Pánové - uhodili byste ženu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod dushanski 9. 9. 2006 21:43

L.O.T.G. píše:
dushanski píše:povídej, přeháněj, to mne docela zajímá... 8)8/quote]

Ne, tak jsem to nemyslel (pokuds to teda myslel jak ja jsem to ted pochopil. Ale rekl bych, ze jo) :-)
Slo jen skolu. 6 kluku, 24 holek. Dal to rozvadet nebudu, ted jsem od nich vypadl...


aha, tak to jsem opravdu pochopil lehce jinak, víc osobněji...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 9. 9. 2006 22:54

dushanski píše:
L.O.T.G. píše:
dushanski píše:povídej, přeháněj, to mne docela zajímá... 8)8/quote]

Ne, tak jsem to nemyslel (pokuds to teda myslel jak ja jsem to ted pochopil. Ale rekl bych, ze jo) :-)
Slo jen skolu. 6 kluku, 24 holek. Dal to rozvadet nebudu, ted jsem od nich vypadl...


aha, tak to jsem opravdu pochopil lehce jinak, víc osobněji..../quote]

Toz proste nemeli stesti a chytili skoro same kra*y... (s prominutim ostatnim holkam...) Obcas se to stane :hm Nebo ze by oni byli vo*ove a nejak je nechapali...? To by se pa taky vysvetlilo :lol:
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 9. 9. 2006 22:55

2 mae-geri: chces s nekterou z nich seznamit? Po delsi dobe poznas, co nam vadilo...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 10. 9. 2006 22:23

L.O.T.G.: a vadilo vám tedy co??? :hm
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 10. 9. 2006 22:33

Kalfa píše:L.O.T.G.: a vadilo vám tedy co??? :hm>/quote]


Jejich nehorazne kydy, nazory, ze si tou svou vetsinou vzdy prosadily svou (nekdy takove hovadiny, ze jsme proste rekli NE, vetsina nevetsina), setkani s nimi :-)
A ted jsem rad, ze jsem za cele prazdniny potkal jen jednu :-)
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 17. 9. 2006 11:03

to si pište že bych ženu uhodil. nikdy ale ne za takovou blbost jako že něco rozbila, ztratila, byla nevěrná atp.... za to nikdy. sou ale situace kdy prostě se průserářka absolutně nemá právo schovávat za to že je žena. a kdybych měl děti, a ona je nějak víc mlátila a já jí řek ať to nedělá a přistihl bych jí při pořádnym vejprasku, asi bych jí pořádnou ubalil.... a t p.....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ghoster 8. 10. 2006 19:57

holky nemlátím, jedinou vyjímkou je sestra...ale to je spíše pošťuchování... však to znáte. Jinak když někdo bije ženu/dívku, snažím se zapojit/pomoci napadené. Je to podle mě pouze důkaz slabosti.
Ghoster
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salex 9. 10. 2006 20:19

Ani za boha, ani keby som za to dostal prachy, alebo keby ma vydierali proste ja to ani nedokážem nemám proste to svedomie jednoducho nemám na to! Neviem nedalo by sa to aj keby bola najhroznejšia na svete nedokázal by som to nedá sa to asi tak k tematu, dúfam, že stručná odpoveď ;-)
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salex 9. 10. 2006 20:20

crashpc píše:to si pište že bych ženu uhodil. nikdy ale ne za takovou blbost jako že něco rozbila, ztratila, byla nevěrná atp.... za to nikdy. sou ale situace kdy prostě se průserářka absolutně nemá právo schovávat za to že je žena. a kdybych měl děti, a ona je nějak víc mlátila a já jí řek ať to nedělá a přistihl bych jí při pořádnym vejprasku, asi bych jí pořádnou ubalil.... a t p.....j/quote]

By si sa divil ale na deti by to bol ešte väčší dôraz dá sa to aj inými spôsobmi riešiť!!!! :!:
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fake 10. 10. 2006 09:43

Po jedne zkusenosti (bohuzel byla trochu dlouhodobejsi, no proste chybama se clovek uci) ... proste naprosto definitivne prohlasuju: Pri jakymkoli fyzickym pacifikovani ma chlap smulu, i kdyby byl nejuzasnejsi pod sluncem. Proste tohle se nedela...
Jedina vyjimka je sex, ze:o) ...
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aaischa 2. 11. 2006 13:35

jedině v nebezpečí nebo jako malinkej ve školce
aaischa
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 2. 11. 2006 16:39

Kalfa píše:L.O.T.G.: a vadilo vám tedy co??? :hm>/quote]


Kamarade, peklo, peklo, peklo je slabe slovo. Ja jsem tam chodil taky a muzu ti rict, ze nam tam vadilo uplne vsechno, nejvic jsem nesnasel takove ty "spoluzacky", ktere byly velke kamaradky, kdyz neco potrebovali (poradit pri pisemce, neco vysvetlit a tak), ale kdyz doslo na jinou situaci, tak byly vzdy proti, at kluci navrhli cokoliv.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 2. 11. 2006 17:31

salex: a ona jako může mlátit bezbranný děti? jako děti zloběj a občas na zapamatovanou opravdu zasloužej sekec, tomu bych se nebráníl. ale přistihnout jí potřetí při masovim atentátu rákoskou i po upozornění, tak bych tu rákosku o ní asi taky přelomil. neni to tak že bych jí to chtěl oplatit. ale mohla by taky poznat že dostávat nakládačku až tak moc príma zase neni.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 2. 11. 2006 18:54

kdyby za to nehrozila spolecenska sebevrazda tak bych mel seznam asi triceti zenskejch co bych jim jednu ci dve vrazil ...v zime bude cas .. a brzo tma .. tak si muzu jezdit vyrizovat ucty ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Darwel 2. 11. 2006 21:30

Dnes a denně používám ve třídě proti těm kačenám (normální holky jsou tam snad 4) který tam jsou moji účinnou metodu: Chytnout za prsty a kroutit dokud sebou dotyčná nezačne šít. Bolí to jen po dobu exekuce a většinou je ta bojovná nálada přejde během 2-5 sekund. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků