Co vám Pauza vzala a co naopak dala?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 28. 9. 2006 19:56

:tleskani díky za to,že to tady funguje.Přínosy a případné ztráty si každý určuje sám,je to věc subjektivního přístupu.Kdo nechce,ať sem nechodí,jeho chyba. :lol:
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 9. 10. 2006 15:49

trochu casu // jestli je pravda ze smich prodluzuje zivot, tak se doziju o par let :lol:
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 10. 2006 16:45

Nic. Je to jenom diskuzni server a ja to tak beru, samozrejme jinak to bude u expertu, kteri tu jsou prilepeni cely dny...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 9. 10. 2006 17:11

Hot_Spot: Já samozřejmě nechci být rejpavej... Ty sice nejsi expert, ale 9. místo taky není špatné ;-) A to v tom nejsou započítány nepočítané sekce 8-)

Obrázek
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 10. 2006 17:57

kodl: Travim tady cca. hodinu denne, na poctu prispevku nezalezi... Ty zas bodujes na jinym foru :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 9. 10. 2006 17:59

nejde o kvantitu,ale kvalitu ze :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 9. 10. 2006 19:04

hot: Spise jsem cekal, ze dodas, kdo je dvanactej. :-) ja nedokazu tipnout kolik travim tady a na v31 casu. vzhledem k memu studiu drepim u complu XX hod denne. neco delam a obcas nacihnu na fora...

Christian: Asi tak. Uz nejak vybiram na co mi stoji za to vubec odpovidat :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 10. 10. 2006 12:36

Hups, jsem nějak pozadu.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 11. 10. 2006 12:07

no hlavne mi dala celou radu pratel, se kteryma muzu chodit na pivo atd. no a vzala mi hlavne spoustu casu. kdyz by se to secetlo, tak jsem tady prosedel peknejch par mesicu.

btw: no jak tak koukam do toho seznamu uzivatelu, tak jsem taky nejak poklesnul. kde jsou ty casy kdyz jsem byl v topten :mrgreen: pres zimu bude vic casu, tak se do toho zase opru.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 11. 10. 2006 19:13

a moderátoři tě odměněj :lol:
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 14. 10. 2006 20:03

Forum mi vzalo nepredstavitelne casu, ktery nebyl ocenen, a stalo me kotel nervu. Dalo mi zkusenosti a hrstku pratel.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tukatkat 9. 12. 2007 13:09

Vzala? Pauza mi nevzala asi nic... A dala? Mnooo to všichni víte až moc dobře :mrgreen:
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 12. 8. 2008 13:16

Vzala mi slobodu a päť rokov života a naopak dala mi trpezlivosť a prehľad o živote okolo nás.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 13. 8. 2008 19:11

Nedala mi nic, já jsem si sám vzal co jsem chtěl. Vzít mi taky nic nevzala, sám jsem ji daroval ze studnice své moudrosti :D :D :mrgreen:
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 13. 8. 2008 20:35

zamis píše:no hlavne mi dala celou radu pratel, se kteryma muzu chodit na pivo atd.


Já nevím, já jsem nikdy netoužil po tom se setkávat s lidma z různých for. Já tady chodím hlavně když mám takové dlouhé nudné opuštené večery. Momentálně s přítelkyní ještě nežiju a tak to mám jako takovou emocionální náhradu. Když nejsem s přítelkyní a nemám akce s kamarády, tak jsem večer na forech. Je to docela naplňující. Lepší než čučet na tv ;-]

Ale i když netoužím poznat lidi z fora, je paradox, že přítelkyni jsem poznal přes net :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků