Jaké dárky rodičům?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tamasha 22. 12. 2006 21:33

Mám kámoše, který neví co dát rodičům (tátovi)... Já se s ním tak trochu stotožňuji. Pro rodiče je dárek těžko vybíratelný, ikdyž je vlastně znáte (nebo by jste měli) dobře, možná nejlíp! Ale přesto každý rok řešíte co jim koupit? Co se jim líbí? Co potřebují? Prosím pište co by jste chtěli koupit rodičům, co jste jim koupili, či co si myslíte, že tak rodiče potřebují... Nebo co se jim prostě líbí. A nebo napište co jim třeba vyrobit... Myslím si, že dost lidí by si mohlo vzít trošku inspirace... Díky! A já tedy začnu:
Mámá: Knížka (jak jinak než recepty) - Prima vařečka (= konec umaštěným stránkám a zohybaným rohům :D )
Táta: Mega-hrnek na čaj.
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 22. 12. 2006 21:36

Já to udělal takhle

Mamka: Kosmetická taška z nějakym tělovym mlékem, deodorantem a ještě něčim

Táta: CD...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tamasha 22. 12. 2006 21:38

To vizitix: Jj chytrý! Já mám takový ubožější dárky :D Je mi 14, takže si nemůžeu vyskakovat :D a kupovat nějaklý luxusní zboží... Ale kosmetika a CD jsou levný a navíc NIKDY NEURAZÍ, takže skvělý!
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 22. 12. 2006 21:44

Pamatuji že na průmyslovce snad v prváku se učitelka ptala co máme pro rodiče k vánocům a jeden spolužák řekl: "Koupím fotrovi bačkory aby je natáh"
Jinak já jsem to s rodiči vyřešil už před lety nedáváme si mezi sebou nic, jen synovi, manželka si koupí dárky pro sebe sama já taky a synovi vždycky něco vymyslíme, letos máme doma konečně vlastní PC tak jsem mu koupil nějaký příslušenství ke kompu.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 22. 12. 2006 21:53

Tamasha: vidíš, mě je ještě míň než tobě :)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 12. 2006 22:33

Já sem tátovi koupil termosku jak si přál, a mamince deštník jak si přála... :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 23. 12. 2006 10:28

Mamce: nejakou tasku
Tatka: Knizka Kmotr (hrozne rad cte)

Dohromady: "Sehnal" jsem nejake DVD filmy (a vytiskl na to obaly)
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 23. 12. 2006 10:52

oboum dle jejich prani... mamince cd, neco do kuchyne a nejakou kosmetiku, tatinkovi hansfree do auta a knizku...
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 12. 2006 10:59

Vy se s tim parate... Tatkovi jsem dneska koupil nahradni brity na holeni a matka nechce nic tak asi koupim prdlajz...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 12. 2006 12:16

Tenhle prolém řeším každý rok. Tak jsem si řekl, že nad tím nebudu moc přemýšlet a taťkovi jsem koupil cd Marilyna Mansona a mamce parfém Dolce a Gabana. A je to. Vlzel jsem do prvního ochodu a nakoupil jsem za 10 minut.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tark 24. 12. 2006 10:20

DVD s Cimrmanem ;)
tark
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 24. 12. 2006 11:04

hm tak toustovač pro oba dohromady :D
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 4. 2013 21:40

Oproti tomu špatná reklama je přesně to, co tu předvádí LubosHa :tleskani
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 4. 2013 22:13

JJ, ještě že nepředvádí spodní prádlo :D

jinak rodičům už žádné klasické dárky nedávám - většinou žádné nové krámy nepotřebují. Sváteční chvíle řeším tak, že pozvu rodinu třeba na oběd, něco dobrého uvařím, mámě koupím kytku a tátovi nějaké DVD s válečným dokumentárním filmem, který si třeba hned pustíme na projektoru (má je rád). A hlavně jsme všichni spolu, v klidu a pohodě. Jak rodiče takovéhle chvíle vnímáme jako fajn souznění a to nemohou žádné křápy nahradit.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 27. 4. 2013 09:58

žádný! - za to, co si nezasloužijou!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků