Prvá diskotéka

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 29. 10. 2006 09:07

Ale jo, kdyz sem tam v tech patnacti byl tak jsem z toho byl taky pekne vyplesknutej... vsude lidi, hlasita hudba, svetla, stroboskop... a venku pred diskotekou byla nejaka akce, kde cepovali levny pivo... joj, to me tehda bylo docela zle :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 30. 10. 2006 07:39

poprvý sem byl asi před rokem a pak několikrát když tam měl někdo oslavu (nechápu proč zrovna tam) jinak už mě tam v životě nikdo nedostane... :mrgreen:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 10. 2006 09:13

Poprvé? Jo, to už bylo dávno :D ... ale diskotéky teda moc nemusím, to spíš nějaký ten koncert :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 18. 11. 2006 08:00

no kdy jsem byl v nejakym klubu to si vazne uz nepamatuju, ale v takvejchle podnicich jsem stravil mladi. treba dneska jedeme do zajeci :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 29. 11. 2006 21:33

byl jsem tam jednou, tyhle prazdniny a vickrat tam teda nepujdu. Neda se to poslouchat, to divny chrceni a do toho tuc tuc tuc... fuj. Ani po 4 pivech se mi to nelibilo...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 30. 11. 2006 08:22

asi v 15, byli sme to vyzkouset s kamoskou, jaky to je, kdyz o tom vsichni mluvi a bylo to desny
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 5. 12. 2006 21:58

asi ve 14 (uz je to dost davno), hrali 2 unlimited, Erasure apod. Docela nuda.
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 6. 12. 2006 10:46

Já ve 13 a je to určitě ještě dávněji. Rok 1989. Co se hrálo, nevím, my jsme tam šli kvůli dívkám, hudbu jsem už tehdy poslouchal zcela jinou než diskotékovou. Zatímco koncertů jsem navštívil stovky, na diskotéky jsem chodil velmi málo, a nikdy ne tancovat.
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 6. 12. 2006 15:04

Bylo to v 15, ale do kolika, to uz si presne nepamatuju. Tipl bych tak do 12 :wink:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 6. 12. 2006 16:14

nebyla a nebudu
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 21. 12. 2006 15:10

Jenom "táborové" diskotéky, to mi bylo poprvé snad 8 nebo 9. :D Jinak nechodím, nemám zapotřebí poslouchat ty diskosračky. A pobavit se můžu spíš na nějakém koncertu po klubech.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 21. 12. 2006 17:06

dohromady cca 10x .. ale vicemene na dvou vesnickejch (= rvacka :-D) ... 3x Futurum (Oldies ja rad) ... a parkrat nekde sem tam :-)
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 12. 2006 21:02

občas zajdu na tu nudnou kinderparty u nás na dědině, a jak to skončí tak se tam vždycky nějaky borci pohňápou... třeba z vedlejší vesnice stou naší... :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 4. 4. 2007 15:57

taky nebyl :D
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lamborghini 4. 4. 2007 16:11

já též nebyl
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků