jak se pozná alkoholik?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod killerGBU 4. 12. 2006 16:25

tak jsem narazil na tenhle článek http://www.novinky.cz/domaci/cesi-se-st ... ite8t.html
docela mi to přijde divné, protože tak denně vypiji 1 láhev amundsena 18-20%, nebo nějaký squash, nebo 1/2 absolutky s džusem.
Ráno tak jednoho dva panáky na probuzení. Pokud na 14 dní někam odjedu, tak mi to vůbec nechybí a nemusím pít, takže mi ta statistika přijde nějaká divná
killerGBU
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 12. 2006 17:17

každá statistika je průměr. ono je taky otázkou jak dlouho tohle provozuješ. po nějaké době ti to může začít chybět ... :-/
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 4. 12. 2006 18:33

chceš vidět alkoholika? Koukni na Zamise :-)
Ne, je to blbost. Prej 40g je nebezpečných. to nejsou ani dvě piva. Fakt si nepřipadám jako alkoholik...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 4. 12. 2006 21:00

Taky si myslim, ze je to blbost. To uz bych byl alkoholik na entou :)
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 4. 12. 2006 23:09

se mi to taky nejak nezda.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vody 4. 12. 2006 23:40

Jednou sem byl se znamou co ji patri hospoda nakupovat neco do pc a chlapek co to vydaval mel na ksichte a rukou takovy cerveny fleky. I se tvaril tak nejak znicene. Vona me pak rika- "takhle poznas alkoholika kterej uz ma neco za sebou. Za tech 30 let co delam v hospode to dobre vim"
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 5. 12. 2006 11:41

hele, nech si toho kodle jo, ale je pravda ze asi ziju trochu rizikove. pres tyden nepiju v podstate vubec, ale o vikendu si dam treba 20 piv, takze nevim. ale jako alkoholik si nepripadam
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 5. 12. 2006 11:57

Zamis: Však se nerozčiluj, jsem tam dal smajlíka. Myslím, že takovejch by se tu našlo víc. A nemusím chodit daleko
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 5. 12. 2006 14:07

Alkoholik se pozná tak že o sobě tvrdí že absolutně nepije a přitom klopí jedno za druhym...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 5. 12. 2006 15:00

vizitix píše:Alkoholik se pozná tak že o sobě tvrdí že absolutně nepije a přitom klopí jedno za druhym...r/quote]


a sakra :nenapadne
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 5. 12. 2006 16:13

Alkoholik se pozná tak když se podívám do zrcadla :)
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 12. 2006 16:46

Jak tak koukám na ten článek, tak bychom museli být alkoholici prakticky všichni :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 5. 12. 2006 20:09

Hele jo... :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepus 6. 12. 2006 17:53

pokud piješ, jak říkáš, akoholik si.. a konečně si tu můžete srovnat i to, jak je nahlíženo na poživatele marihuany nebo lsd.. užívají to třeba mnohem méňe než vy alkohol a přesto jsou to v očích společnosti feťáci.. a jestli chcete argumentovat tím, že alkohol a lsd nebo tráva se nedají srovnávat, máte pravdu. alkohol je mnohem trvdší droga!! opět jsem u jednoho slovíčka: respekt!! nemám proti nikomu nic, ať si každej dělá co chce a to absolutně, ale nekáže o "zvěrstvech" toho druhýho jenom proto, že to svoje má posvěcený zákonem. zákon totiž dávno pozbyl svýho smyslu!!
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cumel30 28. 4. 2008 22:38

Pozri si moju fotku a zistíš. :-P :potichu :potichu :potichu
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků