Jaká je vaše profese (co nejstručněji pls)?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 9. 2006 10:51

mOus3fr0mh0us3: prosím o reakci.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 30. 9. 2006 09:25

iwigirl: Muj kamarad tam pracuje jako manazer, takze asi tak : ))
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 30. 9. 2006 15:01

a pointa?
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 30. 9. 2006 15:32

Pointa ceho ? Ptala ses, jak tam muzu pracovat bez odpovidajiciho papiru z nejakyho ustavu, odpoved jsem ti napsal.
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lobcob 30. 9. 2006 21:59

MECHANIK ELEKTRONIK PRO AUTOMATIZAČNÍ ZAŘÍZENÍ
DĚLÁM ODSLUHU VELÍNU MALTOVÝCH SMĚSÍ
ÚPLNĚ NĚCO JINÉHO :idea:
lobcob
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 1. 10. 2006 20:57

Operátor v call centru. :nenapadne
Zdeněk L.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 2. 10. 2006 12:03

Servisní technik CN a CNC strojů
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 15. 10. 2006 00:05

mOus3fr0mh0us3 píše:Pointa ceho ? Ptala ses, jak tam muzu pracovat bez odpovidajiciho papiru z nejakyho ustavu, odpoved jsem ti napsal.


jj..to je asi hodně dobrej známej, když na tu pozici dostal 18letýho teenagera...
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivka.3 15. 10. 2006 07:43

chci být letuška moc se snažm snad mi to vyjde
ivka.3
Čtenář

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 15. 10. 2006 14:30

iwigirl: Je videt, ze mas zkusenosti jenom se studiem ; ) V pracovnim zivote ti bude nejaka teorie na ho.vno. Jsi proste dalsi z rady "ambicioznich" studentu VS, kteri si mysli, ze jim patri svet a ze pred nima kazdej padne na pr.del, kdyz vylezou ze skoly s cerstvym titulem : ) Vetsinou zkrotnou, potom co je v 9ti firmach poslou do riti a az v desate jsou ochotni je zamestnat za nejakych mizernych 10-13 tis. mesicne : ) Pokud je clovek schopnej a mysli mu to, tak si dokaze dobre zaridit zivot i bez nejake skoly. Prikladu mam kolem sebe dost.

EDIT: To jsem samozrejme myslel obrazne, treba doktor odpovidajici vzdelavani mit musi, ale takovy manazer, obchodni zastupce, programator... atd. atd. se obejde i bez nej.
Naposledy upravil mOus3fr0mh0us3 dne 15. 10. 2006 14:37, celkově upraveno 1
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 15. 10. 2006 14:35

mOus3fr0mh0us3 píše:iwigirl: Je videt, ze mas zkusenosti jenom se studiem ; ) V pracovnim zivote ti bude nejaka teorie na ho.vno. Jsi proste dalsi z rady "ambicioznich" studentu VS, kteri si mysli, ze jim patri svet a ze pred nima kazdej padne na pr.del, kdyz vylezou ze skoly s cerstvym titulem : ) Vetsinou zkrotnou, potom co je v 9ti firmach poslou do riti a az v desate jsou ochotni je zamestnat za nejakych mizernych 10-13 tis. mesicne : ) Pokud je clovek schopnej a mysli mu to, tak si dokaze dobre zaridit zivot i bez nejake skoly. Prikladu mam kolem sebe dost.


vybral sis dost špatnýho člověka na svoji přednášku. Už 3 roky chodím do práce a vím, jak se pohybují platy čestrvých absolventů. Nicméně mi není moc jasné, co to má společného s tím, že tu tvrdíš, že v 18 letech zastáváš již zmíněný post.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 15. 10. 2006 14:46

Už 3 roky chodím do práce a vím, jak se pohybují platy čestrvých absolventů.l/quote]
To ja zhruba taky, jeden muj znamy, po okonceni studia na MU (pravnicka fakulta), byl na pohovoru u jedne PRAZSKE docela renomovane advokatni kancelare (nebo jak se tomu nadava, pravnik nejsem) a vis kolik mu nabidli ? 13800 kc/mes. a jeste k tomu hrubyho : )) Kdybych makal nekde na stavbe, tak si vydelam vic : ) Jasne, po nejakych deseti letech praxe a zivoreni by mel asi vyssi plat, ale i tak bych se na to mohl vy.****.
Nicméně mi není moc jasné, co to má společného s tím, že tu tvrdíš, že v 18 letech zastáváš již zmíněný post.
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 10. 2006 14:53

iwigirl: nemám-jsem v přípravné fázi(PRF UK)-toto máš v profilu. Tak co máš za práci? Internetovou poradnu, jak píše mouse? :lol:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 15. 10. 2006 15:02

seterwohipikule: ted jsi teda prestrelil, zahnat vazenou pani administratorku do kouta, to se proste nedela :D Do hodiny mame BAN : ))
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 10. 2006 15:05

mouse: Sakra :lol:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků