etika při balení

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod dushanski 9. 9. 2006 20:59

přemýšlet inteligentně a odhadnout následky svého konání jsou dvě různé věci, tu druhou totiž řídí zkušenost, kterou ona ještě nemá; kolik inteligentních lidí se vlastní vinou zabije v autě, protože neodhadnou, co se může stát, když udělají to nebo ono...věř mi, že za pár let se budeš dívat na stejnou věc jinak, dneska ti ta 14-tka přijde jako tvůj vrstevník a aplikuješ na ni svoje uvažování, zanedlouho se na jinou čtrnáctku budeš dívat jako na děcko; a přitom na skutkové podstatě jejího jednání se nezmění vůbec nic..
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 9. 9. 2006 21:25

Kazdy clovek je jiny i ¨ve 14letech, ale v jejim okoli fakt nikdo neni kdo by nekouril ci nepil, a kdyby se na ne vyprdla koho by pak mela ? I kdyz ona je hodne chytra, takze nevim proc to dela :(( nebo si chce treba jen uzivat, kdyz je clovek mladej tak si to muze dovolit, horsi je to, kdyby to delal v 30 :/
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 9. 9. 2006 21:29

dushanski : jinak mas v tomhle pravdu, clovek tim i musi projit aby to poznal jaky to je, a musi vcas prestat, ona treba chlasta a nevi, ze to neni nic dobryho, ja jsem zas treba nezkusenej ridic a hodne podcenuji situaci na silnici a parkrat se mi to vymstilo i kdyz jsem zatim nezavinil zadnou nehodu, a neni to o inteligenci. Myslim, ze nema cenu odsuzovat ji, sice ji neznate ale je to skvela holka, a zalezi i na vychove rodicu a dalsich faktorech proc se tak chova,
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 10. 9. 2006 08:08

agnolo píše:Něco jako, že zadaná osoba se nikomu nepřebírá
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bungo 10. 9. 2006 08:50

Nevadi mi, kdyz je holka zadana a klidne si s ni neco zacnu. Ona se pak musi rozhodnout, jestli jsem lepsi ja, nebo On. Nekonecny boj a vyhrava ten lepsi. Na druhou stranu kdyz mam slecnu, tak planovite nehledam jinou a jakkoliv neodsuzuju neveru, neni mi ani blizka. Co se tyce prebirani holek kamaradu, tak to je pro me tabu. Holek je ne svete spousta a kamaradu malo. Netojim o to, abych prisel o kamarada, kvuli zenske.
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod chlipnik 15. 9. 2006 14:04

Taky si řikám že bejvalky kámošů sou tabu, a to ani nemluvim o jejich přítomnejch, ale nedávno sem se dal dohromady s holkou po který jel jeden z mejch nejlepších kámošů, ale ona ho odmítla a já s ní začal chodit tak 2-3 tejdny po tom odmítnnutí, netrvalo to dlouho a nic nebylo, ale stejně mi eště furt hlodá svědomý že to nebylo úplně čistý a férový, kdybych si to měl znova rozmyslet, tak do toho nejdu, ten kámoš eště ani neví že sem s ní chodil :-(
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 15. 9. 2006 14:08

chlipnik: z toho bych si hlavu nedelal. aspon ja teda :) proste ho nechtela a tak neni duvod, proc bys nemohl ty s ni chodit...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chlipnik 15. 9. 2006 14:15

2Jannnn: Jasně, nechtěla ho, ale furt se mi to zdá jako zrada na tom mym kámošovi, snad z toho nic neudělá jestli se to dozví, ale mě to prostě s odstupem času příjde nefér...

Kdyby to byl kdokoliv kdo neni můj kámoš tak mu řeknu ať de tam kam slunce nechodí, že si jí měl líp pohlídat, popř. kdyby jim to klapalo tak by se nenechala atd. , ale tim že je to kámoš je to blééé
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 15. 9. 2006 16:03

v mym okoli taky vsichni hulili a chlastali tak sem nemela zadny kamose, travila sem hodiny v knihach a pak u pc a nemyslim si, ze bych teda o neco prisla... i kdyz chapu ze ne vsichni lidi dokazou vzit pravou miru a asi bych se kvuli tomu na kamose nevysrala...

k te etice... bejvalej kamosky nebo soucasnej nikdy, jinak u zadanych kdyz reknou ze sou zadani, tak nic, i kdyby jim ten vztah uz nefungoval... dokud s nekym chodi tak je to tabu, bo jak vim ze az bude chodt se mnou, nebude balit nekde jinde...
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chlipnik 17. 9. 2006 18:59

trošku sem nepochytil co má s etikou společnýho hulení a chlastání :shock: :shock: :? :?

Uniká mi něco či mi nic neuniká? Toť otázka!
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 18. 9. 2006 11:37

Etika? No záleží jaké máš s tou holkou plány. Jestli jen krátké, tak žádná etika, jestli dlouhé, tak tam už etika je.Nepřebírej nikomu, nebo i tobě ji někdo přebere.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 19. 9. 2006 14:41

Etika u me tomhle:
Kamaradovi rozhodne neprebirat holku a ja teda nedelam ani do zadanejch holek.. A nesnasim to, kdyz nekdo vi ze ten druhy je zadanej a presto do nej najizdi.. Potom ikdyz ten vztah je sebejsitejsi tak se "muze" stat nejaka blbost, ktera se vubec nemusela stat a to jen diky par pivkam nebo nejakym drogs..

A taky se vice mene ridim tim co psal Marek: Nedelej jinejm to co nechces aby oni delali tobe.
TomZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honny 21. 9. 2006 19:41

pravidla? v téhle zku*vené době? pochybuju...
x_X
Honny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kindrman 21. 9. 2006 19:57

Přítelkyně kámošu to nikdy ale horší je když to nerespektují kamarádi a vědí že máte na někoho zálusk a stejně do tý holky dou.....to už si pak asi ani nezaslouží být nazívaní kamarády.....
Kindrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honny 21. 9. 2006 20:08

tak někdy to tak prostě vyjde...
x_X
Honny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků