Kterou skupinu nebo zpevaka nesnasite?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod salex 7. 9. 2006 18:20

Ale najviac Hip-hop to nieje ani hudba
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 7. 9. 2006 20:41

no vidíš tak to se shodnem...5. element je hrůůůza..ale to není hip hop(teda až na vyjímky)
j/quote]

to neni jenom 5. element, ale všechen hip-hop a věř mi že sem ho slyšel dost, na základce spolužáci skoro nic jinýho neposlouchali a vůbec nic se mi nelíbilo, všechen hip-hop je na jedno brdo a poslouchat se to nedá
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 7. 9. 2006 21:31

Weslo píše:no ale jay-Z ani 50 centů opravdu není hip hop...:pozor2-/quote]

A co jiného by to bylo? :shock: RnB?
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Weslo 7. 9. 2006 21:50

ConPower píše:
Weslo píše:no ale jay-Z ani 50 centů opravdu není hip hop...:pozor2-/quote]
A co jiného by to bylo? :shock: RnB??/quote]


tohle je POP...víme...já poslouchám

1.HIP HOP
Onyx,House Of Pain,Cypress Hill(jem do španělskýho alba,dál je to humus)Orishas,Public Enemy,Pharcyde,K-otix,KRS ONE,Afu-ra,Control Machete,Supreme NTM,Saian Supa Crew,Beastie Boys,Fugees,Da Youngstas,Deliquent Habits,Looptroop,M.O.P.,Roots Manuva,The Roots,Wu Tang Clan(jenom starý)a z českejch jenom Syndrom Snopp & Gipsyho, Electrick Mann
2.DRUM'N'BASS & TEKNO
Iam cyber,Koogi,Roni Size,Kosheen(sety),DJ Suki,Suburbass,NSK,Dvoika Troika,Asian Dub Foundation
3.PUNK
NoFX,Plexis,E!E,Pennywise,Rancid(starý)
4.ROCK
System Of A Down,Wohnout,Rage Against The Machine,KoRn(strarý),Slipknot,100°C,Znouzectnost,G aia Mesiah,Nirvana(já vím že je to grunge),Red Hot Chilli Peppers,
5.SKA & REGGAE
Sinsemilla,Bob Marley,Black Uhuru,Tleskač,Fast Food Orchestra,Švihadlo,Čankišou,Ska-P,Manu Chao,Macka B,Polemic
6.TRIP HOP
Morcheeba(stará),Tricky,Sneaker Pimps,Thievery Corporation,Smoke City,Portishead,Khoiba,Massive Attack
7.NEDOKÁŽU ZAŘADIT(nebo se mi nechce
Iva Bittová,Tarafuki,Transglobal Underground,Doors,Beatles,etnickou hudbu,Carl Orff,L.v.Beethoven,Jamiroquai,Jaromír Nohavica,Karel Kryl,Macy Gray,Ravi Shankar a mraky dalších

nesnáším Landovu interpretaci Krylových písní
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 8. 9. 2006 00:04

Iva Bittová, Tara Fuki - vidím, že máš vkus, taky je mám rád :).

Jinak to, co tu Weslo jmenoval a co znám i já (tedy z hiphopu), potvrzuju, že to je opravdu hiphop, ne to co vysílají rádia a óčko (nebo co).
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 8. 9. 2006 13:20

Weslo: nechápu jak se ti můžou líbit tolik odlišný styly hudby
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 8. 9. 2006 13:21

Nesnasim Tokio Hotel... :oboze
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 8. 9. 2006 13:51

van vren píše:Weslo: nechápu jak se ti můžou líbit tolik odlišný styly hudby /quote]

Jsem na tom podobně jako weslo poslouchám něco z popu, rocku, až po alternativní žámry, metal a EBM (tvrdou elektroniku) - tu hlavně.
Podle nálady.
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Weslo 8. 9. 2006 14:35

van vren píše:Weslo: nechápu jak se ti můžou líbit tolik odlišný styly hudby /quote]


jsou jenom 2 druhy hudby..DOBRÁ a ŠPATNÁ je vidět že toho o hudbě moc nevíš :roll:
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 8. 9. 2006 14:40

Weslo píše:
van vren píše:Weslo: nechápu jak se ti můžou líbit tolik odlišný styly hudby /quote]

jsou jenom 2 druhy hudby..DOBRÁ a ŠPATNÁ je vidět že toho o hudbě moc nevíš :roll:o/quote]

já prostě jen tak nepřekousnu, jak někdo může poslouchat rock (kterej mam celkem rád) a techno (který absolutně nesnášim a nepovažuju to za hudbu) ....... o hudbě toho vim dost, ale jenom o tej, co se mi líbí, takže nepovažuju za nutný znát všechno ... o metalu toho vim dost a to mi stačí ...... a ty seš asi hudně hustej týpek, když soudíš znalosti o hudbě podle jednoho názoru (ještě ke všemu když poslucháš i techno a hip-hop a to je všechno jenom ne hudba)
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 8. 9. 2006 15:18

van vren píše:
Weslo píše:
van vren píše:Weslo: nechápu jak se ti můžou líbit tolik odlišný styly hudby /quote]

jsou jenom 2 druhy hudby..DOBRÁ a ŠPATNÁ je vidět že toho o hudbě moc nevíš :roll:o/quote]
já prostě jen tak nepřekousnu, jak někdo může poslouchat rock (kterej mam celkem rád) a techno (který absolutně nesnášim a nepovažuju to za hudbu) ....... o hudbě toho vim dost, ale jenom o tej, co se mi líbí, takže nepovažuju za nutný znát všechno ... o metalu toho vim dost a to mi stačí ...... a ty seš asi hudně hustej týpek, když soudíš znalosti o hudbě podle jednoho názoru (ještě ke všemu když poslucháš i techno a hip-hop a to je všechno jenom ne hudba)-/quote]


tenhle názor neukazuje tvé znalosti ale omezenost....přece nemůžu říkat o hudbě která se mi nelíbí že je špatná to je přece blbost ne?
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 8. 9. 2006 15:44

Weslo píše:
van vren píše:
Weslo píše:
van vren píše:Weslo: nechápu jak se ti můžou líbit tolik odlišný styly hudby /quote]

jsou jenom 2 druhy hudby..DOBRÁ a ŠPATNÁ je vidět že toho o hudbě moc nevíš :roll:o/quote]
já prostě jen tak nepřekousnu, jak někdo může poslouchat rock (kterej mam celkem rád) a techno (který absolutně nesnášim a nepovažuju to za hudbu) ....... o hudbě toho vim dost, ale jenom o tej, co se mi líbí, takže nepovažuju za nutný znát všechno ... o metalu toho vim dost a to mi stačí ...... a ty seš asi hudně hustej týpek, když soudíš znalosti o hudbě podle jednoho názoru (ještě ke všemu když poslucháš i techno a hip-hop a to je všechno jenom ne hudba)-/quote]

tenhle názor neukazuje tvé znalosti ale omezenost....přece nemůžu říkat o hudbě která se mi nelíbí že je špatná to je přece blbost ne?
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 8. 9. 2006 15:52

Kód: Vybrat vše
elektronický[


hele můžeš mi prosím tě říct která metalová kapela nehraje na elektronické nástroje?

navíc hip hop se hraje na živý nástroje(teda jak kterej..poslechni si třeba the roots s erykah badu nebo starý cypress hill a beastie boys)
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 8. 9. 2006 15:56

Weslo píše:[code]elektronický[;/code]

hele můžeš mi prosím tě říct která metalová kapela nehraje na elektronické nástroje?

navíc hip hop se hraje na živý nástroje(teda jak kterej..poslechni si třeba the roots s erykah badu nebo starý cypress hill a beastie boys)l/quote]

s tim elektronickym sem to napsal blbě, myslel sem to tak že techno se nehraje na živý nástroje a ty skupiny sem až na Cypress Hill neslyšel a až na písničku What's Your Number se mi to nelíbí
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 8. 9. 2006 17:01

Kód: Vybrat vše
ty skupiny sem až na Cypress Hill neslyšel a až na písničku What's Your Number se mi to nelíbí[/code]


no tahle a všechno od cypress hill kde hrajou rock/metal se mi taky nelíbí(jsou to popový sra*ky)..ale to že jsi roots atp. neslyšel jenom ukazuje že (nejen ty ale i většina tady)o hip hopu nic nevíte ale to vám nebrání jej hned odsoudit..což bývá znak povrchnosti a omezenosti..je sice pravda že to dneska poslouchá každej a že díky tomu se dostali do povědomí lidí chudáci jako Eminem nebo 50 centů ale to není hip hop to je pop...
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků