informatika či aplikovaná informatika

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod r.polasek 3. 1. 2007 10:20

Uč se v Javě.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 25. 1. 2007 05:47

Já studuji aplikovanou informatiku na Ostravské univerzitě - přírod. fakulta a některý věci jsou pro mě hodně těžké. Jsou tam hodně elektrotechnické věci, obvody, pak samozřejmě operační systémy, Java, architektura počítačů, apod.
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanmilanmilan 27. 1. 2007 22:46

no rozhodne v pripade nakych problemu (nezvladam cvut a podobne) nezkousejte reseni typu czu praha a obor informatika na provozne ekonomicke :) sem technik, ne programator, ale to je tady uplne jedno (a spis na obtiz), informatika se to nejmenuje ani kvuli spojitosti s informacema ...
milanmilanmilan
Čtenář

Odeslat příspěvekod eRiper 30. 10. 2007 09:40

Jaký obor v IT byste mi doporučili, ale aby se moc neprogramovalo?
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ani. 30. 10. 2007 10:49

r.polasek píše:Zkus ČVUT STM - nový obor, jsem tam a je to dobrér/quote]
Jojo je to tam dobry do skoly dvakrat tejdne a nemusis delat nic moc, kdyz mas dobrej technickej zaklad ze stredni :)
Ani.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 30. 10. 2007 14:21

eRiper: Taky obor neexistuje. IT bez programovania je ako management bez ekonomie.

jedine, zeby siete. ale ani to bez programovania nejde. Jednoducho programovanie je zaklad.. ani ja som kodenie nemal v laske, ale potom ma chytilo.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 31. 10. 2007 14:58

No já informatiku zkusím a uvidíme. Úplné základy umím. Když mě to nebude bavit tak přejdu na nějakou ekonomku a bude.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Najja 1. 11. 2007 22:12

Ohledně Aplikované informatiky - chystám se na ní... Do Písku. Taky jsem to sem psala... Třeba Ti to pomůže... :hm :lol:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 8. 11. 2007 18:01

Ttakž po nějakém tom hledání mě zaujaly Telekomunikační technologie. 50 km ode mě leží Bášká Univerzita ostrava:
http://wts.vsb.cz/cgi-bin/wspi/st/spvyp ... lcformst=P a 350 km ČVUT Praha:
http://www.feld.cvut.cz/cz/education/bk ... ty114.html
Teď bych těl vědět, která je znich lepší. Předměty na ČVUT se mi zdají být lepší ale třeba je to to samá jako na Báňské a jen se jinak jmenujou.[/url]
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod k.ro 21. 2. 2008 17:33

hej já studuju na ostravské univerzitě na pedagogické fakultě informační technologie ve vzdělávání a je to dost v klidu programování máme samozřejmě taky a je tu ii nějaká architektura PC plus trochu pedagogiky ale podle mě je to nejlehčí obor široko daleko protože mi příde že si v hodinách spíše hrajem než že se učíme.
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 2. 2008 22:56

jo? zkus víc psát rukou :wink:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 22. 2. 2008 11:52

ty jo já už ručně nepsal ani nevím jak se to dělá :D asi bych si ani na některé psací písmenka nevzpoměl :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků