Silvestr a -náctiletí

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod xaero 25. 11. 2006 01:35

OMG ja se z vas po....
Proc bych se tim chlubil .... vim ze prumer minimalne u vetsiny co znam je tak 15let ..... a i kdyz tady bylo tema kdy jste se poprve opili tak prumer byl cca. 15let. A v 17ti se opil podle me minimalne kazdej druhej clovek .... mno ale to je jedno kdyz myslite ze se tim chlubim apod. tak to jste bud nejaky staromodni duchodci nebo ja nevim :D

Stejne neco z tohoto prispevku bude pouzito proti me :!: :-P ale koho to stve me osobne vubec ...
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 25. 11. 2006 07:22

xaero: ja jsem rikal neco o praseti???skinny: platis si jen naklady na sebe. tzn. co projijes, prozeres, a znicis. a mozna jeste drobny prispevek na me, abych mel taky co pit
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 25. 11. 2006 08:53

ally: mozna ten Silvestr bude vypadat nejak takhle :)

http://www.youtube.com/watch?v=CSNTHFwYkEY

(video ze vcerejska)
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 25. 11. 2006 09:31

Tak to doufám, že tak ne. To byl teda mix. brr
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 11. 2006 09:36

No fuj ... ti mladí lidé si už chlast neumí pořádně vychutnávat :-P
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 25. 11. 2006 13:15

mouse: pekny, pekny. ja uz bych to takhle michat nesvedl. ale driv jsme taky delali takovi prasarny
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 25. 11. 2006 15:59

zamis: to bylo pouze na posouzeni me osoby :) jestli si myslis ze ma nekdo pravo mi rikat prase :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 25. 11. 2006 17:29

ally píše:xaero - nevím, proč si pořád přesvědčený, že každý kdo má 17 už musel být opilej. Já si teda myslím (podle tebe naivně), dokonce jsem si jistá, že opilej ještě nebyl.o/quote]
hehehehe samozrejme,ze kazdej komu bylo uz 17 opilej byl krome vrchnich sprtu ze tridy...a dle meho nazoru opradu naivni jsi...nevim kdo by se doma chlubil tim kolik dal piv a panaku..

spis mi nahlas kdy zase jedes do Prahy a ja ti ukazu pivni tabor a ne, ze jako inule budes cucat nealko ! :))
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 25. 11. 2006 18:53

Mnooo konecne muj oblibenej clovek :) kterej pokazde potvrdi muj nazor a kazdy kdo tvrdi ze jsem prase nebo ze se chlubim tak je ten vrchni Šprt :D
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 25. 11. 2006 19:01

já teda znám hodně nešprtů, který v 17 a ani v 18 na šrot nebyli, nevím, proč je tu "být opilý" bráno jako synonymum sousloví "být v pohodě a cool".
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 25. 11. 2006 19:01

Xaero, to o tom praseti jsem říkal já. A myslím si to i nadále. A řekl bych, že nepatřím zrovna mezi ty "vrchní šprty". z tebe by měl nějakej psycholog radost :)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 25. 11. 2006 19:16

Bobroněnko: Nerad bych se s tebou bavil o me kdyz jsi me v zivote nevidel a neuvidis. Tím pádem mě ani neznáš :).
Takže tady nepiš o někom koho neznáš. Já to také nedělám.

Iwi: Prosím kde jsi na to cool a v pohodě přišla? Ty jsi nikdy nebyla mladá? V té době si o tobě totiž všichni myslí že vše (chlast, kouření) děláš pro to aby jsi vypada drsně a staře ale bohužel ti musím oznámit že to není pravda že si to pouze myslí ti ze starší generace. Nikdy je nenapadlo že například dítěti ve 14ti letech může ta cigareta doopravdy chutnat .... stejně tak jako jim (nebuj na někom koho vidíš kouřit vyloženě vidíš jestli kouří kvůli cool vzhledu nebo kvůli chuti a jeho vlastní vůli)
BTW: cool znamená v pohodě takže jsi nemusela psát to co jsi napsala ale nemyslím to jako narážku (ještě aby ...) :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 25. 11. 2006 19:22

a napadlo tě někdy, že se vyskytují jedinci, kterým chlast prostě nechutná a kouřit nemají potřebu? A nemusejí to být exoti s encyklopedií v ruce.

//vím,co znamená cool ;)

//mladá jsem pořád :)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 25. 11. 2006 19:32

Napadlo me to ... ale slo mi o prumer prvniho opiti a vy jste my tady nadavali do prasat kvuli memu nazoru na vekovy prumer prvniho opiti :) (borbontenko nebo jak to bylo) apod. pritom opravdu je prumer prvniho opiti 15-16 let viz. http://www.pauza.cz/viewtopic.php?t=1181 proto si hajim svuj nazor :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 25. 11. 2006 19:32

Xaero, na to, abych si o tobě udělal obrázek, mi stačí tvoje příspěvky. Ale nechci se hádat, takže jen o tom, cos napsal:
Myslíš si, že 90% kuřáků chce skončit s kouřením proto, že jim to prostě přestalo chutnat? ono, kdyby to nechutnalo, tak to asi lidi nekouřej, ne? Kdyby neměli po heráku "flyby" stavy, tak by si ho asi taky nepíchali do žil, co? Každá návyková látka (nikotin a alkohol jí bezesporu jsou) zezačátku chutná. Jenže po nějakém čase začnou být tvoje enkefalinové a endorfinové receptory tak otupělé a navyklé, že už to není o chuti, ale o tom, že tvůj mozek prostě má nedostatek něčeho, co jsi mu naivně začal dávat, protože ti to chutnalo. už je to o tom, že když mu to nedáš, tak se naruší tvoje psychické funkce a pak máš chuť na cigáro nebo absťák. Nebo se deš ožrat, páč víš, že tě to otupí a nebudeš na to chvíli myslet, ale pak se probudíš s kocovinou a problém je tu zas. Baf.
mimochodem, pivo si dám rád, ale jestli něco nasnáším, tak je to cigaretovej kouř. nechápu, co je tak chutného, skvělého, báječného a cool na tom *****ět jak továrna.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků