Trest smrti

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod GUTIERE 18. 12. 2006 20:37

ImTiergarten píše:Dokonce umí popravovat tak humanisticky, že odsouzený po smrtící injekci umírá při motlitbách a v kžečích celou půlhodinu !!
Naposledy upravil Michal P dne 11. 4. 2008 17:08, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvek poškozen při konverzi fóra, zbylá část přízpěvku se bohužel ztratila
přísedící
GUTIERE
Čtenář

Odeslat příspěvekod ImTiergarten 18. 12. 2006 20:55

GUTIERE píše:
ImTiergarten píše:Dokonce umí popravovat tak humanisticky, že odsouzený po smrtící injekci umírá při motlitbách a v kžečích celou půlhodinu !!
Naposledy upravil Michal P dne 11. 4. 2008 17:10, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvek poškozen při konverzi fóra, zbylá část přízpěvku se bohužel ztratila
ImTiergarten
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GUTIERE 18. 12. 2006 21:03

ImTiergarten píše:
GUTIERE píše:
ImTiergarten píše:Dokonce umí popravovat tak humanisticky, že odsouzený po smrtící injekci umírá při motlitbách a v kžečích celou půlhodinu !!
Naposledy upravil Michal P dne 11. 4. 2008 17:10, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvek poškozen při konverzi fóra, zbylá část přízpěvku se bohužel ztratila
přísedící
GUTIERE
Čtenář

Odeslat příspěvekod ImTiergarten 18. 12. 2006 21:22

Ty si myslíš že člověk, ktereý sáhne na život sobě nebo jiným je zdravý ?
Každý problém svým vyřešením otěhotní dalšími třemi až osmi novýmy problémy!
ImTiergarten
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GUTIERE 18. 12. 2006 21:51

v tomhle pripade ano.
přísedící
GUTIERE
Čtenář

Odeslat příspěvekod ImTiergarten 18. 12. 2006 22:24

V tomto případě ano a v jiných případech ne?
Každý problém svým vyřešením otěhotní dalšími třemi až osmi novýmy problémy!
ImTiergarten
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chenovak 19. 12. 2006 18:56

Představ si, že by byl Rostislav Roztočil odsouzen za vraždu k terstu smrti!
Tak už by byl dávno po smrti, kdyby u nás trest smrti platil!
A teď se třeba ukáže, že je nevinný!
Co kdyby to byl někdo z tvé rodiny?

Nebo např. co říkáte rozsudku smrti pro bulharské zdravotní sestry a palestinského lékaře, kteří se přiznali k úmyslnému nakažení 400 dětí virem HIV ? Co kdyby je popravili a pak se přišlo na to, že se přiznali pod nátlakem?
Kolik lidí bylo popraveno, když se přiznalo pod nátlakem, nebo pro duševní chorobu?

:pozor2
Nezlobím se na hlupáky. Jsou mi k smíchu ! :-D
chenovak
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod xlasicka 17. 2. 2007 13:47

Jsem pro, ale jen při stoprocentní jistotě vraždy.....financování a zpřísnění trestů řeší už spoustu lidí spoustu let....tak já to radši nechám na nich :roll:

Já bych jednohuša kašlala na přiznání....důležitý jsou důkazy!!!
/ Michal P: Používejte prosím funkci editovat.
xlasicka
Čtenář

Odeslat příspěvekod Calhoun 17. 2. 2007 14:04

ImTiergarten píše:Ty si myslíš že člověk, ktereý sáhne na život sobě nebo jiným je zdravý ?e/quote]


Je mi uplne ukradene jestli je zdravy nebo ne a je mi jedno jestli sahne na zivot sobe. Nicmene v okamziku kdy sahne na zivot nekomu jinemu spachal zlocin a musi nasledovat trest. Fakt miluju jak se ruzni pseudohumanisti ohaneji "dusevnima chorobama". Osobne nevidim jediny duvod proc by jakasi dusevni porucha (casto udajna) mela byt omlouvou pri vykonu spravedlnosti.

Zajisteni dukazu ... to uz je jina misa. Jsou trestne ciny (treba ten Roztocil) u kterych je problem jasne prokazat vinu. V takovych pripadech jsem pro vezeni. Ovsem je spousta pripadu u kterych je vina jasna. Pak nema smysl resit nucene nebo nenucene priznani a IMHO jedine spravne reseni je rovnou spalek. Oko za dve, zub za celist, rikam ja :-). Ani trosku neverim ze by trest smrti odradil potencionalni pachatele trestnych cinu, nicmene ten jako takovy ma dve zasadni vyhody - a) mrtvi nekousou, dotycny uz nikdy nikomu neublizi a za b) proc plytvat prostredky na dlouholety vykon trestu nejakeho lidskeho odpadu.
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlasicka 19. 2. 2007 12:39

"Lidský odpad" mi příjde tročku moc...... souhlasím s tou sebevraždou....to snad patří do základních svobod člověka ____chci umřít, tak se můžu zabít!!!
xlasicka
Čtenář

Odeslat příspěvekod mr.paulie 26. 2. 2007 22:21

Trest smrti je pitomost už kvůli malému riziku justičního omylu. Klidně bych 1000 vrahů nechal hnít v žaláři místo kata, i kdyby se tím zachránil jeden jediný nevinný.
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 26. 2. 2007 23:41

chenovak píše:Představ si, že by byl Rostislav Roztočil odsouzen za vraždu k terstu smrti!
Tak už by byl dávno po smrti, kdyby u nás trest smrti platil!
A teď se třeba ukáže, že je nevinný!
e/quote]


jen bych dodal, že v 80. letech, když byl odsouzen, tak v tehdejším ČSSR trest smrti platil.
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlasicka 12. 3. 2007 19:54

Komunisty bych do toho netahala...to je případ sám o sobě....

Podle mě trest smrti neni vhodný řešení...ale v těch případech jako jsou doktoři, co zabili 200 nebo kolik lidí bych trest smrti zvolila.................

Ty duševní choroby......těma bych se neobhajovala, přece každej kdo někoho zabil musí být labilní.....

Pak jsou tu ale případy.....nehody a sebeobrany...jen zabití.....tak ty bych nehrotila..... Ono je klidně možný,že si to zabití někdo zasloužil
// Michal P: používej editaci místo psaní dalšího příspěvku krátce po sobě
xlasicka
Čtenář

Odeslat příspěvekod Calhoun 12. 3. 2007 20:31

Napriklad v tomhle pripade je myslim trest smrti naprosto na miste. A podobnych otresnych pripade by se daly v CR najit desitky rocne. IMHO vyraz "lidsky odpad" je pomerne presny.
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlasicka 14. 3. 2007 22:27

trerst smrti je na místě v jakým případě? Doktora nebo zabití?
xlasicka
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků