Vlastenectví?!

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Case 18. 12. 2006 20:17

[quote="Pavel Mareš";Case: Média jsou vždy poplatná režimu a správně manipulují s veřejným míněním. /quote]

A co na to tvůj psychiatr?
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 18. 12. 2006 20:20

GUTIERE píše:Tak ja ti dam taky priklad.Firma Kapsch a mytne!Za zastaraly system utraceno zbytecne nekolik mld.Co ty na to rikas?Kdyz ti neni jedno co se v tomhle state deje.
Neni mi to jedno. A proto pujdu k volbam, abych zapricinil odchod tech hajzlu, co to takle po*srali.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GUTIERE 18. 12. 2006 20:26

Ja byl taky volit a jsem realista,mysli ze je celkem jedno kdo tam sedi(krome KSC)vse je az na nejake rozdily o tom samem.
přísedící
GUTIERE
Čtenář

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 18. 12. 2006 20:52

Case píše:[quote="Pavel Mareš";Case: Média jsou vždy poplatná režimu a správně manipulují s veřejným míněním. /quote]

A co na to tvůj psychiatr??/quote]


Ten je se mnou zajedno! On je totiž Napoleon! (Ale nikomu to neříkej.)
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chenovak 19. 12. 2006 19:45

GUTIERE píše:Ja byl taky volit a jsem realista,mysli ze je celkem jedno kdo tam sedi(krome KSC)vse je az na nejake rozdily o tom samem.


Takoví voliči zavinili to co u nás dneska je !

Pro svoji lenost něco nastudovat, něco si zjistit dostanou do srabu i ostatní - celý národ !
Tady se potvrzuje to co jsem tu někde četl - že Češi vlastně žádné vlastenectví a žádnou hrdost mít nemohou, protože odjakživa byli jen německou menšinou.
Přisluhovali Němcům, fašounům a Rusům a dnes přisluhují USA !

Toulal jsem se nějaký čas po Evropě a sousedům jsme jako národ k smíchu !!
A já se ani nedivím. Slyšel jsem třeba takové názory, že je prý k na Češích k popukání, když si ničí sociální výhody, pro které oni léta bojují, proč u nás zaměstnanci volí pravici a ne levici.
Říkali mi : Pravice je pro majitele a levice pro zaměstnance - a těch je většina, proto by měla vládnout levice - protože má mandát od většiny zaměstnanců. Levice která hájí jejich zájmy ať chtějí, nebo ne - a ˇ4eši si to prý ani neuvědomuj. "Und ti čestí idioten" (říkali oni) "volí pravici a využívají výhod, které pro ně vybojuje levice" :lol:
Takoví jsou Češi !
Nezlobím se na hlupáky. Jsou mi k smíchu ! :-D
chenovak
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod FAN. 19. 12. 2006 19:56

chenovak píše:
GUTIERE píše:Ja byl taky volit a jsem realista,mysli ze je celkem jedno kdo tam sedi(krome KSC)vse je az na nejake rozdily o tom samem.


Takoví voliči zavinili to co u nás dneska je !

Pro svoji lenost něco nastudovat, něco si zjistit dostanou do srabu i ostatní - celý národ !
Tady se potvrzuje to co jsem tu někde četl - že Češi vlastně žádné vlastenectví a žádnou hrdost mít nemohou, protože odjakživa byli jen německou menšinou.
Přisluhovali Němcům, fašounům a Rusům a dnes přisluhují USA !

Toulal jsem se nějaký čas po Evropě a sousedům jsme jako národ k smíchu !!
A já se ani nedivím. Slyšel jsem třeba takové názory, že je prý k na Češích k popukání, když si ničí sociální výhody, pro které oni léta bojují, proč u nás zaměstnanci volí pravici a ne levici.
Říkali mi : Pravice je pro majitele a levice pro zaměstnance - a těch je většina, proto by měla vládnout levice - protože má mandát od většiny zaměstnanců. Levice která hájí jejich zájmy ať chtějí, nebo ne - a ˇ4eši si to prý ani neuvědomuj. "Und ti čestí idioten" (říkali oni) "volí pravici a využívají výhod, které pro ně vybojuje levice" :lol:
Takoví jsou Češi !m/quote]
..............přesně tak, zaměstnanec který volí pravici je sám proti sobě! Málo kdo si to uvědomuje :hm taky mi to trvalo než jsem si to uvědomil :oboze 13 let :oboze :oboze
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chenovak 19. 12. 2006 20:02

FAN. píše:
chenovak píše:
GUTIERE píše:Ja byl taky volit a jsem realista,mysli ze je celkem jedno kdo tam sedi(krome KSC)vse je az na nejake rozdily o tom samem.


Takoví voliči zavinili to co u nás dneska je !

Pro svoji lenost něco nastudovat, něco si zjistit dostanou do srabu i ostatní - celý národ !
Tady se potvrzuje to co jsem tu někde četl - že Češi vlastně žádné vlastenectví a žádnou hrdost mít nemohou, protože odjakživa byli jen německou menšinou.
Přisluhovali Němcům, fašounům a Rusům a dnes přisluhují USA !

Toulal jsem se nějaký čas po Evropě a sousedům jsme jako národ k smíchu !!
A já se ani nedivím. Slyšel jsem třeba takové názory, že je prý k na Češích k popukání, když si ničí sociální výhody, pro které oni léta bojují, proč u nás zaměstnanci volí pravici a ne levici.
Říkali mi : Pravice je pro majitele a levice pro zaměstnance - a těch je většina, proto by měla vládnout levice - protože má mandát od většiny zaměstnanců. Levice která hájí jejich zájmy ať chtějí, nebo ne - a Češi si to prý ani neuvědomuj. "Und ti čestí idioten" (říkali oni) "volí pravici a využívají výhod, které pro ně vybojuje levice" :lol:
Takoví jsou Češi !m/quote]..............přesně tak, zaměstnanec který volí pravici je sám proti sobě! Málo kdo si to uvědomuje :hm taky mi to trvalo než jsem si to uvědomil :oboze :b]13 let[/b] :oboze :oboze

Tobě je teprve 13 let?
Proč tedy raeguješ na témata, kterým ještě přirozeně nemůžeš rozumět ? :-P
Nezlobím se na hlupáky. Jsou mi k smíchu ! :-D
chenovak
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod iwigirl 19. 12. 2006 20:04

necitujte předochozí příspěvek. Děkuji.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 19. 12. 2006 20:20

........... :lol: :lol: :lol: no vidíš jak jsem chytrý už ve 13ti. Tak dlouho mi to trvalo než jsem začal volit levici. :roll:
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chenovak 19. 12. 2006 20:50

Sakra necitujte předchozí příspěvky.
Citujte jen ty vlastní, nebo následující !! :lol:
Nezlobím se na hlupáky. Jsou mi k smíchu ! :-D
chenovak
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Michal P 19. 12. 2006 20:57

Chenovak odkud jsi, češtinu ovládáš celkem dobře, řekl bych že by jsi mohl být rodilý čech ale podle obsahu příspěvků doufám že nejsi.

Iwi: obdivuji tvoji trpělivost.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 19. 12. 2006 21:01

Michal: já zase obdivuji, že existuje člověk, který nepochopil, že na předchozí příspěvek se nepoužívá citace kvůli přehlednosti..
Co dodat.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chenovak 19. 12. 2006 21:06

Michale, když budu jen vykřikovat, tak stihnu teagovat na PRÁVĚ PŘEDCHOZÍ příspěvek.
Když píšu něco delšího, tak sem vlítne mezitím několik výkřiků.
A pro přehlednost je účelné citovat to, na co reaguji.
Mno s moderátory se nediskutuje ať jsou jacíkoli, proto budo uvádět např. toto:
To : iwigirl
k 19.12.2006 21:01
blablablablablabla

To je pokrok víš ?

Jo a bude to přehledné ;-)
Nezlobím se na hlupáky. Jsou mi k smíchu ! :-D
chenovak
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod lu.kas 19. 12. 2006 21:31

Zpet k tematu:
Byt hrdy, na to ze sem Cech?
A na co konktretne? Na nasi uzasnou historii? To tezko.
A nebo na soucasnost? Vyhazovani penez z rozpoctu z oken, zkorumpovany urednici a politici neschopny se uz pul roku dohodnout?
Nebo Cechy, kteri (vetsina - 50+%) ukradnou nebo rozbijou ci znehodnoti co muzou?

Ano, mame v historii spoustu uspesnych lidi, kterych je treba si vazit - vedci, bojovnici za svobodu, ale to snad kazdej stat...

Jsem Cech, vim to, ale beru to jako fakt a ne neco co bych chtel buhvikde vykrikovat.

Ale kdybych mel volebni pravo (nejsem plnoletej), urcite bych sel volit, to je aspon to malo co clovek muze udelat pro zlepseni techto pomeru...

(Muj soukromy nazor, nekamenujte me)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 20. 12. 2006 16:28

A nebo na soucasnost? Vyhazovani penez z rozpoctu z oken, zkorumpovany urednici a politici neschopny se uz pul roku dohodnout?
Ano, na soucasnost. S tim, jak to tu nekolik desetileti vypadalo, jsme na tom dobre. Co tu rikas o vyhazovani penez, kradeni,... je pravda, ale ktere staty tyto problemy nemaji? Zadne. Musis porovnavat porovnatelne. Tezko se srovnavat s USA, kdyz tam byla pul stoleti naprosto jina spolecnost i moznosti rozvoje ekonomiky. Ve srovnani s ostatnimi zememi vychodniho bloku jsme na tom primo skvele.

A co me prijde zvracene, je predstava, ze na svuj stat celou dobu kaslu, ale kdyz se stane tim "nejlepsim statem", tak se k nemu zacnu najednou hrde hlasit. Ale asi si to tak treba nemyslel, me to tak vyznelo :wink:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků