Padělky zboží-váš názor?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fales 13. 2. 2006 08:53

Stejne jako kodl... :twisted:
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 2. 2006 13:03

Když vidím u Vietnamce tričko za stovku, co mi přitom padne do oka, tak ho koupím. Většinou mi vydrží dlouho. Ale i kdyby mělo vydržet jen tři měsíce, není problém si koupit další tričko za stovku. Zda je na tom padělané logo světové značky či nikoliv, mi netrhá žíly. Boty vybírám rozhodně pečlivěji, ale pokud jde o běžné svršky, nelámu si s tím hlavu.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 2. 2006 14:41

Je pravda, ze nektery tricka maji sportovni i jine znacky trosku drazsi, ale pokud je treba ze specialniho materialu, tak ani tech 800-900 co treba stoji neni spatny...ale standartni bavlnene bych za vic jak 700 nekoupil...
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cache 13. 2. 2006 20:39

S-Tony: len ta doplnim - pre zancky vyrabaju s tvrdou vystupnou kontrolou (prejde tak 70% produkcie) a na trhoch sa predava 100% + tych 30% co nepreslo..
Ale mne osobne to problem nerobi, bezne nakupujem lacne v hypacoch a cinskych obchodoch.. Mne zase pripada ako nezmysel dat za tenisky napr. 3000 korun..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 18. 9. 2006 18:33

U drahych znacek jako treba Armani nebo Versace vubec nejde o nejaky pomer cena/vykon jako treba u Adidasu nebo Nike (coz jsou IMHO levne znacky), tam jde proste o styl a hlavne DESIGN : ) Vemte si treba saty od Versaceho, stoji cca 150 tisic, ale je na ne potreba cca 160 hodin rucni prace, tech 160 hodin vynasobte naklady na jednu hodinu prace v Italii a dojde vam, ze ta cena je primerena ; ) Jinak ja nesnasim, kdyz si nekdo kupuje padelky znacek jako treba Diesel, D&G nebo treba Replay atp., takovej clovek akorat dava najevo, ze nema prachy, ale chce, aby si o nem ostatni mysleli opak...
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod crashpc 18. 9. 2006 18:39

padělek občas koupim ale z 99% to neni oblečení, šperky a elektronika, většinou ani ne další osobní věci, sportovní potřeby, a jídlo. koupim si (obrazně řečeno) třeba padělanou propisku, i když dnes už taky ne, ale třeba padělanou rohožku do auta :lol:
ostatní věci z miliónu důvodu ne. jde předevšim o kvalitu, na který si u origoš výrobku zaplatim dvojnásob, ale ta kvalita tam je, a já vim že když si koupim žvejky od winterfresh, že ta guma neni radioaktivní a já budu dál žít... to samý auto, věci kterejch se běžně dotýkám nebo žeru, a tak podobně...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 9. 2006 19:07

O značky mi tolik ani nejde, boty vybírám pečlivě, ale je fakt, že z triček tam když to tak řeknu hodně značek je. Zejména Adidas a Nike( strejček s tetou dávaj vždycky k svátku s narozkám nějaký takový triko)... Ale na druhou stranu někerý věci od sk8 značek sou fakt pěkný a myslim si že když člověk chce dobře vypadat tak za ně ty prachy dá.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dushanski 18. 9. 2006 22:32

to je těžký, viděl jsem už spoustu značkovýho šuntu, ale kvalitní padělek ještě ne; ale je pravdou, že na tržiště nechodím, nesnáším nákupy čehokoliv a tak je pro mne schůdnější říct personálu co rámcově chci a on to vybere a donese; těžko se na tom budu dohadovat s vietnamcem. Vybírám ale podle materiálu a zpracování a ne podle značky, obleču to, a okamžitě cítím, jestli je to příjemné a z příjemnýho materiálu nebo aušus; každopádně si myslím, že třeba rifle z tržiště člověk pozná na první dotyk a je úplně jedno, jakou mají nášivku...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 19. 9. 2006 17:09

s riflema mas taky pravdu...pokud vemu nejaky levnejsi a treba Funstorm, tak pri doteku je pomerne rozdil...ovsem zalezi samozrejme pripad od pripadu
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod OS 19. 9. 2006 21:46

A kde vlastně kupujete ty padělky? Já je u Vietnamců neviděl, žádný Adidos nebo Nake. Prostě normální anonymní oblečení.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Najja 2. 10. 2007 06:15

Falešné oblečení - to je klasika :)
Naši Vitnamci prodávají buď - neznámé výrobky, nebo žádné :mrgreen: ... Zatím jsem u nich nekoupila žadné Adidas, Nike,... Ani Atidas, Atdidas, Nikee, Niike,... :mrgreen: ... Ale všobecně padělky - musím uznat, že některé jsou docela kvalitní (rozumějte dobře padělané :lol: ), ale každopádně myslím, že vietnamské padělky je taková "lite" verze těch drahých hadrů - bohatí si koupí Nike, my střední vrstvy VietNike a nejchudší jenom Viet :mrgreen: ... Padělky tudíž neodsuzuju, ale chápu společnosti, které na to strádají... V dnešní době ale podle mě každý pozná, že Nike boty za 300 jsou padělky... Kdo nebude mít na originál, koupí si padělky, nebo nic. Kdo bude mít na originál, koupí si spíše originál... Tudíž společnosti jako Adidas a Nike na tom už ani tak nestrádají. Ale kde bereme tu jistotu, že boty za 5000 nejsou taky padělky? Protože mají logo Adidas se čtyřmi proužky? :lol: ...

OS
Asi taky jako já bydlíš na vesnici, kde ty padělky Vitnamci neumí :lol:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 2. 10. 2007 06:29

To od pohledu nejde poznat, zda je to padelek, nebo ne. Krome teda odlisne napsane znacky, ale pokud tento napis nevidim (ne ze bych to stejne poznala, kdyz jinou znacku nez nike a adidas ani neznam) tak nemam sanci poznat, zda je to original za 3000 nebo padelek za 300
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 2. 10. 2007 09:34

OS: oni si to asi taky nebudou vystavovat žejo... přece si na stánek nedají ceduli !PADĚLKY ZNAČEK NIKE A PUMA ZDE! :lol: :lol: ale jednou v holešovicích sme jeli s kámošem do armyshopu a nějakej hočimin tam na nás vyběhl a zatáhl nás dozadu za stánek a nabízel nám tam kalhoty replay asi za 600,- ale říkám vám že na první pohled k nerozeznání, tak sme ho slušně poslali do pr*ele a šli sme dál :D
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 2. 10. 2007 10:30

já to teda nesnáším a nekupuju. je mi za ně trapně, jenom když něco takovýho vidím, a navíc pak ještě, když to někdo nosí..jo, su snob, ale mám ráda kvalitu - padělky vypadají mnohem hůř a každej to pozná pak
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukecz 2. 10. 2007 11:37

aquarkko: Ty originály a padělky šijí stejné stroje, takže si moc nevybereš :mrgreen: :mrgreen: Opravdová kvalita je dneska snad jenom ručně šitý svetr z ovčí vlny od babičky z hor :wink: Ostatní se liší jenom výstupní kontrolou :) :) :) lehká nadsázka já vím
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků