Parapsychologie-lucidní sny, astrální cestování, telekineze

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod milan.smart 21. 10. 2006 19:29

Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Rád bych něco zkusil, ale nevím jak do toho.. poradíte někdo?
Milan
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 21. 10. 2006 20:33

Da se o tom najit neco na netu, ale ja bych rad slisel nazory od lidi tady na foru..
Nekdo si muze myslet ze to jsou nesmysly, ale ja bych tomu docela veril.
Lidskej mozek pty pracuje jen zhruba na 6% naučit se ho využivat vic by mělo svoje výhody.
Telekineze - moznost hybat vecmi pomoci mysli
Lucidni sny - sny ve kterych vite ze jste ve snu a muzete si delat co chcete (to uz sem i asi 2x stalo takze to je urcite mozne)
Astralni cestovani - to je slozitejsi.. teoreticky jde o to ze opustite svoje fyzicke telo a muzete se libovolne pohybovat kde chcete a vidite co se tam deje..
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 21. 10. 2006 20:34

milan.smart: Proč tomu nevěřit, sou i horší věci ve který lidi věřej...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 10. 2006 20:35

milan.smart píše:Lucidni sny - sny ve kterych vite ze jste ve snu a muzete si delat co chcete (to uz sem i asi 2x stalo takze to je urcite mozne)
jenom 2x? ja myslel ze je to bezna vec. hlavne v nedeli po ranu (v sobotu nee, to se po patku cejtim na umreni), kdyz se probudis, ale nechce se ti vstat a zas usnes, se mi to deje bezne. A fakt super : )
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 21. 10. 2006 20:40

jj, ty sny mě taky... ;)

prostě si vymyslím, co se mi má zdát :D ;) to je v klidu ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 21. 10. 2006 20:57

jannnn píše:
milan.smart píše:Lucidni sny - sny ve kterych vite ze jste ve snu a muzete si delat co chcete (to uz sem i asi 2x stalo takze to je urcite mozne)
jenom 2x? ja myslel ze je to bezna vec. hlavne v nedeli po ranu (v sobotu nee, to se po patku cejtim na umreni), kdyz se probudis, ale nechce se ti vstat a zas usnes, se mi to deje bezne. A fakt super : )

To se máš :) mě se skoro vubec nezdaj sny :( respektive si je nepamatuju.. stve me to.. nevite nekdo nahodou jak to udelat aby se mi nejaky sny zdaly? nebo jak navodit ty lucidni sny?
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 10. 2006 21:01

milan.smart píše:
jannnn píše:
milan.smart píše:Lucidni sny - sny ve kterych vite ze jste ve snu a muzete si delat co chcete (to uz sem i asi 2x stalo takze to je urcite mozne)
jenom 2x? ja myslel ze je to bezna vec. hlavne v nedeli po ranu (v sobotu nee, to se po patku cejtim na umreni), kdyz se probudis, ale nechce se ti vstat a zas usnes, se mi to deje bezne. A fakt super : )

To se máš :) mě se skoro vubec nezdaj sny :( respektive si je nepamatuju.. stve me to.. nevite nekdo nahodou jak to udelat aby se mi nejaky sny zdaly? nebo jak navodit ty lucidni sny?n/quote]
no me se sny jako takovy tako moc nezdaj. dalo by se rict, ze je to spis vyjimka, kdyz se mi neco zda )(nebo spis kdyz si to pamatuju).
Ty jak sem psal, mam vzdy jen rano kdyz se probudim, zustanu lezet a "usnu". Pak nasleduje jakysi polosen, kde si muzu delat co chci, muzu se z nej kdykoli probudit, vnimam ze je to jen sen, ale ne nijak vyrazne, takze se me zda super to co se tam deje.

Jak to navodit nevim, asi je to dost individualni. Kazdopadne muzes zkusit to co "zabira" u mne.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 21. 10. 2006 21:05

milan.smart píše:...
Lucidni sny - sny ve kterych vite ze jste ve snu a muzete si delat co chcete (to uz sem i asi 2x stalo takze to je urcite mozne)
...


jsem myslel ze to je normalni? ja defakto muzu menit deni v kazdem svem snu, napr. klasika nekde padate a je to nekonecne, no tak si "preju" nejakou letajici motorku, nebo nejaci smejdi se na vas sapou, takze rotacni kulomet to jisti :) myslim to vazne, samozrejmne kdyz jsou sny prijemne tak to necham "bezet" , takto se vzdycky probudim vysmatej :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 21. 10. 2006 21:21

Hmm bohuzel asi to normalni neni.. me se takovy sen zdal jen parkrat :(

To se mi jednou zdalo jak se mi ozbil mobil.. byl sem nastvanej, ale pak si rikam: ne je to blbost.. tohle musi byt sen.. koukejte jak tady skocim z te skaly.. a pak si rikam proc bych to ale delal kdyz musu udelat i neco jinyho a sel jsem hledat nejaky holky..

Ale takovejhle sen byl u me fakt jen ojedinelej

Ono vubec "sen" je takova zvlastni vec.. vite nekdo o snech neco vic?
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 22. 10. 2006 08:07

Tak lucidní sny mám poměrně hojně a vždycky si to řádně užiju. Tyhle věci mě docela zajímají, tak doufam, že se v tomhle topicu dozvím i něco nového.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 22. 10. 2006 08:08

taky nemívám takhle ovládnutelný sny....

btw mozek použíívá jen 6% - hah. je v tom ještě jeden zádrhel -
veškerý tvorstvo na planetě který když nepoužívá nějakou část těla, tak se mu zakrní. nám ale mozek furt roste! i přes použitelnejch 6%!!!
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JSzu 27. 7. 2010 03:30

Rad bych ozivil toto tema...

Takze, chci se zeptat, vyvolavate si lucidni sny nekdo vedome (schvalne)?
Zajimalo by me totiz, jak na to, zni to docela zajimave...
JSzu
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 7. 2010 06:05

Hehe JaSzu, tak to jsi zasek krumpáček hodně hluboko,...hraj hodně RPGéčka a uvidíš?!Můžem někdy pokecat. Tulák po Hvězdách Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JSzu 27. 7. 2010 08:53

No, abych pravdu rek, RPGcka nehraju vubec, ale nejsem si jisty, jestli jsem te pochopil.
JSzu
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 27. 7. 2010 10:41

ne, ale když mi řekneš, jak na to, možná to zkusím :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků