Powerball

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod xoj 3. 1. 2007 14:57

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tZbytečný prachy? Základ stojí necelý pětikilo a s počítačem se vejdeš do litru...o/quote]

Nasel jsem napodobeninu za 99kc popron.cz

ale nevim jeslti nepockat az to budou mit rakosnici za dvacku i s pocitadlem

jinak pocitadlo neni potreba kupovat, funguje na principu ladicky kytary (mikrofon a spetralni analyza, pocet otacek= frekvence dominantni slozky), PC verze pocitadla je ke stazeni ZDE

pokud nekdo koupi tu napodobeninu dejte pls. vedet jestli vubec funguje
hp nx6125, ~~~ ~~ ~~ ><(((°> ~~ ~~~ ~~ ~~~ ~~~ ~~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~~
xoj
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 3. 1. 2007 15:47

xoj: tohle mam doma ja a v pohode :)
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 1. 2007 15:57

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tZbytečný prachy? Základ stojí necelý pětikilo a s počítačem se vejdeš do litru...o/quote]
No jó pro tebe to nejsou žádný prachy, to ty dáš tak za sváču :mrgreen: , ale pro někoho je to třeba kapesný na měsíc. :x
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 3. 1. 2007 16:02

V pohode, tak to se po tom taky mozna poomrknu, prece jen 5x az 10x mensi cena je uz v poho.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sunshine 4. 1. 2007 11:05

includes píše:Může mi někdo vysvětlit, jak se to "používá?" :oops: ... je to něco na uvolnění ruky nebo co?y/quote]


Powerball je koule rotující kolem osy, jejíž konce jsou zapojeny do ocelového prstence. Rychle roztočený powerball má osovou stabilitu, vysoký točivý moment a tendeci setrvávat v původní poloze, což vede k odolávání silám směřujícím k naklonění osy, a to pohybem kolmým k působící síle. Prakticky to znamená, že síla ruky zvyšuje rotaci powerballu, ale zároveň s tím zvyšuje i jeho odpor, takže vzniká dojem, že držíte živý objekt, který vždy přesně reaguje na pohyb vaší ruky.

A můžeš tuhle hračičku uplatnit pro posilovaní horních končetin či jako rehabilitační pomůcku.
Naposledy upravil Sunshine dne 4. 1. 2007 11:10, celkově upraveno 1
Sunshine
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sunshine 4. 1. 2007 11:07

je to super hračka a člověka dokáže docela pohltit a ovládnout
Sunshine
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 1. 2007 13:48

Hm...zkusim se někoho poptat, jestli to nemá, abych si to vyzkoušel :) ... s tím odporem je to celkem zajímavý :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 4. 1. 2007 19:27

Dostal jsem to na narozky.. Celkem dobrá hračka. :) Kolik natočíte? Zatím stěží překonám 10k otáček.

Jinak hluk je přijatelný, samozřejmě závisí na aktuálních otáčkách. Těžko odhadovat, je to několikrát hlasitější než zvuk z PC, ale dá se při tom ještě mluvit bez zvýšeného hlasu, a druhý pořád rozumí.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Sunshine 5. 1. 2007 08:24

ConPower: on ten výkon jde docela zajímavě nahoru, když vychytáš ten správný pohyb. Při prvním roztočením jsem se dostala na nejakých 6500 a ani ne po 24 hodinách jsem byla na 9100 :-) Je to o cviku :-)
Sunshine
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 1. 2007 17:21

tak dneska sem to viděl poprvé na vlastní oči, když na nádraží šel nějaký týpek zeleně svítící třepající rukou...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 1. 2007 01:20

mu probíjela nokia...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 6. 1. 2007 11:03

Nebo to byl tajemny kouzelnik, ktery celou dobu lezel nekde v hrobce a ted se prevtelil do mladeho typka. A zrovna chtel nekoho zacarovat.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 1. 2007 12:15

nebo nekontrolovaně mutoval na veřejnosti, a začínalo to od ruky...
Ještě že ten vlak zachvilu jel
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 10. 1. 2007 09:55

xoj píše:jinak pocitadlo neni potreba kupovat, funguje na principu ladicky kytary (mikrofon a spetralni analyza, pocet otacek= frekvence dominantni slozky), PC verze pocitadla je [url=http://www.gyrotwister.de/action.php?pageID=de-0-9-0-0]ke stazeni ZDE
no dlouho jsem se hadal s lidma ze tridy vo to ze to opravdu meri zvukem. mas nekde nejaky dukaz at to muzu dokazat i ja? btw jak je mozny ze to neco nameri zvukem kdyz to ma treba 500 otacek/min?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 1. 2007 21:15

Tak jsem si s tím v práci taky pohrál, má to kolega, a vypadá to že pošleme hromadnou objednávku zatím nás to chce asi 5.
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků