Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 9. 2006 09:32

Original bude lepší avšak jelikož skoro neumím anglicky tak ne pro mě.
Titulky by byly dobré.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 4. 9. 2006 15:06

Pilot neni nic moc, az na ten efektni prolog s Jackem je to "tajemno" podany dost naivne... Jeste k tomu me dorazil ten preklad, polovinu vtipku zkazili a premena songu "You All Everybody" na "Poznas nepoznane" uz je vetsi zahada nez ten ledni medved...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 5. 9. 2006 14:51

hot_spot: To byl vrchol drzosti...
C.I.S.I.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rose Red 16. 9. 2006 15:18

To tedy jo,já už jsem si stáhnul celou sérii z internetu a nyní mohou usoudit,že je to jeden z nejlepších seriálů.Jinak ten záhadný vraždící kouř se objeví ve více epizodách.Ale jelikož to někteří neviděli,tak nebudu spoilerovat.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 17. 9. 2006 19:18

Ze by po 8mi letech prvni serial, kterej bych sledoval ?: )) Nevite, kde by se dal stahnout prvni dil ?
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rose Red 17. 9. 2006 21:31

Nedalo mi to abych se nepodíval ještě jednou na 18.díl po názvem "Čísla ". Všiml jsem si,že scénaristi udělali peknej kix v této epizodě.Zřejmě jim nic neříkají zákony fyziky. Tak třeba jak šel Hurley,Charlie,Sayid,Jack do džungle najít tu francouzsku a uviděli tam most, jak jej vyrobil ten jejich tým.
No a mne právě neleze do hlavy,jaktože,se ten most nezřítil,neprolomil pod velkou tíhou jakým je samotný Hurley,který musí snad vážit 160 kg.? A je zajímavé,že za ním šel Charlie, a hned se to začlo pod ním prolamovat. Divné,že ?
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 17. 9. 2006 21:35

Rose Red píše:No a mne právě neleze do hlavy,jaktože,se ten most nezřítil,neprolomil pod velkou tíhou jakým je samotný Hurley,který musí snad vážit 160 kg.? A je zajímavé,že za ním šel Charlie, a hned se to začlo pod ním prolamovat. Divné,že ?l/quote]

a co když se to pod Hurlym nakřáplo a Charlieho už to nevydrželo
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 9. 2006 14:03

Rose Red: Takovy kraviny bych vubec neresil, v realu narazis i na nevypocitatelnejsi fyzicky reakce... Mne spis zarazi nektere HODNE naivni okamziky, jakym byl treba v jednom dile porod...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 9. 2006 14:04

Heleeeee. Někerý sou ve sledování teprve u druhýho dílu :D ....

Ale kdyžtak mi můžete říct co je ta "obluda" kerá hejbe s těma stromama a zabila pilota... Dík..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 9. 2006 14:06

vizitix: Hm, i u nas ve tride se zajimaj jenom o tohle, po par dilech zjistis ze je to komplikovanejsi ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 9. 2006 18:10

A neřekneš?? :)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 18. 9. 2006 19:19

neřikej, já to vědet nechci
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 18. 9. 2006 20:18

Rose Red píše:Nedalo mi to abych se nepodíval ještě jednou na 18.díl po názvem "Čísla ". Všiml jsem si,že scénaristi udělali peknej kix v této epizodě.Zřejmě jim nic neříkají zákony fyziky. Tak třeba jak šel Hurley,Charlie,Sayid,Jack do džungle najít tu francouzsku a uviděli tam most, jak jej vyrobil ten jejich tým.
No a mne právě neleze do hlavy,jaktože,se ten most nezřítil,neprolomil pod velkou tíhou jakým je samotný Hurley,který musí snad vážit 160 kg.? A je zajímavé,že za ním šel Charlie, a hned se to začlo pod ním prolamovat. Divné,že ?s/quote]


A nevsiml sis, ze Hurley ma ve vsem stesti a vsichni kolem neho smulu? Ten dil taky o tom pojednaval :wink:
C.I.S.I.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 9. 2006 09:06

mOus3fr0mh0us3 píše:Ze by po 8mi letech prvni serial, kterej bych sledoval ?: )) Nevite, kde by se dal stahnout prvni dil ?
torrenty..jestli chces mam nekde link na jeden z kteryho mi to ficelo pekne rychle (na torrenty)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 9. 2006 14:29

Po peti promo videich mam dost rozporuplny pocity... mam silnej dojem ze to zbabraj, uz jenom uvolnovani spoileru typu "Kate do sestyho dilu nekoho polibi", "Kate si do patyho dilu vybere chlapa" atd. mluvi za vse...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků