Jak se zachovate kdyz nekdo napadne vaseho nejblizsiho?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod crashpc 29. 10. 2006 17:13

me se to nezda ani po 8 kdyz to vidim na nekolikatym foru. no ale co sem nepochopil nejvic bylo to, proc za nim ty hovada sli zas. pro nasup? :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod scater 29. 10. 2006 18:10

Tak to je drsný video :D
K tématu : Kdyby někdo napadl ségru/kámošku nebo nějakou holku poblíž a začal do ní bušit tak bych se aspoň pokusil něco udělat.Ale nejsem v tý situaci.
I když, myslim že ten útočník by jen fouknul a s mojí váhou bych odletěl :mrgreen:
U kámošů/kluků, nevim.Kdyby to na něj přišlo z nenadání, nebo by už byl od krve a pořád by dostával kapky tak bych asi zakročil.Pokud by o tom věděl a byl připravenej, tak věděl do čeho jde a asi bych se do toho nemíchal.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 29. 10. 2006 19:20

scater: musíš si věřit ne? vyletíš, kopneš ho do krku a "čus".... jakej byl.. mohl mít ruku klidně jak já okolo pasu.... no pokud teda nemá kozy až u brady jak je narambenej :-D :-D :-D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod icikus 29. 10. 2006 19:25

Killian: http://www.youtube.com/watch?v=RBSTqQCbXno Tomuhle říkám pomoc kamarádům :D

Jinak, nevim, kdyby jich bylo míň, než tak pět, tak by se asi pokusil pomoct, ale kdyby to bylo víc rozzuřenejch skinů, tak asi vezmu toho kamaráda a zdrháme ;)
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod VladaP 29. 10. 2006 22:50

Ono je jednoduchý teď něco řikat... Kdo to nezažil (jako já :)) tak to asi odhadnout nemůže. Ale většinou to je buď o první ráně/kopu nebo o tom že si věříte a uděláte na někoho takový divadlo že si to rozmyslí, jako to (prej :)) udělal jeden kámoš. Šla na něj partička cikánů s nožema, on vzal nůžky zařval na ně "Poďte svině! bodnu vás hajzlové" a rozmyleli si to :lol: Takže ono věřit si se asi vyplatí a zaútočit taky... Takže pomáhejme pomáhejme :D
Alcatel OneTouch 303 > Nokyja 3410 (poslat SMS - musel jsem třísknout do stolu, volání nepřipadalo v úvahu, Nokyja - connecting people in services :)) -> Sony Ericsson T630
_________________
Chybami se člověk učí... jsem tedy nejchytřejší na světě ;)
VladaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 30. 10. 2006 06:49

Možná by to chtělo u sebe nosit nějakej "lepší" argument... Řekl bych že tohle by (dobře nabroušený) mohlo mít tu správnou přesvědčovací hodnotu. :twisted:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 30. 10. 2006 07:32

Darwel píše:Možná by to chtělo u sebe nosit nějakej "lepší" argument... Řekl bych že yurl=http://www.repliky.info/Riddick-Sabre-Claws-detail-zbozi-2383.html]tohle[/url] by (dobře nabroušený) mohlo mít tu správnou přesvědčovací hodnotu. :twisted:s/quote]


to si piš :twisted:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 30. 10. 2006 08:00

to měl i predátor ne? príma zařízení... :twisted: ale kam to u sebe schováš...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 30. 10. 2006 08:28

crashpc píše:to měl i predátor ne? príma zařízení... :twisted: ale kam to u sebe schováš...v/quote]


to se nosí pořád v ruce :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 30. 10. 2006 10:27

Brácha to jednou řešil takto: šel po městě a obstoupili ho dva týpci, a že prý dostane přes držku (neznal je). Tak se brácha ozval, že to není fér. Zeptali se proč, a brácha udiveně dodal - vždyť jste jenom dva. Načež oba tvrdoni znejistěli, nevěděli co teď, no a že už půjdou a vyřídí si to s ním jindy... :D

EDIT: Jo, a bylo to v Bruntále, jak ve svém rodném městě problémy nemám, jsem bezkonfliktní a vyhýbám se rvačkám, tak v té díře jsem měl potyčky minimálně třikrát, a dostal i na hubu.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 30. 10. 2006 21:45

VladaP píše:Ono je jednoduchý teď něco řikat... Kdo to nezažil (jako já :)) tak to asi odhadnout nemůže. Ale většinou to je buď o první ráně/kopu nebo o tom že si věříte a uděláte na někoho takový divadlo že si to rozmyslí, jako to (prej :)) udělal jeden kámoš. Šla na něj partička cikánů s nožema, on vzal nůžky zařval na ně "Poďte svině! bodnu vás hajzlové" a rozmyleli si to :lol: Takže ono věřit si se asi vyplatí a zaútočit taky... Takže pomáhejme pomáhejme :Di/quote]


Omg ty si lama byli to skini :)
Jinak zajimave postrehy panove :) predator se mi libi :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků