Doporučte hudbu, nejspíš metal

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 24. 11. 2006 16:44

hot_spot píše:ConPower: Podobnou sestavu jsem pred rokem poslouchal taky. Ted ujizdim na skandinavsky new wave death metalu, omrkni si tyhle interprety: http://www.last.fm/tag/melodic+death+metal

To by tak souhlasilo, jsi asi o rok starší jak já, však ono je třeba se přes něco takového dokopat k pořádnější muzice. :)

BTW na last.fm teď poslouchám úryvky z Hate Crew Deathroll od Childrenů, to si určitě stáhnu! 8)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 11. 2006 16:51

ConPower a az budes pri tom, tak si "kup" taky Kalmah - The Black Waltz, jestli se ti libi COB, tak je to pro tebe jasna volba :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 24. 11. 2006 16:52

Dobře, tuhle noc se asi "nedoplatím". :mrgreen:
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 11. 2006 17:02

Aby jsi mel co delat, jeste me napadlo Norther - Death Unlimited.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 11. 2006 17:03

Ted uz trosku uhejbam, ale treba na LastFm zkus poslechnout neco od Catamenia... to je sice trochu tvrdsi a vic blackovejsi, ale je to porad docela podobny
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 24. 11. 2006 17:47

[quote="Ťuhýk"tConPower a az budes pri tom, tak si "kup" taky Kalmah - The Black Waltz, jestli se ti libi COB, tak je to pro tebe jasna volba :)[/quote]
a ne jenom cd The Black Waltz, ale i ostatní ceda od Kalmah jsou dobrý
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 11. 2006 21:59

Hele, tka me napadlo a nechces vyzkouset nejakej crust? To by se ti mozna mohlo libit...

Podivej se po kapele Skitsystem. Dokonce nemusis ani nakupovat, vetsinu toho co nahrali nabizej na strankach volne ke stazeni :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheThing 25. 11. 2006 18:35

Odporucam klasiku: Venom, Bathory, Hellhammer, Possessed, Messiah, Death....
The answer to the ultimate question of life, the universe, and everything is...42...
TheThing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 25. 11. 2006 18:45

mno, díval jsem se nedávno na DVD Opeth: Lamentations, a bylo to velmi působivé. Není to tak přímočaré jako CoB (Stockholm Knockout rulezzz!) ale naživo dost záživné.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 25. 11. 2006 23:34

Se to sem asi moc nehodi ale co, ja si seženu nejaky sound tracky k nejakejm peckovejm filmum kde přetpokladám kvalitni muziku treba Saw, Resident evil... jaky kapely se mi tam libyjou tak si je seženu.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 1. 2007 22:15

Tak co ConPower, co se ti nakonec zalibilo? Jo a ted jsem si vzpomnel ze se ti libili Still Remains, mozna by sis moh omrknout i metalcore...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 1. 2007 10:41

Je mi hanba, ale nakonec jsem toho moc nestáhl. :oops: Jako COB mám všecky, to je prostě jednička, pak jsem začal víc poslouchat In Flames, na torrentu bylo rozjeté Dark Tranquility, ale já na tomhle PC nemám admin. práva (moje PC už tak trochu hnije, co nevidět snad bude nové a já podědím tohle a budu stahovat dnem i nocí.. To jenom tak na okraj), tak se to nedojelo. Jinak Stone Sour - Come What(ever) May je hodně dobrá odpočinková deska a ještě si seženu něco od Into Eternity. Každopádně Dark Tranquility chcu dokopat celé, pak ještě ten Norther a Kalmah. Zkusím na to jít nějak alternativně. 8) Jo, ještě ty Still Remains, jasně.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 18. 1. 2007 14:31

Norther nebrat, je to jen kopirka Bodom. Radsi ber Kalmah. A pak zkus Insomnium, Amon Amarth nebo Arch Enemy
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 1. 2007 14:40

[quote="Ťuhýk"tNorther nebrat, je to jen kopirka Bodom.[/quote]
To by ani tak nevadilo.. Tak Kalmah bude, Amon Amarth taky (na YouTube mi zrovna hraje Valkyries Ride), Arch Enemy nejspíš taky, Insomnium mi zatím podle názvu nic neříká, ale uvidíme.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 18. 1. 2007 14:45

Jsou to Finove, hrajou melodicky death metal, jestli se ti libej starsi In Flames, tak skvela volba :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků