zabíjať čas, tak mu asi nepomôže nič. Ale zas na takýchto "blbých" ľuďoch je to celé postavené.
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 1. 1. 2007 20:33

JozefV píše:Hm.. ja to poviem len jednym slovom : PODVOD, sice som necital cely topic, ale pyramidy su totalne kraviny, na com zarobi len ten prvy a co su hore, napr ak tam je uz 1000ludi a aj ked sa ti podari zohnat 5 ludi co by tam dali, aby si ziskal spat investiciu, tak sa do brat ako neuveritelne stastie, lebo ta pyramida potom musi rast stale rychlejsie a rychlejsie, v podstate sa kazdym levelom s 5 nasobit, co je prakticky nemozne v case, ked tam je 1000 ludi, a aj z tych 1000 ludi podla mna je skuipnka, co zarobila X-krat viac ako tam dali a niekomu sa ani nepodarilo pod seba niekoho zohnat, MLM nepoznam tak dobre, ale ani nepotrebujem. Tieto triky su uz stare a sluzia len na to aby sa nabalil ich majitel, to ze si zarobia aj ti druhy (teste pod najvyssim) je len take aby sa nepovedalo, ale ten "prvy" ma aj 36 500 - 7 300 - 5 300 = 23 900 - nejake poplatky, tak za jedneho noveho clena moze mat ak 20 000 CZK , co je pri 1000 ludoch pomerne dost :D

To je len moj nazor, na tieto "firmy" ved mam aj ja skusenosti s takymto typom investicie, ale hlavnu rolu tam moze hrat aj to, ako idu na ludi psychologickou cestou, kecaju ze ako zle sa mame a tak... a ako sa mozne mat. a v tom momente, ludia co nie su informovany tak naletia, to je uz tak, ved ja som tiez nebol informovany a tak som naletel, ale nasiel som cestu von a tak som bol v profite, ale to bolo len stastie :D :lol: :D

Stále v tom nevidím podvod. Keď ti porozprávam, že keď mi dáš milión, tak dostaneš dva, a dám Ti zmluvu, kde bude napísané, že mi musíš dať milión (o tom že dostaneš dva tam samozrejme nič nebude), a ty mi ho fakt dáš, tak som podvodník?
To potom je podvod vlastne aj každá druhá reklama v TV, a každý druhý subjekt zapísaný v obchodnom registri...

P.S. Samozrejme keby som to spravil, tak by som bol skôr nedôveryhodný blbec, ale podvodník je podľa mňa niečo iné..
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 1. 1. 2007 21:42

Ano sice mas pravdu, ale zalezi od toho, co ta firma robi a ja poznam az velmi dobre akym stylom a c orobia take firmy, to je tazko povedat ze co to je :lol:
Ved aj normalna banka, ak by vybrali vsetci nataz vsetko skrachovala by :)
:D
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Andrew_R 2. 1. 2007 21:29

Andy: ještě jednou. Takovýto princip obživy je nezákonný. Nejde o to, jak ti to příjde zákonné.

"Keď ti porozprávam, že keď mi dáš milión, tak dostaneš dva, a dám Ti zmluvu, kde bude napísané, že mi musíš dať milión (o tom že dostaneš dva tam samozrejme nič nebude), a ty mi ho fakt dáš, tak som podvodník?"

To je irelevantní. Tohle je vytržené z kontextu a zcestné. Podvodníkem nemusíš nazývat nikoho. Samotná firma LifeDream podstatu zkutečného výdělku schovábá za jinou formou "podnikání". Proč? Protože je to zakázané, soud to může kdykoliv celé zrušit (což by se nestalo poprvé). A to je to o co tu běží.
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 2. 1. 2007 21:41

Krasne povedane :D
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod crashpc 7. 1. 2007 16:38

to sou vyvářky který vjádru škoděj lidem protože tečou prachy aniž byste hli s lístkem... nic nekoupíte, nic neprodáte, nic neopravíte, takže ty prachy sou prostě strašně imaginární až se právě může stát že budete moc nízko nebo vás odkliděj popřípadě vyhoděj a je to.....
nikdy by mě nenapadlo se tohodle účastnit. daleko jistější je dělat v reálnejch věcech - elektronika, gastronomie, stavebnictví atd - vždy lidi budou potřebovat jíst, bydlet, čumět na telku a telefonovat tchýni....
já teď nastoupil do seriózní firmy a jelikož mě elektro zajmá a něco umim, tak mě firma dobřa zaškolí a já budu mít za půl roku 30 tisíc hrubýho plat - moje vjádru první práce!!! téměř žádná praxe. daj vám přičichnout k lepšim penězům a za to si kladou nároky kvalifikovanosti a flexibility (ne časový).

takový nejistý kšefty sou naho*no
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slávek 27. 1. 2007 02:36

Tato forma PRODEJE ZBOŽÍ je zajímavá a neviděl bych v tom žádný podvod, kdo umí a chce, vydělá, ale pokud se jen přerozdělují peníze od nových členů, je to podvod.
Slávek
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků