Dokážete nemyslet na práci, když nejste v práci?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 12. 1. 2006 00:22

ewing: ROFL, to je zatím nejlepší odpověď v tomhle tématu.. :)
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod froggy 14. 1. 2006 00:00

Dělám na jednom www projektu a musím na to pořád myslet, bohužel budu za chvíli maturovat, tak nevím jak to skloubím všechno dohromady... :)
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co je to? Žabička s rootovskými právy.
froggy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 1. 2006 00:33

Radsi na praci ve volnym case nemyslim..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fake 18. 1. 2006 15:44

prace me bavi a je i moje hobby a navic u moji prace nejde vypnout... musim sledovat veci okolo a premejslet, jak to pouzit
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pan14 27. 1. 2006 20:22

yarik píše:Ono je to asi u každýho stejný,když někdo má práci a zároveň v ní má i koníčka.Já se teď už třetí den nemůžu zastavit.Prostě se to nějak se*e.A myslím na to kudy chodim.Včera jsem odpálil monitor a dneska mě chcípo HHdéčko,kde jsem měl domácí video,takže je to... :obozel/quote]
Tak nevím co je na mojí práci za koníček viz
Kód: Vybrat vše
http://www.pauza.cz/viewtopic.php?t=1233&postdays=0&postorder=asc&start=60
Každou chvíli vidíte nějakou bouračku, a je štěstí když není exit. A hlavně většina nehod je vina řidičů. Kdyby jezdili ohleduplně.Vše by se vyřešilo.
Jen žít a nechat žít.
pan14
Čtenář

Odeslat příspěvekod NMS 17. 5. 2006 18:03

Někdy mě něco popadne a nepustí třeba i celej víkend, ale už jsem za ty roky otupěl a vím, že přesčasy a práce o víkendech mnohdy nic neřeší a navíc - zdraví máme jen jedno.
Jeden příbuzný to nevěděl a klepla ho pepka, ještě mu nebylo ani čtyřicet ...
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 17. 5. 2006 18:41

Jak kdy, pokud se v práci něco bortí, tak na to myslím i doma. Pokud člověk není úplnej flegmouš, tak to asi za hlavu hodit nejde. Ale pokud jde vše jak má, tak na práci doma nemyslím (jen zkontroluji budík na ráno). Dřív jsem si nosila práci i domů na víkendy a to je na prd (pak to může končit jak napsal NMS výše)
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chechtalka 10. 7. 2006 05:50

Přesně jak píše Ally.... když jde vše Ok, ani si nevzpomenu, resp. vzpomenu si např. na konci delšího víkendu či dovolené, když mi čeká návrat, ale to spíš pronesu "co mi tam zas čeká" 8) Nebo si zalementím, když se s prominutím se*e to, co ja ze své pozice neovlivním (PC, sít, potřebné databáze atd... však to jistě znáte) no a práce pak stojí a vázne a člověk nic neudělá a ty nejvyšší papaláše to jaksi nezajímá :twisted:....Proč by taky mělo, že.... :roll:
Chechtalka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 8. 8. 2006 11:08

na práci myslím (skoro) furt... :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Corly 18. 11. 2006 19:01

Na práci nemyslím /skoro/ nikdy... :wink:
Corly
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 11. 2006 12:35

Moje práce mě strašně baví, takže na ni myslím celkem často. Pracuju v DKV Brno Maloměřice, zatím jako elektromechanik, v budoucnu jako strojvedoucí (snad).
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 20. 11. 2006 05:19

Jsem hrozny workoholik a prakticky na praci nemyslim jen v momente, kdy sedim v kajaku poradne pereji nebo kdyz me sezere poradny valec.
Zapominam na vse ostatni, neznam nic jineho, nez-li praci a desim se kazdeho upgrade na serveru ci na stanici, co to udela, ci jak na nove rozhrani zareaguji uzivatele. Zmeni-li se treba metodika, chyby zjistim az v momente, kdy jim to vrati a to je potom rachot :roll:

Od minuleho tydne jsem mel stav tezke prepracovanosti a nedokazal jsem si vybavit neprosto trivialni veci .... tri dny volna, ktere jsem jen prospal snad prospeji.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 20. 11. 2006 13:39

heh. snažim se nemyslet. cejtim se jak chyrurg když opravuju nějakou věc (elektronika) a po dvouhodinový operaci pacient na následky zranění podlehne :lol: pííííííííííííííííííííííííííí (multimetr naměří proražený diody, tranzistory....) :-P
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Matik 27. 8. 2007 22:43

Když se lidský mozek nemá čím zaobírat, tak se začne zabývat něčím, co by ho zaměstnalo a to může být třeba cokoliv z práce. Sedím doma, nudím se a začnu myslet na něco ze školy nebo z práce. Pokud si jdu s kamarádama do hospody, tak na práci nemyslím, protože mozek je zaměstnán něčím jiným.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 27. 8. 2007 22:58

někteří lidé mají doma to samé co v práci tak na co asi myslí? :-)
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků