Vaše rekordy..

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod strny88 24. 10. 2006 11:48

Muj rekord 12 piv, Jinak před měsícem ve španělsku: 3x tequila, hned na to 5x vodka, pul hodiny pauza a pak 7x tequila. Všechno velký panáky. Důsledek=zabloudilsem:D vyspal se na pláži, a v 6ráno sem došel na pokoj. V 10ráno byl odjezd zpět do čr, celou cestu autobusem jsem problul,(Andoora,Monako, a ještě taky ve francii) od té doby nechlastám!!!!!
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 29. 10. 2006 10:03

6 piv, asi čtvrt litru nějakýho tlamolepu a 2 panáky vodky... Sice nic moc, ale bylo mi 9 let. :twisted:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 29. 10. 2006 12:04

Muj rekord je asi 8 piv, trosku vina a na to jeden mohutnej sluk z doutniku... a druhej den rano pro vysvedceni (prvak na stredni) :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 10. 2006 16:32

svuj rekord si nepamatuju... akurat vim že kdysi dávno sem od rána do večera na jedné chatě vypil tak 20 pivek, sme tam měli 2 bečky na vikend v málo lidech, takže se to muselo vypit, ale stejnak v jedné ještě zbylo tak 20 pivek tak si to kamoš vzal domů a pěkně pokaloval... tehdy nam bylo tak 16
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 11. 2006 21:44

koukam, to ja jsem nic... pul litru vodky mi stacilo abych vohodil celou chatku kde jsem bydlel (skolni vylet) a potom co do pivek tak 7 a po tom jsem nechodil (to ale nechapu prtooze jednou jsem si jich dal jen 6 a 2 panacky zeleny a jenom jednou jsem spadl na zem... )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 25. 2. 2007 18:51

láhev vodky, láhev čer. vína, a lhvinku sektu no a už to nikdy neudělám
vaclavbarak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 2. 2007 19:27

suk píše:koukam, to ja jsem nic... pul litru vodky mi stacilo abych vohodil celou chatku kde jsem bydlel (skolni vylet) a potom co do pivek tak 7 a po tom jsem nechodil...

Prej ohodil celou chatu... :mrgreen: :mrgreen: no jooo, školní výlety bývají drsné

Tak sem se já ještě nezkalil že bych pak nemohl chodit nebo o sobě něvěděl... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.paulie 25. 2. 2007 19:34

Jednou se mi povedlo vypít přes litr kořalky a potom chodit rovně :-)

Na silvestra sem za hodinnu vypil 0,7 l skotský
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 25. 2. 2007 20:36

nedávno jsem vypil 10 meruňek dva fernety, jednoho ruma, 2dc červeného vína, jedno pivo a ještě nějaký absinth rovnou z flašky.. nevbím kolik ho mohlo být, ale prý ne málo..

jsme tenhle seznam skládal dohromady asi 3 týdny, protože si mamatuju jenom meruňky, protože sjem si je druhý den platil..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Freebitch 26. 2. 2007 11:07

V 9.na sk.vylete 5 pivek pul flasky vodky,3 panaky slivovice a 4krat divne ubalena cigareta :hm :lol:
Nokia 6288 + Nokia 6300
Freebitch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PachezZ 26. 2. 2007 12:30

Tenhle vikend bych asi svuj rekord trhnul - kdybych nejak zvlad spocitat co se vypilo :))
proste sem v patek vecer odesel a prisel v nedeli rano :)
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal1111 8. 3. 2007 00:48

ja si vacsinou uz nepamatam co a kolko som toho vypil.ale vzdy som zacinal s pivom.
Raz sme dokonca u kamaratky pili lekarsky lieh 95% pretoze nam nemala co naliat a jej otec bol doktor.nastastie nebol doma.
michal1111
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rockstar 19. 3. 2007 10:14

Mno tak muj rekord byl 7 panaku absintha, 2 piva, 5 vodek a 4 teuqily:) Mno a pak jsem rekordne blil a mel krasny rano na ktery se nezapomina.
rockstar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 3. 2007 14:08

rockstar píše:Mno tak muj rekord byl 7 panaku absintha, 2 piva, 5 vodek a 4 teuqily:) Mno a pak jsem rekordne blil a mel krasny rano na ktery se nezapomina.

ještě abys litoval kolik peněz si najednou, možná na několikrát vyblul... :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 19. 3. 2007 15:16

mno takze moj osobny rekord je zatial 4.5 l Vodky

- svadba - chlastat sa zacalo presne od 17:00 do 05:00 :twisted:

- a zaujimave je ze mi na druhy den nebolo zle... 8)
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků