Vesmírní lidé

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Maruška 2. 10. 2006 17:02

Pade píše:Pozreli ste si? http://www.vesmirni-lide.cz/knihy/inter ... net.htm#15.
hm, uplna parvda, vsetko co pisu o tomto... Necháte si implantovat do tela ten čip s čislom 666 ?? /quote]


:) Však, pro ještírky všechno. To jou moji nejlepčí kamarádi. :roll:
Maruška
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 2. 10. 2006 17:07

Cislo 666 vnimam s naprosto stejnou lhostejnosti jako napr. cisla 578, 7.598 nebo 1.478.542.457 :-) Cip - pokud by byla zaruka nezneuzitelnosti bych si klidne nechal implementovat. Dat si zbozi v obchode do batohu klidne odejit z obchodu a zaplatit pouhym projitim dverma se mi zamlouva.

Pan Ivo A. Benda je bud dusevne chory, nebo vyborny bysnysmen...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jephy 8. 10. 2006 20:28

Rád bych vaší pozornost obrátil na problematiku Vesmírné drůbeže: http://www.vesmirna-drubez.cz/
:lol:
Jephy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 13. 2. 2007 18:23

Já se na tu čipovou totalitu docela těším, pokud bude dosáhne USA globální domince a bude to pod její taktovkou, tak proč ne.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 13. 2. 2007 18:50

hele a co kdybych si vzal jednoho ještěříka v rámci záchrany planety domů, kdysi jsem měl ještěrku a ta mi chcípla a tenhle by asi dopadl úplně stejně :D

case: no abys pak nešel třeba k doktorovi a ten tě neposlal na veterinu s tim, že máš psí čip, přeci jenom omyl se může stát :D :D
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 13. 2. 2007 18:52

Jephy píše:Rád bych vaší pozornost obrátil na problematiku Vesmírné drůbeže:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 13. 2. 2007 18:59

kosch: Mě to, drahý kocoure, vůbec netrápí, ty z toho možná máš nervy, ne však já. Prostě by mi dali čip jiný, no. Vždyť to je židovský nápad, ti určitě budou myslet na všechno. Je to přece New World Order a ten se přece nemůže zhroutit na podobné blbině.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ParizaK 15. 2. 2007 02:27

Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=OTPk_CMB1j4
Enjoy :D
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Osiris 2. 3. 2007 01:18

Tak abych ukázal na směšnost celé téhle pseudo-sekty, protože je spousta neuvěřitelný lidí, co se chytne takový blbiny, udělal jsme takovej blogik, kde zábavnou formou narážím na jejich fakta. Takže když budete mít chuť, občas se mrkněte.

http://lojzane.sblog.cz/
Acer TravelMate 4502lmi
One Touch Club>N5110:C35i>M50>T630
Osiris
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 8. 4. 2008 10:42

hm, pan Benda je na mém seznamu podivínů, ale nemohu mu upřít poděkování za zveřejnění - i když nejspíš na hraně zákona - Hovorů s Bohem, nebo spíš, až na jednu knihu, kompletního díla Neala Donalda Walsche. Za to mu děkuji, ale jinak ho asi zklamu - Vesmírní lidé jsou mi k smíchu ;)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 8. 4. 2008 11:37

Case píše:Já se na tu čipovou totalitu docela těším, pokud bude dosáhne USA globální domince a bude to pod její taktovkou, tak proč ne.


Tak to doufam je pouze zert, a podle me dost hloupej.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pali222 9. 10. 2008 23:50

Ahoj lidicky,
Urcite jste si nekdy polozili otazku, jaky je muj smysl zivota ?
A jak jste si odpovedeli ?
Penize? Kariera ? To vse je jen docasne, to vse prejde a omrzi, to nenaplni Vase srdce, vase vnitrni nutkani, vase touhy...
Dovolte abych se vyjadril, smysl zivota je vseobjimajici a nekonecna sila - LASKA, kterou jsme vsichni schopni, pokud nedavame prednost zlobe a nervum, strachu a nasili.
Vvolit lasku znamena tedy volit si stastny smysluplnny zivot, ktery ma cenu.

Riddte se svym srdickem, svedomim, nemyslete jen na sebe, ale i na sve blizne kolem sebe, nebot vsichni jsme v lasce a jejim svetle jedno.
A vsichni jsme jedno i ve vesmiru, LASKA nekonci a nezacina na teto planete. Vesmir je plny zivota !

vice na ... WWW.ANDELE-SVETLA.CZ
Pali222
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PinkPunkeR 10. 10. 2008 09:44

nebo se řiď IQ, to je taky fajn ;-]
ale pro podobné týpky exituje výborná stránka
Kód: Vybrat vše
http://www.vesmirna-drubez.cz/
PinkPunkeR
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 10. 10. 2008 10:39

Mně se líbí, jak se tito lidé domnívají, že všichni ostatní, kteří nevěří ve vesmírné lidi, považují peníze a kariéru za smysl života :-)
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 10. 10. 2008 16:40

Já jsem měl kdysi nějaký leták od Aštara Šerana a tam psali, že má rád televizní pohádky o krtečkovi. Nic víc pozoruhodného si už nepamatuju :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků