Máte zkušenosti s absintem?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Narcissus 16. 10. 2006 12:04

Poslední dobou zjišťuju, že jediný alkohol, co mi jakžtakž chutná, je absint. Zatím jsem ale neměl ten "pravý" absint s tou správnou přísadou ve správném množství, i když se na něj v nejbližší době chystám. Máte nějaké zkušenosti s jeho účinky? Myslím tedy ten s min. 35mg/l thujonu (ideálně tento :) ).
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 10. 2006 12:06

ano, zkušenost mám. Byl to první alkohol, kterým jsem se v životě ztřískala .. Od té doby jsem ho neměla.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 16. 10. 2006 13:37

No tak TAKOVY absint jsem jeste urcite nemel :wink: ale jinak parkrat jo. Tak - neni to nejhorsi :mrgreen: Je pravda, ze dokaze s clovekem pekne zamavat.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 16. 10. 2006 14:44

mel jsme asi jen ten "obycejny"...po 6ti panacich (+ jeste dalsi chlast, ale ten absint to dodelal) jsem z(?s?)travil noc v koupelne. Ale jinak super a rad si tak dva kousky nekdy v hospe dam.. :)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 16. 10. 2006 16:00

jojo, parkrat jsem pridel do krizku s timhle previtem. prevazne za svych mladych let. pili jsme to kdyz jsme se chteli rychle opit. pak uz byl jen lih :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 10. 2006 16:08

Taky mám zkušenosti. Na výletě v Praze se z jedné flašky zprasilo víc lidí. Teď už ho moc nepiju, piju něco ještě silnějšího :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 16. 10. 2006 17:50

Absinth je pekny svinstvo, jednou jsme si ho davali na nejaky akci, nechali si ho ve frtanovi zapalalit a kamos si tim popalil ksicht :-)) No a me po nem bylo blbe, takze uz to nemuzu ani cejtit ...
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 16. 10. 2006 18:01

Peshi píše:nechali si ho ve frtanovi zapalalit a kamos si tim popalil ksicht :-))
hh, no to se taky musi umet zejo :D to se nepije kdyz to hori (ten vlastni absinth ani horet nema :))
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 16. 10. 2006 18:27

jannnn píše:hh, no to se taky musi umet zejo :D to se nepije kdyz to hori (ten vlastni absinth ani horet nema :))


my jsme mu to taky rikali :-))
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 16. 10. 2006 19:54

Volna citace z jednoho rozlucaku kdesi na stredni:

"Ja jsem na absinth zvykla, nasi to maji doma...."

O pet minut pozdeji:
"..................."
:mrgreen:

Taky jsem si tehda dal a od ty doby radsi nejak ne-e :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 16. 10. 2006 21:46

No mě šlo spíš o účinky thujonu než o účinek těch 70% - s těma mám zkušenost taky :). Vím, jak se kdysi chovali umělci a podobní po požití absinthu, ale ten tehdejší byl někde jinde. Co nějaké halucinace, agresivnější stavy nebezpečné i pro člověka samotného apod.?
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 19. 11. 2006 17:35

Já to měl včera poprvý, nevim jakej druh, ale docela síla, sem myslel že chcípnu :D ...
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 19. 11. 2006 17:53

Absinth? Mno jasně, mňam Mňam. Ale chce to zapálit a pít s cukrem...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 19. 11. 2006 18:58

Zrovna včera sem pár panáku měl + takový ty blbosti jako absint na lžičku, cukr a zapálit :)
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 11. 2006 20:47

pokud si dobře pamatuju tak absinth sem ještě neokoštoval.. :-(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků