Powerball

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod xoj 3. 1. 2007 14:57

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tZbytečný prachy? Základ stojí necelý pětikilo a s počítačem se vejdeš do litru...o/quote]

Nasel jsem napodobeninu za 99kc popron.cz

ale nevim jeslti nepockat az to budou mit rakosnici za dvacku i s pocitadlem

jinak pocitadlo neni potreba kupovat, funguje na principu ladicky kytary (mikrofon a spetralni analyza, pocet otacek= frekvence dominantni slozky), PC verze pocitadla je ke stazeni ZDE

pokud nekdo koupi tu napodobeninu dejte pls. vedet jestli vubec funguje
hp nx6125, ~~~ ~~ ~~ ><(((°> ~~ ~~~ ~~ ~~~ ~~~ ~~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~~
xoj
Čtenář

Odeslat příspěvekod thoosah 3. 1. 2007 15:47

xoj: tohle mam doma ja a v pohode :)
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 1. 2007 15:57

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tZbytečný prachy? Základ stojí necelý pětikilo a s počítačem se vejdeš do litru...o/quote]
No jó pro tebe to nejsou žádný prachy, to ty dáš tak za sváču :mrgreen: , ale pro někoho je to třeba kapesný na měsíc. :x
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 3. 1. 2007 16:02

V pohode, tak to se po tom taky mozna poomrknu, prece jen 5x az 10x mensi cena je uz v poho.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Sunshine 4. 1. 2007 11:05

includes píše:Může mi někdo vysvětlit, jak se to "používá?" :oops: ... je to něco na uvolnění ruky nebo co?y/quote]

Powerball je koule rotující kolem osy, jejíž konce jsou zapojeny do ocelového prstence. Rychle roztočený powerball má osovou stabilitu, vysoký točivý moment a tendeci setrvávat v původní poloze, což vede k odolávání silám směřujícím k naklonění osy, a to pohybem kolmým k působící síle. Prakticky to znamená, že síla ruky zvyšuje rotaci powerballu, ale zároveň s tím zvyšuje i jeho odpor, takže vzniká dojem, že držíte živý objekt, který vždy přesně reaguje na pohyb vaší ruky.

A můžeš tuhle hračičku uplatnit pro posilovaní horních končetin či jako rehabilitační pomůcku.
Naposledy upravil Sunshine dne 4. 1. 2007 11:10, celkově upraveno 1
Sunshine
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sunshine 4. 1. 2007 11:07

je to super hračka a člověka dokáže docela pohltit a ovládnout
Sunshine
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 4. 1. 2007 13:48

Hm...zkusim se někoho poptat, jestli to nemá, abych si to vyzkoušel :) ... s tím odporem je to celkem zajímavý :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 4. 1. 2007 19:27

Dostal jsem to na narozky.. Celkem dobrá hračka. :) Kolik natočíte? Zatím stěží překonám 10k otáček.

Jinak hluk je přijatelný, samozřejmě závisí na aktuálních otáčkách. Těžko odhadovat, je to několikrát hlasitější než zvuk z PC, ale dá se při tom ještě mluvit bez zvýšeného hlasu, a druhý pořád rozumí.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Sunshine 5. 1. 2007 08:24

ConPower: on ten výkon jde docela zajímavě nahoru, když vychytáš ten správný pohyb. Při prvním roztočením jsem se dostala na nejakých 6500 a ani ne po 24 hodinách jsem byla na 9100 :-) Je to o cviku :-)
Sunshine
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 1. 2007 17:21

tak dneska sem to viděl poprvé na vlastní oči, když na nádraží šel nějaký týpek zeleně svítící třepající rukou...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 1. 2007 01:20

mu probíjela nokia...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 6. 1. 2007 11:03

Nebo to byl tajemny kouzelnik, ktery celou dobu lezel nekde v hrobce a ted se prevtelil do mladeho typka. A zrovna chtel nekoho zacarovat.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 1. 2007 12:15

nebo nekontrolovaně mutoval na veřejnosti, a začínalo to od ruky...
Ještě že ten vlak zachvilu jel
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 10. 1. 2007 09:55

xoj píše:jinak pocitadlo neni potreba kupovat, funguje na principu ladicky kytary (mikrofon a spetralni analyza, pocet otacek= frekvence dominantni slozky), PC verze pocitadla je [url=http://www.gyrotwister.de/action.php?pageID=de-0-9-0-0]ke stazeni ZDE
no dlouho jsem se hadal s lidma ze tridy vo to ze to opravdu meri zvukem. mas nekde nejaky dukaz at to muzu dokazat i ja? btw jak je mozny ze to neco nameri zvukem kdyz to ma treba 500 otacek/min?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 1. 2007 21:15

Tak jsem si s tím v práci taky pohrál, má to kolega, a vypadá to že pošleme hromadnou objednávku zatím nás to chce asi 5.
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka