zkraslovani tela

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zamis 6. 1. 2007 13:27

nasel jsem todle zajimavy video. mate nekdo nejaky zkusenosti s temadle uchylarnama?

http://www.stream.cz/clanek/18-krev-a-bolest-v-pekle
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 6. 1. 2007 13:38

Hnusní, feťáci, dredovatý, úchylný. Podle mě to není normální. Neberu Vám jinej názor, ale mě nepřesvědčíte, že tohle si může nechat udělat zdravej člověk s alespoň průměrnou inteligencí...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 6. 1. 2007 13:40

maji radsi chlastat jako normalni lidi, co? :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 6. 1. 2007 13:53

Mě by taky zajímalo jak to bude vypadat zahojený páč tekon z toho moc moudrej nejsem, kdyš sem sel trěba na dršku na kole tak to bylo podobný(sedřená kůzě na maso) mam tam hnusnou růzovou jizvu, nejak si to nedokázu představit jak budou vypadat ty kolečka :idea:
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 6. 1. 2007 14:17

Propichovat, tetovat ano, ale tohle je teda fakt docela sila... to je i na me moc
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 6. 1. 2007 14:24

to muselo asi dost bolet...
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 6. 1. 2007 14:30

Tohle si muzou nechat udelat fakt jenom lidi, kteri miluji bolest. Je to sice hnus, ale tak at si kazdy dela co chce. Kdyz jim to dela dobre... :roll:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 6. 1. 2007 15:35

fuj jen sem ten odkaz otevřel a zobrazil se první obrázek, tak jsem to zas zavřel
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod PachezZ 6. 1. 2007 15:55

ale treba tohle je moc pekny:
Obrázek

na bme jsou i fotky uz zahojenych veci...
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 1. 2007 16:00

zajímavé, zajímavé... právě mě předběhnul PachezZ když sem chtěl napsat jestli by do něčeho takovýho šel... ??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 6. 1. 2007 16:10

PachezZ píše:ale treba tohle je moc pekny:na bme jsou i fotky uz zahojenych veci...
Ale ještě hezčí by to bylo na zádech bez vyrážky či co to je. :oboze
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 6. 1. 2007 16:54

hele ten vul si tam nechal udelat reklamu na Vault :D
no tenhle tyden bylo na prime nebo kde neco horsihpo takovej jesterci muz co byl celej pokerovanej a to tetovani na drzce si nechal udelat podobne jako tady v tomhle videu...
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 6. 1. 2007 17:00

Wracker jo to jsem videl taky, ten jesterci muz si nechal rozriznout spicku jazyka a pak suverene s obema pulkama nezavisle na sobe hejbal... sice magor, ale dobre... horsi byl ten kocici muz, ten si dokonce na xicht pridelaval umele kocici vousy a nosil na kalhotech umely ocas (a to jeste jen kvuli tomu, ze nejde aby mu nejakej implantovali primo na telo) :roll
To proti tomu je tohle vyrezavani jeste sranda...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 6. 1. 2007 17:49

Wracker píše:hele ten vul si tam nechal udelat reklamu na Vault :D
no tenhle tyden bylo na prime nebo kde neco horsihpo takovej jesterci muz co byl celej pokerovanej a to tetovani na drzce si nechal udelat podobne jako tady v tomhle videu...


no jo, to jsem si vubec neuvedomil ze je to logo V31. v tom pripade si to musime nechat udelat taky.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 6. 1. 2007 18:00

Zamis: ja se hlasim dobrovolne, že vám to vyřežu, ale do mě nikdo řezat nebude!
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků